Kancelářská židle - Židle a stoly diskuze

Doporučujeme si prohlédnout aktuální letáky Sconto letáky.

Kancelářská židle (Židle a stoly)

12>

Kancelářská židle

27.5.2012 22:30 | autor:  Mirec66

Zdravím, rád bych se zeptal na zkušenosti s nákupem kancelářských židlí. Podnikám a u počítače trávím mnoho času. Vždy jsem nakupoval takové ty "plasťáky" z katalogového prodeje pro firmy a podnikatele, ale s postupem let cítím, že už moje záda začínají rezignovat a nastal čas investovat do něčeho kvalitnějšího. Vyplatí se? Jsou na našem trhu vůbec kvalitní pohodlné židle k sehnání, nebo se liší jen vysokou cenou a skutek utek?

Re: Kancelářská židle

8.8.2012 14:47 | autor:  dana1234

Zdravím, já jsem řešila stejný problém. Mám doma udělanou svoji kancelář, kde trávím skoro veškerý čas. Měla jsem obyčejnou židli a pořád jsem poposedávala. Nemohla jsem se ani věnovat práci, tak jsem přemýšlela o nové židli. Byla jsem ochotná si připlatit, ale zároveň jsem chtěla stát nohama na zemi. Na konec jsem si vybrala židli z eco kůže http://www.mt-nabytek.cz/6258-kancelarske-kreslo-president.htm , v interiéru vypadá slušně a hlavně se mi na ni pohodlně sedí! Takže doporučuji raději si za židli připlatit. V každém případě to oceníte vy i vaše záda

30.11.2012 19:50 | autor:  IvanMichalek

Pokud kvalitní židli, tak za mě jednoznačně Spinalis! Takhle spokojený jsem s židlí ještě nebyl a to už trávím v kanceláří hoodně let! Je zdravotní, nebolí z ní záda, parádně vypadá pro oko a dobře se na ní sedí.

Re: Re: Kancelářská židle

2.10.2016 21:11 | autor:  Marta88

Kancelarskou zidli maji dobrou ve scontu, ja tam manzelovi kupovala protoze tu hruzu co mel v kanclu tak se na to nedalo divat ani se na tom nedalo sedet

3.12.2012 12:49 | autor:  Maxim - 195.113.127.xxx

Souhlasím s posledním názorem. Mám Spinalis 2 roky a záda mě už vůbec nebolí. Je dobré si ale předem zjistit vhodnost každého modelu.

21.12.2012 8:31 | autor:  míla - 78.80.180.xxx

Zdravotní židle jsou nejlepší řešení. Pro menší problémy obvykle stačí kvalitní ergonomická židle. Tady bych zvažovala zmíněné kancelářské křeslo, ale určitě porovnávat a zvažovat i jiné nabídky (Sedoo apod.).

27.5.2015 17:58 | autor:  Jarda - 86.49.91.xxx

Investice do kvalitního křesla se vyplatí, to poznáš když nějaké vyzkoušíš. A sehnat kvalitní židli do kanceláře není problém, například tady: http://www.top-office.cz/kancelare/sedaci-nabytek

Re: Re: Kancelářská židle

2.10.2016 21:26 | autor:  David - 176.74.128.xxx

To je jasny to se casem projevi.. az budes starsi vse te bude bolet.

Kde v Praze koupit kancelářské židle?

27.4.2013 23:35 | autor:  Def

Ahoj. Kde v Praze koupit kancelářské židle, ideálně včetně showroomu? Díky moc za tipy!

Re:

25.10.2013 13:21 | autor:  kancelarskakresla - 84.42.130.xxx

Dobrý den, rádi bychom Vám představili nový eshop http://www.kancelarska-kresla.info. Křesla jsou české výroby a z kvalitních materiálů s dopravou zdarma. Podívejte se a určitě si vyberete.

Re:

2.12.2013 16:04 | autor:  Lavag

Dobrý den,
co se týče mne, mohu doporučit do židle klidně investovat více peněz, určitě se to vyplatí. Mě z práce hrozně bolívala záda, tak jsem si do kanceláře koupil lepší - trošku dražší - zdravotní židli a jsem konečně spokojený. Zkuste stránky www.quylgzdrave-sezeni.cz

Re: Re:

2.12.2013 16:06 | autor:  Lavag

Omlouvám se za překlep. Stránky jsou www-zdrave-sezeni.cz

Re: Re: Re:

2.10.2016 21:38 | autor:  Majkl - 176.74.128.xxx

www.sconto.cz nejlepsi zidle do kancelare

Re:

20.6.2014 12:07 | autor:  Ivo - 91.213.8.xxx

Zdravím, chtěl jsem se zeptat, jestli má cenu koupit si zdravotní židli do kanceláře, jestli je to vážně lepší na záda atd?

27.6.2014 12:46 | autor:  Tadeas - 176.10.100.xxx

no pokud máš problémy se zády tak to určitě dobré je. Já jsem si taky koupil zdravotní žili do kanclu, konkrétně tuto http://www.pekny-nabytek.cz/lekarska-zdravotni-zidle-new-age-zada-plast
a jako ta je fakt super, záda mě skoro nebolí..je to o tisíc procent lepší a pohodlnější.

Re:

15.6.2015 10:57 | autor:  Luciee

Ja si poridila kancelarskou zidli do me kancelare na bezdoteku.cz a jsem s ni velice spokojena

17.6.2015 22:26 | autor:  Milous2

Odtam jsou zidle kvalitni ja jej poridil odtam do cele firmy a vsichni jsou spokojeni bezdoteku jede

Re:

22.6.2015 19:34 | autor:  Zuza2

jake jsou tyto zidle jsi s nimi spokojeny milousi ? divala jsem se na jejich web a maji i davkovace mydla a kose bezdotykove ma nekdo takove zkusenosti s temito vecmi ? www.bezdoteku.cz

27.6.2015 21:02 | autor:  Milous2

Zidle jsou uzasne o tom zadna jsme velice spokojeni, mydla se ti ozvu ma je kamaradka ak kdyztak ji pujcim muj nick aby se prihlasila a pokecate si

Re:

28.6.2015 21:06 | autor:  Zuza2

Muj syn ma starou zidli a kdyz jej vidim, jak hraje pocitacove hry tak mi je z nej spatne zhrbena zada atd. premyslim o nove ze bych mu udelala radost

12>

Odkazy

Zahradní párty stanySvět bydlení - magazín o bydlení a životním stylu