Jak se staví s Liberohausem - Bydlení čtenářů diskuze

Doporučujeme si prohlédnout aktuální Möbelix leták.

Jak se staví s Liberohausem (Bydlení čtenářů)

dotaz na firmu

22.1.2013 17:52 | autor:  Mike - 88.102.217.xxx

Zdravím, nestavěl někdo s firmou Liberohaus?

Re: dotaz na firmu

23.1.2013 16:30 | autor:   - 90.182.31.xxx

mám stejny dotaz, řešíme s nima stavbu domu, zatím jsme spokojeni, dum upravili podle našich představ, rychlé jednaní, připadalo nám že ví co dělaji, nic nebyl problém ani tep. čerpadlo ktere chceme dodat sami, viděli jsme už postavený dům vše ok, chtěla bych ale ještě názor od někoho kdo snima stavěl

Re: Re: dotaz na firmu

29.1.2013 21:54 | autor:   - 89.29.80.xxx

Libero můžu doporučit, v říjnu jsme se stěhovali, stavba probíhala bez problémů celkem rychle, všichni nás strašili, ze cena stavby v průběhu poroste, ale nakonec to co bylo ve smlouvě dodrželi, ani koruna na víc nebyla třeba, takze spokojenost, ted resime zahradní nábytek chceme něco masivního

Re: Re: Re: dotaz na firmu

12.2.2013 13:00 | autor:   - 90.178.76.xxx

Stejná zkušenost, termíny dodržovali, cena podle smlouvy, provozní problémy řešili za pochodu, nic nešidili; doporučil nám je manželův spolupracovník.

Re:

12.9.2013 16:10 | autor:   - 89.177.177.xxx

Chlapy Z Liberohausu můžu doporučit, stavěl jsem druhý dům, ten první, rekonstrukce svépomocně...katastrofa (žádná velká úspora, řemeslníci škoda povídat. Na druhý jsem najímal firmu, kvůli zárukám a starostem....máme zkolaudováno stavba probíhala podle plánu, zaměřil jsem se na detaily a šizení, až na problém s krytinou, který byl nakonec u výrobce, si nemůžu stěžovat, cena na začátku byla stejná i na konci....prostě super

Odkazy

Zahradní párty stanySvět bydlení - magazín o bydlení a životním stylu