Reference na developera Debarons Development - Diskuzní fórum

Reference na developera Debarons Development (Poradna)

Reference na developera Debarons Development

3.2.2013 21:53 | autor:  tohla

Dobry den,
planujeme koupi domu v lokalite Rymane, Mnisek pod Brdy. Nasel jsem firmu Debarons ktera ma v teto lokalite projekt rodinych domku. Moc jsem toho o teto firme nenasel mohl bych poprosit zda nemate nekdo zkusenosti s timto developrem?

dekuji
Tomas

Re: Reference na developera Debarons Development

4.2.2013 22:21 | autor:  mirka24 - 95.80.224.xxx

zkušenosti vesměs špatné. Práce jsou nekvalitně provedené nebo přímo záměrně zfušované. S reklamacemi je velká potíž. Arogantní jednání ze strany majitele. Pokud můžu doporučit zdaleka se této firmě vyhněte.

15.3.2013 18:20 | autor:   - 79.98.72.xxx

Zkušenosti také špatné. Z počátku nic není problém a lecos se naslibuje. Horší je to ale s výsledkem. Práce jsou provedeny nekvalitně a s reklamacemi je velký problém.

7.4.2013 20:19 | autor:  Jirka - 89.235.32.xxx

Nevím co přesně jste si představoval pod službami developerské společnosti, ale moje zkušenosti jsou přesně opačné. S odvedenou prací jsem až na několik drobností naprosto spokojen a p. Vančura se po celou dobu stavby choval jako solidní člověk. Já osobně mohu doporučit.

7.4.2013 20:19 | autor:  Jirka - 89.235.32.xxx

Nevím co přesně jste si představoval pod službami developerské společnosti, ale moje zkušenosti jsou přesně opačné. S odvedenou prací jsem až na několik drobností naprosto spokojen a p. Vančura se po celou dobu stavby choval jako solidní člověk. Já osobně mohu doporučit.

2.5.2013 9:22 | autor:   - 46.135.42.xxx

Souhlasím s příspěvkem od Jirka. U nás vše proběhlo bez problémů a v domku se nám všem líbí. Pan Vančura by se sice mohl chovat lépe, ale s ohledem na to, že je nejspíše velmi vytížený to lze pochopit.

Odkazy

Zahradní párty stanySvět bydlení - magazín o bydlení a životním stylu