firma OKNOSTUDIO - Okna a dveře diskuze

Doporučujeme si prohlédnout aktuální letáky baumax.

firma OKNOSTUDIO (Okna a dveře)

doporučení

13.3.2013 22:49 | autor:  Milan Horký

Nerad bych dělal "lacinou" reklamu, ale již jsem se zmiňoval v jiném příspěvku, že jsme zvolili okna a dveře od firmy OKNOSTUDIO. Po dlouhosáhlém pátrání a zjišťování mi postoupili do užšího výběru. Profily Deceuninck považuji za špičku v plastu, kování jsme chtěli ROTO nebo MACO a oni dávájí bezpečnostní MACO. Web www.oknostudio.cz vypadal slušně, referencí habaděj a co se mi líbilo - hodnocení jejich zákazníků z valné většiny pozitivní. Dal jsem přednost firmě Oknostudio a dnes jednoznačně doporučím. Vše proběhlo jak se řeklo, termíny apod bez debat, práce kvalitní a pečlivá. Výrobky také v pořádku, máme okna Eforte, hliníkové vchodové dveře a na terasu HS portál. A co se stalo až bylo vše hotovo? Opravdu jsem také dostal email s odkazem, kde se mohu k jejich práci a průběhu vyjádřit, přidal jsem se ke kladným hodnocením. Všem těm, kteří se do oken a dveří pouští přeji aby nenaletěli a byli také spokojeni jako my. Ing. Milan Horký

Re:potíže-OKNOSTUDIO

19.4.2013 11:02 | autor:  weinberger

Vážení, po přečtení příspěvků do diskuze jsem pro výrobu a mnotáž 2 oken a jedněch dveří zvolil Oknostudio. Až prvním zádrhelem bylo neseřízení dveří po montáží-15.4.pondělí- nedaly se řádně zavřit. Další den mě dorazili zedníci, kteří zapravení oken nejenže udělali křivě, ale úplně zapomněli ze zevní strany okna dřevěné klíny a montážní pěnu. Naštěstí jsme jim předávací protokol nepodepsali, napsali si v něm dopředu, že montáž a zednické práce bez závad. Když jsem toto osobně ohlásil další den vpoledne panu jednateli, slíbil mi,že ten den nebo druhý bude vše vyřešeno. Seřízení dveří bylo sice opraveno ten den večer, ale zednické práce urguju a urguji, volám na kancelář, volám se zedníky a musím čekat. Dokdy asi? Je pátek 19.4.2013

Re:

12.5.2013 23:32 | autor:  jirkanovotny - 37.188.233.xxx

Ja mam s firmou Oknostudio taky dobre zkusenosti. Delali nam celou bytovku asi 60 oken a probehlo to naprosto bez problemu. Zednicke prace byly v poradku, takze je mozny ze jejich zednik mel spatny den a to se muze stat vsem, a stava se v praci i me. Byl jsem pak osobne resit na jejich prodejne nejake certifikaty a inzenyr Rakusan se o vsechno postaral. Uz jsem je doporucil dal a znami byli taky spokojeni a to je dobre jirka n.

Oknostudio

3.11.2013 23:23 | autor:  Andrea - 37.188.238.xxx

Rada bych podekovala take firme OKNOSTUDIO za pristup a vse ostatni. Vybirali jsme z vice jak 20 firem. Nakonec postoupili 3 a ty jsme navstivili osobne. Ing. Rakusan i na nas zapusobil ze vsech nejlepe a bylo vybrano. Dodani oken a dveri v terminu dle domluvy-nasledovaly dalsi prace na nasi novostavbe takze to byla jedna z podminek. Montaznici prijemni a ochotni a pracoviti.
Taky jsme doporucili sousedum a nemohli si vynachvalit. Remeslniky si snazime peclive vybirat a zatim se nam dari. S manzelem a sousedy muzeme doporucit.
Andrea Hlavkova, Brno

Odkazy

Zahradní párty stanySvět bydlení - magazín o bydlení a životním stylu