projekt - Ostatní diskuze

Doporučujeme si prohlédnout aktuální letáky Globus.

projekt (Ostatní)

12>

projekt

23.8.2006 9:54 | autor:  Monika -

Dobrý den, kreslím projekty RD,ale pracuji v jedné z největších firem,zabívající se prodejem stavebního materiálu, to mi poskytuje kompletní přehled o dostupnosti a vlastnostech o materiálu i technologiích v dnešním stavebnictví. Je mi bohužel jen 24let a chybí mi ještě 2roky praxe,abych dostala své razítko, a proto využívám služby jednoho architekta,ktrý mi mojí práci zaštituje. Má práce je pro mě neocenitelnou praxí, protože neznalost materiálů a postupů je jedním z největších problémů dnešních projektantů a architektů. Ráda pomůžu, nebo alespoň poradím. Plzeň a okolí

Re: projekt

24.8.2006 15:09 | autor:   -

Pokud potřebujete doplnit znalosti gramatiky taky ráda pomůžu.

Re(2): projekt

25.8.2006 7:19 | autor:  Jana -

Myslím,že tyto diskuze a ne nějaké narážky na gramatiku...jde tu o věcnost ne písmenka

Re(3): projekt

25.8.2006 10:31 | autor:  pecka -

Jano, nejde o písmenka, jde o to, že se tu někdo prezentuje jako vzdělaný člověk a činí tak pologramotným způsobem, což snižuje důvěru v jeho/její znalosti odborné. Všimněte si, že nikdo nenapadá očividné překlepy...

Re(4): projekt

19.1.2007 18:09 | autor:  Karla -

Jsem téhož názoru. Je třeba se umět prezentovat nejen po odborné stránce...

27.10.2006 0:46 | autor:  and -

Já osobně bych projektantce s takovým to písemným projevem příliš nedůvěřovala, možná a to bez urážky ji nechybí "pouze to razítko"

28.8.2006 8:41 | autor:  Petr -

Prosím, nauč se alespoň trochu česky a hlavně zopakuj vyjmenovaný slova. Čau

28.8.2006 10:25 | autor:  h-e-m -

Myslel jsi vyjmenovaná slova?

27.10.2006 11:35 | autor:  lenik -

Myslím si že tahle diskuse je úplně mimo až na vyjímky. Přece nejde o češtinu, ale o nabídku projektování. A překlepy udělá kdokoliv, i inženýr. I když jedna pravopisná chybička tam byla, ale kdo je z vás neomylný!!!!

28.8.2006 12:28 | autor:  Monika -

Omlouvám se za své chyby, nechci se žádným způsobem omlouvat - i když to dle mého názoru nemá nic společného s odborností. Ty jsi jistě dostatečně vzdělaný a tak víš, kolik bylo geniů a připom udělali sem tam chybu v pravopise :-). Já neučím lidi češtinu,ale pomáhám jim s útulných a spokojeným bydlením.

16.10.2006 9:27 | autor:  myname -

Omlouvám se... nechci se žádným způsobem omlouvat...
...s útulných a spokojeným bydlením
---
Tak to ti, projektantko, nevyšlo ani napodruhé. S odborností to skutečně nemusí mít nic společného, ale může to ukazovat celkovou úroveň a budit zdání nevzdělance. Svou mateřštinu by měl ovládat každý. Je to ostuda, pokud potkávám vysokoškolsky vzdělané lidi, kteří neumí solidně mluvit, píšou s hrubkami atd.

18.10.2006 19:03 | autor:  Kiťa -

Opravdů né každému bylo shůry dáno naučit se složitý rodný jazyk. Já osobně s ním taky docela dosti bojuji a to už od základní školy. Ale i přesto mi to nijak nebránilo v tom vystudovat vysokou školu. Najít si dobře placené zaměstnání a naučit se cizí jazyky, které mi připadají mnohem jednodužší než náš rodný.
A ze zkušenosti vím, že spousta lidí které jsou ve svém oboru 1. česky pořádně neumí a nijak jim to neubírá na jejich profesionalitě.
Mimo jiné kdo chce psa bít hůl si vždycky najde a náš rodný jazyk je dost často vhodnou záminkou.

Re(5): projekt

19.1.2007 18:12 | autor:  Lela -

... jednodušší... a interpunkci vůbec nepoužíváte ? Ani tu základní a zcela jasnou?

26.10.2006 9:41 | autor:  zdenka -

Chtě nechtě, musím reagovat.Mám syna na VŠ, studuje s úspěchem, i když celý život bojuje s češtinou.Je totiž dyslektik, takže tady nějaké výpady a "rady", že by se "měl nejdřív naučit česky", nejsou na místě, protože třeba zrovna i a y je pro ně velký problém. Tak prosím neodsuzujte.

Re(5): projekt

30.10.2006 16:20 | autor:  Monika -

Trošičku mě mrzí, jakým jde tato diskuze směrem. A proto chci poděkovat lidem,kteří pochopili smysl těchto stránek. Protože někteří si ho nejspíš pletou s nějakým levnějším chatem. Naštěstí z Vašeho ohlasu na můj email je vidět, že většina návštěvníků tohoto serveru ví proč tu je. Mějte se krásně. Monika

Re: Re(5): projekt

26.3.2007 12:37 | autor:  Ivča -

Ahoj Moniko, potřebovala bych projekt na byt v podkroví. Můžete mne, prosím, kontaktovat na e-mail ivca.ivca@centrum.cz Dekuji...

7.9.2006 9:43 | autor:  Muska -

to Monika
Ahoj Moniko, uvažuji o stavbě malého RD blízko Plzně. Pošli mi prosím kontakt na e-mail.
Děkuji.

16.10.2006 9:30 | autor:  myname -

Kontaktů Ti vtipálek Hello uvedl spoustu :-), ale ta projektantka to už od začátku má jako odkaz (mail), pod svým označením.

19.9.2006 19:02 | autor:  pája -

Moniko kontaktujte mne na meil,máme v plánu výstavbu montované dřevostavby děkuji

1.11.2006 10:35 | autor:  x -

test

12>

Odkazy

Zahradní párty stanySvět bydlení - magazín o bydlení a životním stylu