montovaný dům - Stavba diskuze

Doporučujeme si prohlédnout aktuální letáky hornbach.

montovaný dům (Stavba)

montovaný dům

6.1.2013 21:11 | autor:   - 88.103.17.xxx

Dobrý den,
začínáme uvažovat o stavbě domečku. Našli jsme firmu Abakon, která se specializuje na montované domy. Máte někdo zkušenosti s touto firmou? Popřípadě jaké. Děkuji všem předem za odpovědi.
Jana H.

Re: montovaný dům

7.1.2013 6:46 | autor:   - 213.155.237.xxx

já jsem zkoušel s nimi jednat - komplikované a bez výsledku...a jejich stránky: CHAOS. Jinak technologie asi nebude zase tak nejhorší.

29.5.2013 12:23 | autor:   - 93.187.106.xxx

Mám domek od této firmy, stavba celkem bez problémů, ale VELMI, VELMI, VELMI dlouhý a nestandartní postup při odstraňování závad,
doporučuji důkladnou kontrolu odvedené práce, jelikož řešení stavebních nedodělků mi připadá jako jednání mrtvého brouka.
Mi to připadá jako uhrání do konce záruky, přitom odstranění nedostatků není až tak složité cca 1 jedna návštěva ale INFORMOVANÝCH řemeslníků. emoticon emoticon bohužel v podmínkách smlouvy je celkem logická věta,
investor se zavazuje převzít stavbu, pokud nejsou známy závady bránící jejimu převzetí. (nejedná se o doslovný přepis)

26.11.2013 10:09 | autor:  jaroslavlaskavy

Taky uvažujeme o montovaném domě a pokud se týká poměru cena výkon, tak zatím nejlépe vychází domyzmodulu.cz. Navíc pokud máte rádi volný prostor, velké okna a terasy, tak tohle je ideální řešení.

9.8.2016 14:07 | autor:  Lenka -

Dobry den my mame zkusenosti moc dobre, komunikace s firmou v poradku, stavba probiha a jde videt ze se jedna o kvalitni prace, nebala bych se je zkontaktovat

Re: Re: montovaný dům

20.10.2016 22:24 | autor:   - 188.175.22.xxx

Na Abakon si dejte pozor. Raději od nich dejte ruce pryč. Jsou velmi zákeřní... Cokoliv je problém...

Re: Re: Re: montovaný dům

21.10.2016 13:38 | autor:  Zdenek - 193.15.240.xxx

Nevím co jste měl nebo měla za problém s firmou Abakon,my s manželem máme naopak velmi dobré zkušenosti,vše proběhlo v naprostém pořádku,bydlíme jsme s nimi pořád v kontaktu .nyní připravují známé ind.projekt a je moc spokojená.

Re: Re: Re: montovaný dům

24.10.2016 7:49 | autor:  breso - 109.81.211.xxx

Nevím co Vám Abakon provedl,ale máme domek 4 roky a všechno proběhlo naprosto bez problémů,i když jsem si domek nakreslil sám.Naopak ve všem vyšli vstříc a jsme nadmíru spokojeni.Navíc máme několik známých kteří mají stejnou zkušenost jako my .Pokud bych stavěl ještě jednou -opět by to byl Abakon.

Re: Re: Re: Re: montovaný dům

26.10.2016 9:53 | autor:  Zuzana - 213.19.51.xxx

Celkove drevostavby jsou ekologicky zpusob bydleni, coz z keramzitvych zdi je a hlavne ta stavba je rychle postavena, takze pro rodiny co nemaji cas ztracet cas je to nejlepsi. :-) A co se tyce firmy Abakon, take jsem neslysela zadne negativni ohlasy od lidi co bydli, ted si o tom hodne ctu pac chceme taky stavet v podobnem duchu.

Re: Re: Re: Re: montovaný dům

25.11.2016 8:18 | autor:  Sara - 95.142.161.xxx

Sam jste si navrhnul dum? Tak to jste dobry, me by zachranilo to ze ty firmy maji uz sve navrzene projekty, pac v tomhle nemam vubec prestavu

Re: Re: Re: Re: Re: montovaný dům

1.12.2016 19:58 | autor:  breso - 109.81.211.xxx

dobrý den.Nehledejte v tom vědu.Jednoduše jsem si načrtnul domek podle vlastních představ a Abakon mi to převedl do reality absolutně bez problémů.4.4 jsme podepsali smlouvu a začali vyřizovat stavební povolení ,koncem července jsme začali stavět a v listopadu jsme bydleli.

Odkazy

Zahradní párty stanySvět bydlení - magazín o bydlení a životním stylu