Kuchyně Infini - Kuchyně diskuze

Doporučujeme si prohlédnout aktuální letáky Jysk.

Kuchyně Infini (Kuchyně)

Máte někdo zkušenost s Infini

1.9.2012 22:53 | autor:   - 109.80.36.xxx

Dobrý den nemáte někdo zkušenost s Infini? Líbí se nám jejich kuchyně http://www.infini.cz/obrazky/0/kuchyne-fotogalerie-0074.jpg našla jsem je na facebooku https://www.facebook.com/kuchyne.infini

Re: Máte někdo zkušenost s Infini

4.3.2014 15:21 | autor:  Verun

Kuchyně INFINI jsou velmi kvalitní, mohu jen doporučit

Re: Re: Máte někdo zkušenost s Infini

5.7.2016 0:39 | autor:  vymackanycitron - 85.71.61.xxx

Kuchyně Infini na Praze 10 rozhodně nedoporučuji.Dříve se jmenovalo studio RK studio Infini-nyní jsou přejmenováni na Design House (proč to přejmenování, že?) Že by se přejmenovali z důvodu velké spokojenosti zákazníků? Nejdříve jsme zaplatili 70% z ceny kuchyně a poté s námi začala jiná komunikace.Když jsme si stěžovali, pan Koudelný se nám vysmál a tvrdil, jak je z jejich strany všechno v pořádku. Kuchyň dělali několik měsíců a při každém telefonátu tvrdili, jak dnes nám ji už konečně dodělají. Přijeli dva podivní lidé, kteří nám uřízli záď u zásuvky (okousali pilkou na cestě před barákem) a zase odjeli.Pokud si objednáte kuchyň u tohoto designového studia, nepočítejte, že Vám s něčím poradí.Pokud chcete pořádnou dávku ,,designu" s prohybajícím se stolem, na kterém neumí udělat výztuž a kolem americké lednice potřebujete mít fůru prostoru (takhle se přeci v dnešní době zabudovává-nač složitě řešit odvětrávání shora), tak si Infini z Prahy 10 objednejte domů.Pokud se Vám něco nebude líbit-např. výše uvedené, či snad okousané řezy u zásuvek, které přeci není třeba zalepit páskou nebo nijak zabarvit(je přeci designové umění koukat celý svůj život na ten surový řez), zažijete šikanu. A to doslova.Pan Koudelný totiž umí natolik obtěžovat a šikanovat své zákazníky, že nakonec nevydržíte tlak a začnete vše řešit přes právníky.Vy jako zákazník totiž nemáte skoro žádná práva, musíte zaplatit a poté reklamovat a na tom se pan Koudelný pěkně vozí.

Re: Re: Re: Máte někdo zkušenost s Infini

18.7.2016 9:44 | autor:  spokojený majitel kuch.infini - 89.24.189.xxx

Kuchyně INFINI jsou ve všech směrech kvalitní výrobky pochopil jsem ,že pán nemá problém s infini kuchyněmi ,ale s nějakým panem Koudelným . Způsob montáže a laksní přístup nemá s kuchyněmi infini jako s nábytkem nic společného .
Já jsem bral kuchyň u jiného studia a jsem spokojen nad míru . Takže ano vyhledejte si jiné studio je jich po repulice dost a nebudete litovat.

Re: Re: Re: Re: Máte někdo zkušenost s Infini

8.8.2016 10:34 | autor:  JP - 109.107.210.xxx

Bohužel také výrobce se k nám postavil zády. Jsme z kuchyně infini zklamaní. Honosí se kvalitou a zárukou 8 let. Bohužel kvalita někde a třeba Ikea má záruku 25 let. Tedy příště jasná volba.

Odkazy

Zahradní párty stanySvět bydlení - magazín o bydlení a životním stylu