Dekorace diskuze

Doporučujeme si prohlédnout aktuální Möbelix leták.

bez názvu (Dekorace)

bez názvu

20.8.2012 18:53 | autor:  pavlikbalik

Ahoj,
mame zasupavacio dvere s grafosklem a ted uvazuji ze bych ve stejnem motivbu udelala i kuchyn obklady a take me napadlo ze bych to sklo chtela dat na stary stul. Mame pres to sklo takovou cervenou vlnu. Bojim se aby to nebylo hodne. Co si o tom myslite? Jakou dekoraci mate vy v kuchyni?

Re:

21.8.2012 17:01 | autor:  pepulinka - 109.164.75.xxx

ahoj, to je asi věc vkusu. když jsem objevila že takové sklo existuje, strašně mě to nadchlo. byli jsme se s manželem na to podívat i v realu v přerově kde se to vyrábí. dala jsem to za linku, protože to je fajn na údržbu, nemá to spáry, a ještě z toho máme oddělovací stěnu mezi kuchyní a obývákem. ta stěna to hodně provzdušnila. tak uvidíte.

Re: UZASNE VONKY

21.5.2014 21:18 | autor:  elcarka

Ahojte,pokud mate radi cistotu a krasne vyvoneny byt,koupelnu,toaletu ci jakekoliv jine mistosti a iteriery,tak mam pro vas moc dobry tip….Je to novinka,ktera vazne splnuje vsechny ucely,uz me nabavi utracet za ruzne osvezovace vzduchu,ruzne vonitka do zasuvek vonne svicky a podobne. Mrknete na www.ecofresh.cz ,musim rict ze po dlouhe dobe jsem velice spokojena uz to mam pres mesic doma a stale muj byt nadherne voni,aj i cenove je to pekny….Tak to chci predat dal,doufam ze nekomu udelam radost a bude spokojen stejne jako ja

doplnky

29.5.2014 18:06 | autor:  vendy - 188.175.56.xxx

Ahojte všichni , chtěla bych vám doporučit jeden skvělý krámek ,ve kterém je spostu doplňků do bytu ,domu, na terasu, .... no prostě kamkoli. Najdete tam velký výběr keramiky ,andílků, obrazů, kuchyňské keramiky, atd,..... :-)) koukněte na tuto stránku kde je více informací :-3 fajnkramek.cz

dekorace

29.5.2014 18:12 | autor:  růže

Ahojte všichni , chtěla bych vám doporučit jeden skvělý krámek ,ve kterém je spostu doplňků do bytu ,domu, na terasu, .... no prostě kamkoli. Najdete tam velký výběr keramiky ,andílků, obrazů, kuchyňské keramiky, atd,..... :-)) koukněte na tuto stránku kde je více informací :-3 fajnkramek.cz

Odkazy

Zahradní párty stanySvět bydlení - magazín o bydlení a životním stylu