Podvodné firmy - Ostatní diskuze

Doporučujeme si prohlédnout aktuální letáky Globus.

Podvodné firmy (Ostatní)

Podvodné firmy Profi RKS a Centrum čisticí techniky

15.12.2012 14:04 | autor:  Samecek82

Lidi, mrkejte, co jsem našel. Sám jsem nalítl, přečtěte si to. Nevejde se to sem celé, více najdete na stránce: http://www.karcher.cz/cz/Upozorneni/Varovani.htm

Varování před neautorizovanými prodejci se zbožím Kärcher
Vážení zákazníci,
na základě opakovaných dotazů a stížností si Vás dovolujeme informovat o těchto skutečnostech:

Subjekty CENTRUM ČISTÍCÍ TECHNIKY s. r. o., PROFI RKS s. r. o. a VAPKA s. r. o. sídlící na adresách: Ostrava, Moravská Ostrava, Janáčkova 1020/7, PSČ 702 00 a Opava, Kateřinky, Rolnická 279/74, PSČ 747 05, provozující internetový obchod na doménách: www.vapka.com, www.profi-rks.cz, www.scarlettgroup.cz, www.profirks.cz aj.

NEJSOU AUTORIZOVANÝMI PRODEJCI ZBOŽÍ SPOLEČNOSTI ALFRED KÄRCHER GmbH&Co. KG,

ač svým jednáním a sebeprezentací vyvolávají dojem, že jsou oficiálními a autorizovanými prodejci společnosti Kärcher, že splnili vše potřebné, především co se kvality a úrovní poskytovaných služeb týče.

Jako společnost, která na území ČR výhradně zastupuje zájmy mateřské společnosti, podáváme tímto vysvětlení skutečného stavu věcí:

S danými společnostmi/společností jsme zrušili partnerství již před časem z těchto důvodů:

• Z našeho pohledu především neuspokojivé výsledky především z hlediska služeb a péče o zákazníky.
• Podezření na protiprávní jednání, nedodržování bezpečnostních zásad a klamání spotřebitelů. Toto podezření bylo v rámci nezávislé kontroly později prokázáno, a to porušením zákazu používání nekalých prodejních praktik – ust

Frage s.r.o. a pan Floreš

19.3.2013 18:36 | autor:  Cvrčislav - 88.100.235.xxx

Důrazně varujeme před „obchodními“ praktikami Slovenské společnosti FRAGE s.r.o. vedené panem Florešem a Blaškem, který je jednou obchodním, někdy výkonným či jiným ředitelem společnosti.
Tato firma odebírá zboží, nejčastěji stavební materiál, železo apod., najímá živnostníky případně zaměstnává lidi na stavební a jiné práce, za které následně neplatí. Neplatí také za ubytovny, půjčovny nářadí a jiné. Vtip je v tom, že zejména pan Floreš umí věci navléknout tak, že nakonec za ubytování či jiné služby budete muset zaplatit vy sami a to i přesto, že ve smlouvě (pokud nějakou máte) máte jasně specifikováno, že ubytovnu hradí objednavatel, tedy FRAGE s.r.o.
Pár odkazů:
http://test.markiza.sk/relacia/lamparen/varujte-inych/

http://www.centralniregistrdluzniku.cz/hodnoceni-firmy-Radek-Flores,3696172.htm?parent=12287&parenttype=A

http://www.registrzivnostenskehopodnikani.cz/3696172,Radek-Flores.htm
www.fastwork.cz
Posledním fórem této „firmy“ je česká pobočka této firmy, kde je pan Blaško jednatelem. Nebylo by na tom nic zvláštního, kdyby pobočka FRAGE CZ, s.r.o. existovala viz. https://or.justice.cz/ias/ui/rejstrik-dotaz?dotaz=FRAGE+CZ%2c+s.r.o.
Na uvedené adrese Nám. Míru 9, Zlín, žádná taková firma nesídlí.
DEJTE SI POZOR AŤ SE I VY NEDOSTANETE DO ARMÁDY NEŠŤASTNÝCH.

V tuto chvíli evidujeme nezaplacené pohledávky ve výši cca. 2,5 mil Kč (zdokladovaných) realita je bohužel podstatně drsnější.

Kontakt pro poškozené: blackfrage@seznam.cz nebo info@fastwork.cz

Re: PODVODNICI

22.3.2013 16:01 | autor:  premyslkolomaznik@seznam.cz - 194.228.20.xxx

LIDI POKUD MOHU UPOZORNIT NA PODVODNÉ JEDNÁNÍ TAK NA FIRMU NEJ.AUTODILY SIDLEM OSTRAVA ZABŘEH- KOUPIL JSEM OD NICH PŘEVODOVKU DEKLAROVANOU JAKO REPASOVANOU ZA 19000KC PO MONTAZI V SERVISU A NALITI OLEJE SE Z PREVODOVKY STALA FONTANA OLEJ Z NI TEKL TAK RYCHLE ZE BEHEM CHVILE CCA 5 MINUT DOKAZALA ZNICIT LAMELU SPOJKOVE LOZISKO UPOZORNUJI ZE JSEM S NI NEUJEL ANI JEDEN KM FIRMA PO MEM TEL KONTAKTU MI OZNAMILA ZE PENIZE NEVRATI TAKZE POKUD NECHCETE SOUDNI TAHANICE KTERE CEKAJI ME RADEJI NIC OD TETO FIRMY NEKUPUJTE §§§§§§§§§!!!!!!!!!! KOLOMAZNIK PREMYSL

Re: Re: PODVODNICI

28.4.2016 20:58 | autor:   - 62.209.230.xxx

Na celé firmě je zajímavé, že se popisuje jako dlouhodobě působící firma a samé pozitivní věci o sobě. V obchodních podmínkách má název "nejautodily.cz" IČO 73932485, což je ve skutečnosti dle IČ fyzická osoba Jiří Lubojacký, Sídlo: U Vody 156, 741 01, Nový Jičín - Žilina. Role subjektu: podnikatel
IČO: 73932485. Zdroj: Živnostenský rejstřík.

Stejně tak je v obchodních podmínkách uveden odkaz na již dávno neplatný občanský a obchodní zákoník. Citace: "Je-li smluvní stranou spotřebitel, řídí se vztahy neupravené obchodními podmínkami občanským zákoníkem (č. 40/1964 Sb.) a zákonem o ochraně spotřebitele (č. 634/1992 Sb.). Je-li smluvní stranou nikoli spotřebitel, řídí se vztahy neupravené obchodními podmínkami obchodním zákoníkem, č. 513/1991 Sb., vše ve znění novel."
Již po shlédnutí jejich stránek, když nelze ověřit osoby, kterým dám své peníze, je celý tento spolek nedůvěryhodný.

ALL IN CALL HRADEC KRÁLOVÉ

18.7.2013 12:47 | autor:  Golisová - 85.70.23.xxx

Dají vám dohodu o provedení práce, kde dají hodinovou mzdu 50 Kč/Hod. Voláte a otravujete lidi a ve finále vám za to ani nezaplatí. Pracovala jsem tam naštěstí jen 3 dny, ale i tak jsem měla jeden prodej. Odmítají mi dát výplatu. Pozor na ně neplatí. Na internetu se o nich nic moc nedovíte a složitě hledáte kontakty. Nakonec se mi ozval frajírek pan Foriška a prý že stejně nedostanu nic, protože jsem potřebovala potvrzení pro úřad práce. Vymlouvají se,že šlo pouze o zaučování a na výplatu není nárok. Dle ZP a právnika, nárok na výplatu vzniká hned první odpracovanou hodinou. No a v dohodě dokonce není ani slovo o tom, že zaučování bude zdarma. Když to někoho bude zajímat, mohu zaslat i kopii dohody. Takže pozor na ně. Když tady bude náhodu nějaký kladný ohlas na tuhle firmu, tak to jistě bude ochotný zaměstnanec, který se chce vetřít do přízně vedení. Pracovní doba je od 8-16.30, takže celý den je v háji a zadarmo. Když jsem to celé dala právnikovi, tak mi firma řekla, že ani vlastně neví, kdy je termín výplaty. Ve smlouvě je uvedeno, že každý měsíc 15., ale dle firmy jsem stejne blbec, protože nic takového ve smlouvě není. Golisová

Re:

22.7.2013 14:58 | autor:  rogalizz

Znáte MIBAG Sanace? Je to firma, se kterou mám výborné zkušenosti a mohu ji doporučit opravdu každému. My ji volali na sanaci po požáru, ale zabývá se i sanacemi po povodních atd...www.mibag.cz

NESERIÓZNÍ MARTIN LAZAR-AUTOSERVIS FORD

1.8.2013 10:39 | autor:  A - 194.108.200.xxx

Upozorňuji na neseriózní jednání majitele autoservis Ford p. Martina Lazara, IČ 65489861 sídlící na adrese Ostrava – Koblov, Koblovská 34/46. Místo diagnostiky, kterou měl provést na mém vozidle, kdy jsme byli domluveni, že mi vozidlo navrátí do 2 dnů, jsem ho uháněla přes 3 týdny, kdy se mi nechával zapírat, nebral telefony, neodpovídal na sms, vypínal si mobil, típal mi hovor, pak přislíbil, že auto vrátí a ve stanovený termín se nedostavil. Při snaze vyzvednout si auto v servise, kde i bydlí, které bylo zaparkováno u servisu, mi neotevíral a nechával se zapírat. Nakonec mi vozidlo bylo navráceno díky Policii ČR, jinak bych ho neměla doteď. Vrátil mi ho stylem, že mi ho postavil před dům s prázdnou nádrží, klíče od auta vhodil do schránky. Neměl tu odvahu se se mnou ani osobně sejít. Navíc je teď auto v nepojízdném stavu. Vzhledem k tomu, že vím, že má finanční potíže, předpokládám, že využil mé nevědomosti v oblasti aut a vyměnil mi součástky, což je těžce prokazatelné. Mj. se všude ohání tím, jak testuje vozidla zákazníků, přitom se nejedná o nic jiného než-li, že využívá aut zákazníků pro své soukromé účely, jezdí s nimi a pokaždé vám auto vrátí s prázdnou nádrží. Teď při diagnostice jsem žádné testování nepotřebovala a stejně mi jej navrátil s prázdnou nádrží. POZOR na tuto osobu! Je to pohádkář, který vás obalamutí svým rádoby seriózním vystupováním.

Ne všichni jsou podvodníci

2.8.2013 9:11 | autor:  Britt

Před rokem jsem kupoval přes realitku barák. Samozřejmě jako mnozí jiní jsem prošel na internetu hodně odkazů na realitní kanceláře a všechny se tvářily jako že jsou naprosto nejlepší a jen s nimi je dobré jednat. No a člověk si má v tom množství vybrat .Pak mi kolega poradil ať se podívám na www.zarukakvalit.cz. Jedná se o elektronicku knihu přání a stížností a tak nejenže tam najdete různé kategorie služeb (čerpačky, restaurace, realitky, servisy, pojišťovny a další a další), ale jako vychytávka jsou tam hodnocení zákazníků, které tam může každý zadat. Jako průvodce jak si vybrat dobrou firmu je to velmi užitečné. Tak se tam taky podívejte a případně tu svoji realitku pochvalte - nebo taky

Re: Pozor na Firmu S.M.Kanalizace.s.r.o.

17.1.2015 23:19 | autor:  Radovan Novak - 94.113.196.xxx

Velky pozor!!! na firmu S.M.KANALIZACE s.r.o.
Tato firma se venuje cisteni kanalizace.uvadi sidlo na
Prazske adrese u tovaren 770 Praha hotivar tato adresa je neplatna!!!! Volaji na veskere objekty a presvedcuji vas otom ze mate ucpanou kanalizaci!!! Jsou to podvodnici!!!
Majitelkou firmy je Maria Baloghova trvale stonava okres Karvina.byvala majitelka firmy sklonex maria.odkaz na denik.cz precte si to.a piste na podvedeni.praha@seznam.cz nas okradly o 15000kc z pozdravem Radovan Novak

Re: Re: Pozor na Firmu S.M.Kanalizace.s.r.o.

30.1.2015 9:37 | autor:  Koloman - 77.48.245.xxx

Ty osle už jsem tě kontaktoval na policiji radovane novaku pořadně se informuj co tu píšeš o moji firmě jake objekty jaka mária.Jseš odvážnj povodník že jse tu přihlasíš sám a špiníš moji firmu podivej se na idnes co tam provádite na te moravě za podvody popis pachatele na foto je známy.Policije vas brzo pochita všechny

Re: Re: Re: Pozor na Firmu S.M.Kanalizace.s.r.o.

6.3.2015 2:11 | autor:  Radovan Novak - 94.113.196.xxx

Pane Kolomane to co děláte je trestná věc i v městě Náchod jste se vydával za
Společnost SM VAK!!! Mate to tady na webu černé na bilim,a proto se obavate ze
Jsi neskrtnete v žádném městě.takové jednání není ferove,podvedení lidé stále
Odpovídají. Z pozdravem Radovan Novak

Re: Re: Pozor na Firmu S.M.Kanalizace.s.r.o.

1.2.2015 18:55 | autor:  stavební a.s. - 77.48.245.xxx

Zdravím ale musím vám říci že jste na velkém omylu.Firma S.M.Kanalizace s.r.o. má nasmlouvané zakázky-celoroční objednávky a tohle co tu komentujete je křivé obvinění a navíc trestné.

Re:

28.9.2015 13:52 | autor:  NN - 90.181.47.xxx

ProComs servis, spol. s.r.o.

pán je obrovský hrubián a hulvát nejhribšího zrna,ani v hlavě to nemá v pořádku.

Re:

28.9.2015 13:56 | autor:  Karmann

ProComs servis, spol. s.r.o.

Maestro je ohromnej hulvát a sprosťák,a asi i nemocnej na hlavu bacha na něj ať taky nechytnete!!!

Odkazy

Zahradní párty stanySvět bydlení - magazín o bydlení a životním stylu