realitní weby - Diskuzní fórum

realitní weby (Tipy a rady)

web s minimální účastí realitek

10.4.2012 14:27 | autor:  Josef - 93.190.58.xxx

Zdravíčko,

poměrně dlouho jsem hledal na webu byt....samozřejmě jsem se snažil vyhnout se realitní kanceláři, ale sreality.cz je to víceméně nemožné a na ostatních větší portálech jakbysmet. Proto jsem začal hledat na menších webech a světě div se, tam je dobrých 70% inzerátů, přímo od prodejců....pravda nabídka není tak megalomanská, ale vybrat se tam dá ledasco.

byli to co se pamatuji www.bydlete-v-novem.cz, reality-inzerce.com, nemovitosti-praha.net a další dva nebo tři už si bohužel nepamatuju Tak to kdyžtak prubněte a uvidíte.

Re: web s minimální účastí realitek

10.4.2012 14:29 | autor:  Lenka - 93.190.58.xxx

hezké, taky raději začínám hledat na menších webech a až pak,když tam nic není jdu na sreality a podobné portály. Každopádně diky za tip

Re:

25.5.2012 8:41 | autor:  Zdeněk - 88.101.61.xxx

Tak tak, menší weby jsou lepší. Já jsem například našel www.byty-brno.eu kde jsou řádově stovky nabídek, ale nic neopakuje jak jinde. Jo a nejsou to jenom byty, je tam všechno, i baráky, pozemky, atd.

Re: Re:

20.1.2013 21:15 | autor:  Tomáš - 78.45.176.xxx

Zdravím,

doporučuji slevový server www.slevonemo.cz, ikdyž tam inzerují realitní kanceláře, je to web plný slev i slevy z provize od RK.

Re:

19.8.2013 11:24 | autor:  Britt

Před rokem jsem kupoval přes realitku barák. Samozřejmě jako mnozí jiní jsem prošel na internetu hodně odkazů na realitní kanceláře a všechny se tvářily jako že jsou naprosto nejlepší a jen s nimi je dobré jednat. No a člověk si má v tom množství vybrat .Pak mi kolega poradil ať se podívám na www.zarukakvalit.cz. Jedná se o elektronicku knihu přání a stížností a tak nejenže tam najdete různé kategorie služeb (čerpačky, restaurace, realitky, servisy, pojišťovny a
další a další), ale jako vychytávka jsou tam hodnocení zákazníků, které tam může každý zadat. Jako průvodce jak si vybrat dobrou firmu je to velmi užitečné. Tak se tam taky podívejte a případně tu svoji realitku pochvalte - nebo taky.

Re: Re:

9.5.2014 22:16 | autor:  JanaVrtkuva

A jaké máte zkušenosti s tímhle realitním serverem http://www.realitnirevoluce.cz/? Chceme s manželem prodat byt a tady píšou, že nám to dají za fixní poplatek na různé servery.

Re: Re: Re:

25.11.2014 22:24 | autor:  Jarda K. - 85.71.120.xxx

Doporučuji zkusit inzerci na www.slevonemo.cz, je zde zatím inzerce zdarma pro soukromé osoby. Zkuste a uvidíte..

Odkazy

Zahradní párty stanySvět bydlení - magazín o bydlení a životním stylu