zkusenosti - Koupelny a toalety diskuze

Doporučujeme si prohlédnout aktuální letáky kika.

zkusenosti (Koupelny a toalety)

sklo

26.5.2012 18:57 | autor:  pluska - 85.132.162.xxx

ahoj,
planujeme predelavat koupelnu a chci prosklenej sprchovej kout. Máte někdo zkušenosti? Jaká je udrzba? Slysela jsem od zname ze se sklo da dat i na zed misto obkladacek. Nevite o tom nekdo neco? Rada bych to nejak sladila

Re: sklo

27.5.2012 17:56 | autor:  barbra

sousedi to mají v kuchyni n zdi a mají z toho takovou oddělovací stěnu mezi kuchyní a jídelnou. nevm kdeto sháněli, ale je to prý grafosklo. pochvalují si to. te obklad je vlastně bez spár a ten motiv, který tam mají si vybrali sami. myslela jsem, když jsem to viděla prvně, že j to fólie, ale je to v tom.

24.6.2012 16:09 | autor:  anapa

Jednu dobu jsem sklěný taky zvažovala, ale nakonec jsme dali vanu a sprcháč plastový, a dokonce jsem chtěla nechat podlahu udělat z krásných oblázků, ale bylo by to na dloho. Už tak si ta firma pěkně mákla s tím, co jsem si navymýšlela, takže jsem byla ráda, když jsme měli koupelnu co nejdřív hotovou ;)

25.10.2012 14:10 | autor:  Griotka

Má to moje maminka v relativně novém baráčku.

Nevím, jak je to u jiných typů, ale oni si to nechali dělat na zakázku, jenže jim z toho protýká voda. Firma na reklamaci nezareagovala, takže dokupovali těsnění. ASi hodně záleží, co konkrétního koupíš :-)

Odkazy

Zahradní párty stanySvět bydlení - magazín o bydlení a životním stylu