moderní interier - Podlahy a schody diskuze

Doporučujeme si prohlédnout aktuální baumax leták.

moderní interier (Podlahy a schody)

schody a zábradlí

15.5.2012 20:56 | autor:  hadanka - 85.132.162.xxx

Ahoj,stavíme nový domeček a máme moderní interiér.Chceme nějaké pěkné schody s nerezovým zábradlím. Nemáte někdo nějaké osvědčené firmy na koho se obrátit?

Re: schody a zábradlí

17.12.2012 16:17 | autor:  Kuba - 94.112.151.xxx

No tak to mám skvělý typ a osobní zkušenost!
doporučuji mrknout na realizace tady http://www.designatak.cz/sluzby/home-design-dejte-prostor-fantazii/

Máme malý dům a řešili jsme, jak vést schody. Nakonec máme na doporučení prosklené zábradlí a naprostá paráda! myslím, že alespoň jako insiprace to oceníš!

8.3.2013 16:20 | autor:  Jana - 84.242.71.xxx

Mám tip na firmu Alnus.cz, která nám zařídila kompletní moderní interiér, myslím, že i schody by zvládla, vzhledem k profesionalitě a širokému portfoliu služeb, které nabídla nám.

20.4.2013 11:08 | autor:  Juras

Zdravím! Můžu doporučit truhláře p. Vladimíra Johna, protože mi vyráběl dubové schodiště a jsem opravdu spokojený s jejich kvalitou i dobrou cenou. Tady je na něho mobil: 733322899 a jeho web: http://nabytek-na-zakazku.com

14.7.2017 14:34 | autor:  Jan77 - 89.102.104.xxx

Zdar,
k modernímu schodiště určitě patří i moderní podlaha. Za sebe bych volil Vinylové podlahy https://www.floorwood.cz/podlahy/vinylove/
Určitě mrkni ;)

Re: WOHAparket

20.6.2013 13:18 | autor:  gisele - 194.228.100.xxx

Osvědčenou firmu vám neporadím, ale poradím vám na jakou si dávat pozor. Jedná se o firmu WOHAPARKET se sídlem na Praze 7. S praktikami, jaké používá tato firma, se snad nesejdete ani na Divokém západu. Na základě smlouvy jsme měli uhradit 10% zálohu a zbytek po předání díla. Po podepsání smlouvy přišli s tím, že potřebují doplatit zálohu na 90%, protože jsme v prodlevě 1 měsíc se stavebními pracemi a že je již materiál na skladě. Pak když došlo k realizaci, nám řekli, že cena stoupla o 100.000 Kč a že nám materiál nevydají, dokud jim nedáme dalších 100.000 Kč. Následně to řešili právníci i policie a my jsme se nastěhovali o 6 měsíců později. Takže od této firmy co nejdál.

Re: Re: WOHAparket

21.6.2017 9:20 | autor:  woha - 79.10.37.xxx

Dobry den pi Birlenbach ,aniž by jste byla podepsana ,vím ,že jste psala tuto recenzi.Bohužel jste asi jedinná ,která má problém s naší firmou,mrzí mne ,že líčíte zkušenost tímto způsobem ,který se nezákládá na skutečnostech.To že nám zákazníci dávají zálohy ve výši 10% jakožto rezervační poplatek je z naší strany seriozní ,naše firma je soběstačná a stabilní tudíž nepotřebuje zálohy na to ,aby mohla vyprodukovat výrobky nebo z toho platit ostatní jiné vedlejší náklady!!!Je pravdou, že tím jak se měnily materiály při vašem výběru došlo z naší strany k pochybení při zaslání cenové nabídky ,kde byla zle vyčíslena cena materiálu podlahy , ale to jsem já s Vámi obratem osobně řešil i s omluvou a dal jsem na výběr ,že vám vrátíme peníze a můžete odstoupit od smlouvy nebo přistoupíte na naše podmínky a mi jsme vám optimalizovali nabídku se slevou ca 40 tis.kč .Dále byli problémy na vaší straně ,kdy se vám protahovaly jiné stavební práce a mi jsme měli již materiál dle podepsaných dohod na skladě ,což potom standardně vždy požadujeme částečnou úhradu materiálu,protože se to stává poměrně často a z důvodu,že potom držíme materiály na skladech v objemu několika milionů někdy i v desítkách tak jsme nuceni takhle postupovat.Dále musíte zmínit i potvrdit,že jste již měli celkové zpoždění stavby tak výrazné ,že jste začali tlačit na nás ,že potřebujete podlahu položit ihned ,což po ohledání našim technikem nebylo možné ,protože podklady betonu ani stavba nesplnovaly technologické podminky

Re: Re: WOHAparket

21.6.2017 9:32 | autor:   - 79.10.37.xxx

dodnes nechápu vaši arogantní reakci jak jste mne napadala kvůli materiálu ,který potom ležel na skladech a byl dodán přesně v dohodnutém termínu.
To ,že jsme odborná firma,která opravdu nikdy nepoloží podlahu tak,aby jsme se museli stydět nebo řešit reklamace je myslím správně a váš postup ,že jste požadovala vrátit peníze a odstoupit od smlouvy nebylo z naší strany akceptovatelné ,protože jsme vše dodrželi i splnili dle dohod,navíc jste si objednala dřevěnou podlahu na míru ,což je problém ,protože je to zboží ,které se velmi složitě prodává a u nás si klienti podlahy objednávají většinou na míru ,protože chtějí mít podlahu dle své představy a originál ,ale potom zboží pro jiného zákazníka téměř neprodejné.Vaše zboží je doposud na skladech a pokud vše mezi sebou dorovnáme můžete si kdykoli vyzvednou ,protože tento typ materiálu jste si objednali přímo vy!!!!

Re: WOHAparket

20.6.2013 13:18 | autor:   - 194.228.100.xxx

Osvědčenou firmu vám neporadím, ale poradím vám na jakou si dávat pozor. Jedná se o firmu WOHAPARKET se sídlem na Praze 7. S praktikami, jaké používá tato firma, se snad nesejdete ani na Divokém západu. Na základě smlouvy jsme měli uhradit 10% zálohu a zbytek po předání díla. Po podepsání smlouvy přišli s tím, že potřebují doplatit zálohu na 90%, protože jsme v prodlevě 1 měsíc se stavebními pracemi a že je již materiál na skladě. Pak když došlo k realizaci, nám řekli, že cena stoupla o 100.000 Kč a že nám materiál nevydají, dokud jim nedáme dalších 100.000 Kč. Následně to řešili právníci i policie a my jsme se nastěhovali o 6 měsíců později. Takže od této firmy co nejdál.

Odkazy

Zahradní párty stanyNazeleno.cz - magazín o úsporách energií a ekologii