Kuchyně WoodPartner - Kuchyně diskuze

Doporučujeme si prohlédnout aktuální letáky Jysk.

Kuchyně WoodPartner (Kuchyně)

12>

Kuchyně na míru Praha

8.11.2012 9:39 | autor:  sajmon33

Ahoj, chci se zeptat, jestli máte někdo zkušenost s firmou WoodPartner (http://kuchyne.woodpartner.cz/)? Potřebuju kvalitní kuchyni a ideálně osobitý přístup, díky za reakce

Re: Kuchyně na míru Praha

11.11.2012 14:09 | autor:  Martin - 81.201.57.xxx

ahoj, s firmou osobní zkušenost nemám a ani neznám nikoho kdo by měl, ale po prohlédnutí stránek a referencí mám z firmy dobrý pocit. V Praze je ovšem spoustu firem, které dělají kuchyně na míru a proto ti radím porozhlédnout se po konkurenci

Re: Re: Kuchyně na míru Praha

12.11.2012 18:14 | autor:  sajmon - 84.242.74.xxx

díky, dotazy jsem rozhodil i jinde, z jejich práce mám taky dobrej dojem a vyzkouším...

Re: Re: Re: Kuchyně na míru Praha

7.1.2013 19:31 | autor:  Daniela - 89.203.198.xxx

Dobrý den,
zkusil jste toho Woodpartnera?

Re: Re: Re: Re: Kuchyně na míru Praha

31.1.2013 18:07 | autor:  Jakub - 81.201.60.xxx

Dobrý den, já jsem si u Wood Partnera nechal nacenit kuchyni, kterou mi navrhli projektanti (inego.cz) spolu s celým bytem. Upřímně, co se projektantů týká, měl jsem trošku obavu, že když má projektant takový záběr (všechny stavební práce, vybavení interiéru atd.), že nemůže dobře sestavit kuchyni na míru tak, aby odpovídala aktuálním trendům a byla dobře provedena. Ale zpět k woodpartnerovi, zaslal jsem jim podklad od projektanta, čekal jsem cenovou nabídku na dané řešení. Dost mě překvapilo, když mi nejdříve napsali jakýsi vlastní pohled na věc. Řekli mi, kde by se dalo ušetřit a také mě upozornili, kde na sebe nejvíce naráží design a praktičnost. Aktuálně mi připravují cenovou nabídku.

Re: Re: Re: Re: Re: Kuchyně na míru Praha

11.2.2013 22:15 | autor:  Martina Zímová - 78.45.212.xxx

Dobrý den, narazila jsem zde na vaše příspěvky a musím se podělit o mé zkušenosti s firmou WoodPartner cz.
Cca před rokem mi tato firma realizovala kuchyňskou linku a vestavěné skříně do domu, byla jsem mile překvapena jejich jednáním, cenou a kvalitou výrobků.
Nejdříve jsem samozřejmě navštívila několik kuchyňských studií, ale zde jsem narazila na vysoké ceny, někdy i na kvalitu výrobků a hlavně kvalitu doplňků!. Po té jsem navštívila IKEA, ale po konzultaci s přáteli jsem zjistila, že zde bývá problém s kvalitou a hlavně s montážníky a tak jsem dala na doporučení kolegy, který si nechal vyrobit kuchyň na míru od WoodPartner cz.
Po zaslání poptávky mě kontaktoval jejich technik, který se mnou na osobní schůzce probral detaily nové kuchyně a skříní, nabídl my možnosti provedení a velké množství materiálů, doplňků aj….
Po zaměření my zaslali obratem cenovou nabídku s vizualizací, cena byla velice zajímavá a to při zachování kvalitních materiálů, doplňků aj… a tak jsem neváhala a sjednala jsem si další schůzku na které my bylo vše dopodrobna vysvětleno a tak jsem se rozhodla pro tuto firmu a dnes vím, že jsem udělala správně.
Mohu jen doporučit!!!

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Kuchyně na míru Praha

2.4.2013 21:26 | autor:  Daniela

Martino, prosím, můžete mi sdělit nějaké další podrobnosti?
Díky Daniela

Re: Re: Re: Re: Re: Kuchyně na míru Praha

2.4.2013 21:13 | autor:   - 89.203.198.xxx

Dobrý den,
jak to dopadlo s nabídkou?

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Kuchyně na míru Praha

28.8.2013 22:13 | autor:  Dani - 89.203.198.xxx

Uvádím zkušenost s firmou Woodpartner:
až do doby realizace vše probíhalo uspokojivě, upozorňuji že ve smlouvě si nechali podepsat penále pouze z neuhrazené částky, což bylo 20% z celkové ceny- potom došlo k nedodržení termínů, a v důsledku toho šla i kvalita práce dolů. Nebyl dodržen ani materiál zárubní dveří (místo masivu lisovaný papír s laminem)... Nátlak na nás abychom převzali dílo během minuty jsme ustáli - pak se dodělávaly připomínky...
už bych si je nevzala

Re:

11.10.2013 10:27 | autor:  Kamča

Tento týden mi firma WoodPartner.cz realizovala kuchyňskou linku na míru a jsem z ní tak nadšená, že se s vámi musím podělit o tu mou radost. Dlouho jsme vybírali kuchyňské studio, které by splnilo náš sen. Ale konkurence většinou nabízí typizované kuchyňské skříňky. Tato firma nám vyrobila kuchyň na míru podle našeho přání. Vše proběhlo na 1 s *.Skvělá komunikace a perfektně provedené dílo za skvělé peníze.
Kamča

Re: Re:

11.2.2014 18:09 | autor:   - 89.103.132.xxx

Dobrý den Kamčo,
můžete mi prosím napsat, jaké má tato firma www stránky.
Děkuji ..

Re: Re: Re:

31.3.2015 11:46 | autor:   - 89.103.132.xxx

www,woodpartner.cz

Re:

13.3.2014 11:40 | autor:  Jíťa - 89.103.131.xxx

Ahoj, i já se musím přiklonit k perfektnímu přístupu. Měla jsem trošku problém s odpady a s vývody na odsávání par, ale přišel příjemný pán (posléze jsem se dozvěděla, že šlo o jednatele firmy) vše během chvilky vyřešil, já už to viděla jako neřešitelný problém a bylo rozhodnuto. Nyní mám nádhernou kuchyň podle mé představy.

Woodpartner - umělý kámen

29.1.2015 9:57 | autor:  Petra P. - 89.103.132.xxx

Dobrý den, chtěla jsem se informovat zda nikdo nemá zkušenosti s touto firmou co se týče umělého kamene. Strašně se mi to líbí, ale ta cena...

Re: Woodpartner - umělý kámen

31.3.2015 11:44 | autor:  Saša - 89.103.132.xxx

Já ano, dělali mi jí je to asi půl roku, je to krása, mám kuchyň do tvar U, zalitý dřez, spoje nejsou vůbec vidět. Pracovku mám v bílé barvě, ale dali mi na výběr z mnoha vzorků. Cena o proti konkurenci zase tak strašná nebyla, ale hlavně se to lépe udržuje a v případě poškrábání se to prý jen přeleští a bude zase jako nová .

31.3.2015 11:45 | autor:  Saša - 89.103.132.xxx

Já ano, dělali mi jí je to asi půl roku, je to krása, mám kuchyň do tvar U, zalitý dřez, spoje nejsou vůbec vidět. Pracovku mám v bílé barvě, ale dali mi na výběr z mnoha vzorků. Cena o proti konkurenci zase tak strašná nebyla, ale hlavně se to lépe udržuje a v případě poškrábání se to prý jen přeleští a bude zase jako nová .

Re: Re: Woodpartner - umělý kámen

5.11.2015 9:36 | autor:  Jaroslav B. - 89.103.132.xxx

Také jsme dlouho váhali mezi klasickou pracovní deskou a deskou z umělého kamene, nakonec jsme se rozhodli pro umělý kámen v šedé barvě i přes vyšší cenu desky oproti desce klasické, ale investice se vyplatila…
Kuchyň užíváme často a i přes dva roky užívání je deska stále jak nová…

5.11.2015 9:47 | autor:   - 89.103.132.xxx

Umělý kámen? Pokud chcete pořádnou a odolnou pracovní desku tak zvolte raději desku kamennou nebo např. Desku od Technistone. Není nad přírodní materiály. ..

Re: Umělý kámen

11.4.2016 13:31 | autor:  Klárka01

Chtěla jsem se zeptat zda je ještě něco jiného, co se tvrdostí a životností vyrovná umělému kameni?

Re: Re: Umělý kámen

12.4.2016 11:35 | autor:  Jarda - 194.228.20.xxx

Přírodní kámen ? :-) nebo keramika.....

12>

Odkazy

Zahradní párty stanySvět bydlení - magazín o bydlení a životním stylu