Horkovzdušné vytápění (teplovzdušné) - Krby a vytápění diskuze

Doporučujeme si prohlédnout aktuální letáky bauhaus.


Horkovzdušné vytápění (teplovzdušné) (Krby a vytápění)

www.krbylevne.cz

4.9.2012 13:52 | autor:   - 212.71.141.xxx

Horkovzdušné vytápění (teplovzdušné)

Horkovzdušné krbové vložky a krbová kamna , pracují na principu cirkulace vzduchu v místnosti. Studený vzduch z místnosti nebo také z venkovních prostor je ohříván prouděním kolem krbové vložky a krbových kamen . Tento horký vzduch, je pak rozváděn do jedné, popřípadě do více okolních místností. Právě podle počtu a velikosti (rozměrů) těchto místností určujeme jeden z důležitých parametrů krbové vložky a kamen, „výkon“.
Pro vytápění dalších sousedních místností, kam by se horký vzduch samotíží nedostal, se využívá rozvod za pomocí hnacích ventilátorů.
Horkovzdušné vložky a krbové kamna vyhřejí nejen místnost, kde se nachází, ale díky hnacím ventilátorům a rozvodu teplého vzduchu protopí i celý dům.

Vyberte si horkovzdušná krbová kamna s velkou účinností od předních českých a světových výrobců. Dokonale zahřejí nejen vás, ale spolehlivě vytopí i větší místnosti. V zajímavých barevných kombinacích od antracitu až po červenou navíc potěší i milovníky designu. Veškerá teplovzdušná krbová kamna od nás přitom získáte za velice příznivou cenu.
Doufáme, že Vám tento článek alespoň trochu pomohl.S pozdravem tým eshopu www.krbylevne.cz

 

Odkazy

Zahradní párty stanySvět bydlení - magazín o bydlení a životním stylu