GARDEN PARTY aneb Grilovačka na obzoru - Zahrada diskuze

Doporučujeme si prohlédnout aktuální letáky baumax.

GARDEN PARTY aneb Grilovačka na obzoru (Zahrada)

Toto téma se vztahuje k článku GARDEN PARTY aneb Grilovačka na obzoru.

Melancholie

5.12.2011 23:29 | autor:  Lea - 89.24.4.xxx

Oooo, tak tenhle článek mě vrátil do letošního léta. Koupili jsme si nový gril, jsme příznivci plynových, takže jsme šli do tohohle od Webera: http://www.grilykrby.cz/products/gril-weber-q-120-stand-titan/ a strávili s ním nádherné léto na zahradě. Doslova jsme tomuhle americkému stylu úpravy jídla propadli a grilovali všechno, co nám přišlo pod ruce - od zeleniny, přes maso, houby, sýry, až po ovoce. Už se nemůžu dočkat příštího roku

Muurikka Smoker

28.3.2014 16:52 | autor:  ladacamo

My jsem pořídili novinku Muurikka Smoker a je to pecka. Nemusíte rozdělávat oheň ani uklízet popel a přitom máte ugrilováno s kouřovým aroma. Gril Muurikka.cz nabízí dva typy, my máme větší se dvěma rošty.

Muurikka Smoker

28.3.2014 16:53 | autor:  ladacamo

My jsem pořídili novinku Muurikka Smoker a je to pecka. Nemusíte rozdělávat oheň ani uklízet popel a přitom máte ugrilováno s kouřovým aroma. Gril Muurikka.cz nabízí dva typy, my máme větší se dvěma rošty.

Re:

29.12.2014 10:06 | autor:  Martinka - 194.228.20.xxx

ahojte, musím vám to sem hodit. Dělala jsem domácí oslavu a vůbec nevěděla jak udělat výzdobu a kde sehnat nějaký originální kelímky, brčka, tácky a tak... a našla jsem úžasný blog kde mají super výzdoby na takové párty tak se kukněte,třeba bude inspirovat ;) http://blog.fluffyoak.cz/

Re: Re:

24.7.2016 12:39 | autor:  Renatova

My co jsem vybirali gril, tak jsem se toho hodne dozvedeli v prodejne v Tachlovicich, odkud jsme si pak gril i dovezli

Re: Re: Re:

7.8.2016 19:56 | autor:  Marina - 93.115.95.xxx

A jak se tam tam prodejna jmenuje v tech Tachlovicich? Potrebujeme nahradní díly na grili weber, to tam taky maji?

Re: Re: Re: Re:

29.8.2016 7:48 | autor:  Renatova - 91.219.236.xxx

Urcite, je to pomerne znama znacka, tak ji budou mit aj tam.

Odkazy

Zahradní párty stanySvět bydlení - magazín o bydlení a životním stylu