moderní interier - Podlahy a schody diskuze

Doporučujeme si prohlédnout aktuální baumax leták.

moderní interier (Podlahy a schody)

schody a zábradlí

15.5.2012 20:56 | autor:  hadanka - 85.132.162.xxx

Ahoj,stavíme nový domeček a máme moderní interiér.Chceme nějaké pěkné schody s nerezovým zábradlím. Nemáte někdo nějaké osvědčené firmy na koho se obrátit?

Re: schody a zábradlí

17.12.2012 16:17 | autor:  Kuba - 94.112.151.xxx

No tak to mám skvělý typ a osobní zkušenost!
doporučuji mrknout na realizace tady http://www.designatak.cz/sluzby/home-design-dejte-prostor-fantazii/

Máme malý dům a řešili jsme, jak vést schody. Nakonec máme na doporučení prosklené zábradlí a naprostá paráda! myslím, že alespoň jako insiprace to oceníš!

8.3.2013 16:20 | autor:  Jana - 84.242.71.xxx

Mám tip na firmu Alnus.cz, která nám zařídila kompletní moderní interiér, myslím, že i schody by zvládla, vzhledem k profesionalitě a širokému portfoliu služeb, které nabídla nám.

20.4.2013 11:08 | autor:  Juras

Zdravím! Můžu doporučit truhláře p. Vladimíra Johna, protože mi vyráběl dubové schodiště a jsem opravdu spokojený s jejich kvalitou i dobrou cenou. Tady je na něho mobil: 733322899 a jeho web: http://nabytek-na-zakazku.com

Re: WOHAparket

20.6.2013 13:18 | autor:  gisele - 194.228.100.xxx

Osvědčenou firmu vám neporadím, ale poradím vám na jakou si dávat pozor. Jedná se o firmu WOHAPARKET se sídlem na Praze 7. S praktikami, jaké používá tato firma, se snad nesejdete ani na Divokém západu. Na základě smlouvy jsme měli uhradit 10% zálohu a zbytek po předání díla. Po podepsání smlouvy přišli s tím, že potřebují doplatit zálohu na 90%, protože jsme v prodlevě 1 měsíc se stavebními pracemi a že je již materiál na skladě. Pak když došlo k realizaci, nám řekli, že cena stoupla o 100.000 Kč a že nám materiál nevydají, dokud jim nedáme dalších 100.000 Kč. Následně to řešili právníci i policie a my jsme se nastěhovali o 6 měsíců později. Takže od této firmy co nejdál.

Re: WOHAparket

20.6.2013 13:18 | autor:   - 194.228.100.xxx

Osvědčenou firmu vám neporadím, ale poradím vám na jakou si dávat pozor. Jedná se o firmu WOHAPARKET se sídlem na Praze 7. S praktikami, jaké používá tato firma, se snad nesejdete ani na Divokém západu. Na základě smlouvy jsme měli uhradit 10% zálohu a zbytek po předání díla. Po podepsání smlouvy přišli s tím, že potřebují doplatit zálohu na 90%, protože jsme v prodlevě 1 měsíc se stavebními pracemi a že je již materiál na skladě. Pak když došlo k realizaci, nám řekli, že cena stoupla o 100.000 Kč a že nám materiál nevydají, dokud jim nedáme dalších 100.000 Kč. Následně to řešili právníci i policie a my jsme se nastěhovali o 6 měsíců později. Takže od této firmy co nejdál.

Odkazy

Zahradní párty stanySvět bydlení - magazín o bydlení a životním stylu