Zahoďte mop. Je tu vytírací robot - Elektronika diskuze

Doporučujeme si prohlédnout aktuální letáky Electro World.

Zahoďte mop. Je tu vytírací robot (Elektronika)

Toto téma se vztahuje k článku Zahoďte mop. Je tu vytírací robot.

Perfektní zařízení - vřele doporučuji

7.6.2011 10:39 | autor:  Daniela - 86.49.62.xxx

Přeji krásný den. Scoobu mohu vřele doporučit. Vlastním ji už nějaký ten pátek a jsem s ní opravdu spokojená. Nejen že mi krásně vytře parkety v obývacím pokoji, ale hračkou je pro ni i koupelna, kde si sama dojede a dlažba pro ni není problém Jejím milovníkem se stal i můj roční králík, který za ní běhá jak pominutý a je to opravdu i zábavná podívaná. Jsem jejím milovníkem

Re: Perfektní zařízení - vřele doporučuji

25.6.2011 23:31 | autor:  katerina_arago

To mluvíte o takovém tom kulatém samo-vysavači? Kamarádka dostala k vánocům Rumbu, nebo tak nějak se to jmenovala a také je spokojená. Od té doby o ní uvažuji. Jak si to poradí s rohy, když je to kulaté??

Re: Re: Perfektní zařízení - vřele doporučuji

13.7.2011 16:54 | autor:   - 86.49.62.xxx

Ano, přesně tak - o tom "kulatém" Samo to vysává a samo i vytírá. Já osobně mám doma Scoobu, která podlahy vytírá a Roombu, která mi podlahu nádherně vysaje. Pořídila jsem si Roombu s automatickým nastavením času, takže když přijdu domů, tak mám krásně vysáto a nemusím mačkat žádný spínač Je to šikulka
Trošku jsem to zkoumala a s rohy nemá žádný problém. Jak jsem zmínila, tak mám doma králíka, který pořád trousí seno kolem klece a zdi a malé hovínka , ale nikdy se mi nestalo, že by mi někde zůstalo v rohu nějaké smetí. Je to zajištěno bočním kartáčkem Paráda

Re: Re: Re: Perfektní zařízení - vřele doporučuji

23.7.2011 17:18 | autor:  katerina_arago

Tak to zní super, to do něj s největší pravděpodobností půjdu taky, protože luxování mě fakt nebaví

Odkazy

Zahradní párty stanySvět bydlení - magazín o bydlení a životním stylu