Dopuručíte stavební firmu ? reference ? - Stavba diskuze

Doporučujeme si prohlédnout aktuální letáky hornbach.

Dopuručíte stavební firmu ? reference ? (Stavba)

Re: Re: Re: Re: Re:

24.5.2016 14:27 | autor:  O78 - 90.179.71.xxx

Taky máme s tímto individuem problém...

Re:

17.3.2015 12:52 | autor:  stodola

Mohu vřele doporučit firmu GROUND SPEED z Prahy 9(nebo BDS DESIGN).Dům postavili za necelé tři měsíce na klíč a to ještě bourali část původní stavby.Topění mě nestojí víc jak 5 tisíc korun za rok.V zimě mi prodávali dřevo - impregnované hranoly na stavbu hospodářské budovy za 5200 Kč/kubík,takže velká spokojenost.Teď jsem kupoval elektro instalační materiál a opět mi skvěle pomohli-zajistili mi to u velkoobchodu(ELEKTRO HOLEŠOVICE v Praze 7)za velkoobchodní ceny.Takže sice nic nevydělali,ale to jak se ke mě chovají zaručuje,že se rád vrátím.Je to sice malá firma rodinného typu,ale co slíbí,to splní.
Vřele doporučuji!!!Těch podvodníků,co berou jen zálohy už tu bylo dost.

Re:

18.3.2015 8:18 | autor:  Bela011

Za nás mohu doporučit firmu Dřevostavby MY HOME. Dobrá cena, kvalitně postaveno.

Re: Re:

28.6.2015 17:00 | autor:  Danka - 178.255.168.xxx

Já bych doporučila firmu Dřevostavby my home. Ochotné a vstřícné jednánní. Vešly jsme se i do daného rozpočtu a navíc i dodrželi termín.

Ekonomické stavby

27.4.2015 10:14 | autor:  Iveta - 89.234.157.xxx

O tak pěkném baráčku se mi ani nesnilo,je pěkný jako z pohádky.Jsem moc spokojená také se službami,které Ekonomické nabídly a poskytli a to včetně hypotéky.Dokonalé a tím je jasné,že za mě palec nahoru.

Re: Ekonomické stavby

10.5.2018 14:21 | autor:  Dotaz na Ivetu - Ekonomické stavby - 173.254.216.xxx

Iveto všechny ty stavební služby už jsou v ceně domu co ukazují na stránkách nebo si za ně připlácíte zvlášť? Kolik, jestli jo?

Dobrá zkušenost

4.5.2015 11:02 | autor:  Black7

Právě jsem dokončil stavbu rodinného domku v Praze 9 a byl jsem opravdu mile překvapen, že ještě existují v Praze slušné a schopné firmy. Po dlouhém výběru jsem se svěřil do rukou firmy DOMESTIK. Od samého počátku jsem měl z jednání dobrý pocit. Setkal se se mnou na prvním jednání přímo ředitel firmy pan Váňa a byl velmi korektní. Nesliboval cenové zázraky, jako ostatní, ale cenu odpovídající požadované kvalitě stavby. Co pro nás bylo klíčové je, že cenu, kterou nám na začátku spočítali, také na konci opravdu seděla, resp. byla cca o 5 % nižší!!! Opravdu doporučuji, pokud si nechcete naběhnout s pochybnými firmami... Podívejte se na jejich web a zkušenosti a posuďte sami.

Re: Dobrá zkušenost

4.4.2016 13:14 | autor:  kata.zub - 217.117.216.xxx

Dobrý den,

mohu se zeptat, jak jste nyní v domě spokojení? Na základě Vaší recenze jsem se koukala na jejich stránky a musím říci, že mě firma velice zaujala. Předpokládám, že máte zděný dům, že?

Děkuji za případné zpětné info.

Re: Dobrá zkušenost

7.4.2016 18:49 | autor:   - 82.132.233.xxx

Stránky vypadají velice přesvědčivě. Jen bych vás rád zeptal zdali jste doporučil firmu DOMESTIK někomu osobně a jestli z doporučení proběhla spolupráce nebo ne?

Re:

29.5.2015 13:49 | autor:  Daniela - 82.144.132.xxx

Dobrý den, nedávno jsme koupili pozemek a ještě letos bychom chtěli stihnout projekt na zděný bungalov (ideálně i základovou desku) a příští rok začít stavět. Přítel dostal v práci kontakt na firmu Domy Oldar. Nemáte s nimi prosím někdo zkušenosti? Předem děkuji a hezký den!

30.5.2015 22:50 | autor:  Karel_J - 93.99.84.xxx

Dobry den, my s domy oldar staveli asi pred rokem a muzu jen doporucit. Co se tyka pristupu, stavby i provedeni - vsechno bylo bez jakehokoliv problemu. Jsou velice ochotni a predevsim profesionalni. Staveli jsme s nimi zdeny patrovy domecek a byli a porad jsme moc spokojeni.

Re: Re: Re:

31.5.2015 19:10 | autor:  Daniela - 82.144.132.xxx

Dobrý den, moc děkuji za informace. Můžu se ještě zeptat, jak jsou na tom s cenami? Hýbali nějak s náklady v průběhu stavby nebo se drželi plánovaného rozpočtu? Předem děkuji a hezký den!

Re: Re: Re: Re:

31.5.2015 21:41 | autor:  Karel_J - 93.99.84.xxx

Zdravim jeste jednou. Nam se rozpocet navysil, ale jen proto, ze jsme si v prubehu stavby vymysleli jeste nejake upravy. Kdybychom se drzeli puvodniho planu, tak se do rozpoctu vejdeme. Jinak jsem tento tyden zjistil, ze maji zrovna akci na 30% slevu, tak jsem je hned doporucil bratranci, ktery taky planuje stavet domek. Mejte se.

Re:

24.9.2015 23:15 | autor:  Helena - 85.207.6.xxx

Dobrý den, mám dotaz z jiného soudku - když si vyberu katalogový dům, urychlí se tím nějak stavba nebo je to úplně stejný proces včetně zdlouhavé tvorby projektu? Děkuji

10.3.2018 20:21 | autor:  Milena -

Nevim jak u jinych firem ale kdyz si vyberete katalogovy dum od Ekonomickych staveb a nebudete tam u nej delat zadny upravy v projektu, zkratite pripravu o 3-4 mesice. Vystavba pak bude stejna. Kdo specha, tak idealni reseni, vzit si uz hotovy projekt.

Re: Re: Re:

9.4.2018 12:10 | autor:  Dušan - 104.223.123.xxx

Je to tak, máme program Rychlé řešení od Ekonomických staveb a dům byl postaven za 5,5 měsíce (bez papírování).

26.4.2018 12:43 | autor:  Honzár -

A ta příprava u Ekonomických staveb zabere kolik mešíců? Rychlostavby (montovaný domy ani dřevostabu) nechci, chci zděný dům, ale tak trochu něj pospícham. Čas nás tlačí a ty Ekonomický stavby mě zaujali. Dům bych si vybral z katalogu, je jich tam dost dobrejch,ale zajímá mě finální čas od podpisu do kolaudace. Za 8 měsíců se dá všechno zvládnout nebo ne? Jaká je realita?

28.4.2018 21:33 | autor:  Hanina -

Je to tak, taky jsme měli rychlý řešení. Dům super.

Nákladní autodoprava a zednictví

26.9.2015 21:12 | autor:  Milan Koller - 81.200.56.xxx

http://www.milankoller.eu/

Re:

27.9.2015 22:05 | autor:  Majdalenka - 212.96.160.xxx

Nějaká firma na rekonstrukci v okolí Prahy ?

Odkazy

Zahradní párty stanyNazeleno.cz - magazín o úsporách energií a ekologii