!!!Kvalitní kuchyně za dobrou cenu!! - Kuchyně diskuze

Doporučujeme si prohlédnout aktuální letáky Jysk.

!!!Kvalitní kuchyně za dobrou cenu!! (Kuchyně)

bez názvu

2.4.2012 18:56 | autor:  Lucie V

Můžete mi poradit kde bych mohla koupit kvalitní, pěknou kuchyň za dobrou cenu?
děkuji

Re:

2.4.2012 19:23 | autor:  Kacka M.

Já mám kuchyň od VIPnábytku (www.vipnabytek.cz) už asi 3 roky a jsem strašně spokojená.
Produkt je to opravdu kvalitní, na pojezdy mám doživotní záruku a kuchyň vypadá stále jako nová, je nadčasová a luxusní, přitom jsem za ni dala úplný zlomek peněz než na co ve skutečností vypadá.
Zdarma mi přidělili designérku, která mi všechno komplet vymyslela a navrhla mi dokonce zdarma i jídelnu.
Jestli hledáš fakt skvělý servis a krásné věci tak se tam zastav. Mají velký showroom a stránky www.vipnabytek.cz tam taky najdeš všechno co prodávají, tak si o tom aspoň uděláš obrázek.

Katka

Re:

2.4.2012 19:34 | autor:  Kacka M.

Tady je fotka mojí kuchyně od VIPu
i po těch letech jsem z ní strašně nadšená

Re: Re:

5.4.2012 8:59 | autor:  KarenM

jééé ta je krásnááá

já mám od Vipnábytek obývák a ložnici, kuchyň už mám hotovou, teď ale teda lituju, že jsem si ji taky nenechala udělat u nich, maji super věci.

Tohle je moje postýlka

KUCHYŇSKÉ STUDIO INDIANA Karlovy Vary

13.1.2014 15:09 | autor:  Boušková - 147.32.31.xxx

Doporučuji Kuchyňské studio Indiana v Karlových Varech. Paní, která zde navrhuje kuchyně má několik let praxe a je vidět, že navrhuje s láskou. A kuchyně jsou zde opravdu levné a překrásné. DOPORUČUJI http://www.indiana-kuchyne.com/

Re: kuchyň

14.1.2014 10:53 | autor:  bobo - 194.228.32.xxx

Ahoj, ak môžem doporučím ti (monadmobilia.cz) predávajú kuchyne od Vienety Cucine - prvého výrobcu kuchyní s BBS systémom (kuchyňa zaručene bez baktérii). S touto kuchyňou budeš zaručene spokojná.

Re:

11.2.2014 21:07 | autor:  pajusa

Ahojky, já jsem s přítelem spokojena s kuchyní od amonitu www.kuchyne-amonit.cz, spotřebiče jsme si sehnali sami a taky v pohodě

Re:

6.3.2014 21:27 | autor:   - 109.81.57.xxx

Dobrý den, mohu se zeptat z jakého kraje jste?

Re:

25.2.2014 13:57 | autor:  lauras - 212.80.76.xxx

Chci úplně novou kuchyni, původně jsem chtěla koupit v Ikei, ale prostor je docela malý a hlavně atypický(podkroví), že lepší bude varianta kuchyně na míru.

Mám jasnou představu jak by měla vypadat resp. mám to podle pořadu "Bydlení je hra", jen jsem ji uzpůsobila rozměrům našeho prostoru určeného pro kuchyni.
Poradíte nějakého truhláře či firmu, která vyrobí kuchyň atyp na míru?

Kuchyně Decodom

26.2.2014 16:56 | autor:  MandyN - 194.228.13.xxx

Ahoj, já si kupovala kuchyň od firmy Decodom. Navolila jsem si prvky, které se mi líbily a bylo. Jsem s ní velmi spokojená. Nabízí je na těchto stránkách: http://www.ketyban.cz/kuchyne/

Re: Re:

4.3.2014 17:05 | autor:  Verun

Dobrý den,
mohu se zeptat z jakeho kraje jeste?
Pokud chcete kvalitní a zároveň cenově přijatelnou kuchyň tak bych volila dodavatele který má několika leté zkušenosti, protože jak píšete je to atipický prostor.

Popřípadě napište rozměry prostoru.
Děkuji :-)

Plánovaná rekonsrukce

6.3.2014 8:15 | autor:  Martina51

Je tady někdo z Prahy? Potřebuji poradit, chtěli bychom si nechat rekonstruovat kuchyň a byla mi doporučena firma www.nabastav.cz. Má s ní někdo zkušenosti??

Decodom

7.3.2014 14:02 | autor:  MajdaN

Ahoj, já si sestavila kuchyň od slovenské firmy Decodom. Nabízí ho intenetový obchod: http://www.ketyban.cz/kuchyne/ a jsem velmi spokojená. Odborně mi poradili a cena byla také rozumná. Vřele doporučuju!

Odkazy

Zahradní párty stanySvět bydlení - magazín o bydlení a životním stylu