Kuchyně Tuček - Kuchyně diskuze

Doporučujeme si prohlédnout aktuální letáky Jysk.

Kuchyně Tuček (Kuchyně)

Kuchyně Tuček

22.3.2012 19:26 | autor:  120936

Dobrý den, chystám se koupit kuchyni u firmy Kuchyně Tuček, nemáte někdo s tímto truhlářství zkušenost? Děkuji

Re: Kuchyně Tuček

6.6.2012 22:12 | autor:   - 89.177.89.xxx

Dobrý den,
já zkušenosti mám a jsou velmi smíšené...

Re: Kuchyně Tuček

3.10.2012 17:09 | autor:   - 82.113.42.xxx

Zkušenosti s Kuchyně TUČEK mám dobré, po realizaci kuchyně jsme u nich přistoupili i k vybavení obývacího pokoje. Kvalita výborná, v materiálech jsme si vybrali vše Blum a Egger, poradili, montáž na místě profesionální, nemůžeme si skutečně stěžovat. Doporučili jsme je i naší rodině a blízkým a mají obdobnou zkušenost po zakoupení jejich výrobků. Za sebe mohu skutečně jen doporučit.

Re: Re: Kuchyně Tuček

28.11.2012 22:31 | autor:   - 85.160.56.xxx

Příspěvek ve vláknu nademnou je nesmysl,určitě to psal Tuček sám,s jeho firmou bych nechtěl mít nic společného!Jsou to amatéři přístup hrozný a kvalita nedostatečná. Pokud můžu radit, vyhýbejte se obloukem,špatná zkušenost

Re: Re: Re: Kuchyně Tuček

29.8.2016 10:25 | autor:   - 185.112.167.xxx

Máme bohužel kuchyni od pana Tučka, kuchyně není vyrobena zle, na montáž přijeli 2 chlapi, jeden z nich to v životě nemontoval. Kuchyně po montáži vypadala tak, že každý dvířka měly jinou výšku, spáry se lišily i o 12 mm a pod. Pak přijel pan Tuček a dal to jakž tak do pořádku. Vestavné spotřebiče zakoupeny v Polsku (za polský ceny) účtovány v Čechách za ceny naše-zlodějina. Před koncem záruky se pokazila myčka (tekla) a pan Tuček nereagoval na reklamace. Zkoušeli jsme i zastoupení Whirlpool ČR, ale tam nám řekli, že tento typ myčky se v ČR nikdy neprodával že musíme reklamovat u prodejce. Nakonec řešeno po 3 měsících nervů vrácením peněz. Do dneška nám posílají i s pí Tučkovou bílou barvu a lesk na případné oděrky. Zkrátka děs běs. Panu Tučkovi se raději velkým obloukem vyhnout...

Odkazy

Zahradní párty stanySvět bydlení - magazín o bydlení a životním stylu