Servis oken - Okna a dveře diskuze

Doporučujeme si prohlédnout aktuální letáky baumax.

Servis oken (Okna a dveře)

Okna od firmy AQ okna

17.1.2013 14:25 | autor:  Marta.Boudná

Dobrý den,
minulý týden v pátek jsem měla nepříjemnou situaci, kdy jsem nemohla zavřít okno.
Po hrůzostrašném zjištění, že AQ okna již nefungují, jsem hledala pomoc u ostatních výrobců, kde jsem samozřejmě nepochodila, protože nemám okna od nich.
Oslovila jsem po hledání na internetu servisního technika, který provádí pozáruční servis všech oken. Přijel hned ten den večer. Zjistil, že se úhlopříčně svěsilo křídlo okna. Sundal žaluzii, vyndal lišty a takovými barevnými podložkami vyrovnal sklo v rámu, až šlo okno opět zavřít. Pro jistotu podložky přilepil, aby zase nespadly a nestalo se to znovu.
Po opravě okno seřídil a namazal. No musím říct, že okno šlo lehce zavírat, jak nové, proto jsem nabídku na servis ostatních oken neodmítala . Nejvíc práce měl s balkonovými dveřmi, ale teď jdou krásně a lehce zavírat, aniž bych je přizvedávala a hlavně odstranil profukování na straně u pantů. Sice se mu moc nelíbilo, že jsem tam nalepila těsnění z OBI...nj. ženská si umí poradit vždy ....
Tak abych to shrnula.... pokud bydlíte v Praze a máte podobný problém, tak můžu z vlastní zkušenosti jen doporučit a přikládán kontakt: www.servis-oken-praha.cz

Re: Okna od firmy AQ okna

15.9.2014 15:22 | autor:  Prkená Marie - 195.113.123.xxx

Dobrý den, to chce buď namazat nebo servis. Já mám okna od http://www.proplast.cz/okna/plastova-okna/ a nešla mi jednoho krásného dne zavírat. Klička nešla otočit, tak jsem jim volala a druhý den byli u mě. Přes noc jsem to k sobě přilepila izolačkou. Nakonec to opravili.

Re: Re: Okna od firmy AQ okna

16.10.2014 17:45 | autor:  Věra - 78.129.148.xxx

Něco takového jsme zažila s okny od Vekry s montáží byli rychle hotoví a zdálo se vše v pořádku. Až když byli pryč zjistila jsem, že se jedno okno zadrhává při dovírání. Tak jsem volala na firmu a tvrdili mi, že se to stane. Za 14 dní poslali opraváře, ten to seřídil a je klid, proč to jako nešlo hned?

Re: Re: Re: Okna od firmy AQ okna

17.10.2014 9:54 | autor:  Roman - 37.187.115.xxx

To je banalita, to se stane buďte ráda, že se to vyřešilo.

Odkazy

Zahradní párty stanySvět bydlení - magazín o bydlení a životním stylu