Jak správně zvolit postel :-) - Postele a matrace diskuze

Doporučujeme si prohlédnout aktuální baumax leták.

Jak správně zvolit postel :-) (Postele a matrace)

Postele

15.4.2013 11:01 | autor:  Iwette

Zdravím Vás

Chtěla bych se prosím zeptat ohledně spol. POSTELE OSTRAVA http://posteleostrava.cz/ u které bych ráda uskutečňila svůj vlastní nákup matrací, roštů, a peřin a polštářů.

A právě proto by mě dost zajímali vaše vlastní názory, typy a hlavně zkušenosti ohledně této spol.

Děkuji tedy moc za každou z nich tedy :-)

Re: Postele

16.5.2013 10:10 | autor:  Griotka

Mně dost pomohlo toto - http://www.kralovske-spani.cz/matrace/ - díky tomu už v tom mám o něco menší zmatek.
Jsou tam dobře rozdělené typy matrací, ceny i požadavky na matrace. Kupovala jsem si teda 1+1 především kvůli ceně. Z toho hlediska mi to opravdu vyhovovalo.

Re: Postele

17.9.2013 20:54 | autor:  macik - 212.80.76.xxx

Já mám postel z www.ceskaloznice.cz, vyrábějí pořádné z masivu a navíc i s úložným prostorem

Re:

23.4.2015 22:52 | autor:  Dia - 85.10.210.xxx

Zdravím my jsme postel i s matrací kupovali od firmy ProSpánek (www.prospanek.cz) a jsme moc spokojení, postel z masivního buku nás stála jenom 7 a půl tisíce což je skvělá cena ve kterou jsme ani nedoufali, a vůbec ne na úkor kvality, takovou postel bysme si vybrali i za 20 tisíc protože dřevo je krásně lakované a pevné a celá postel se ani nehne natož aby vrzala a to ji máme skoro 5 let

Re:

21.8.2015 20:30 | autor:  Ivet - 85.10.211.xxx

Ten Prospánek jsem někde viděla myslím že na billboardu s Čenským jestli je to možný?....to je moc dobrá cena…všechno stále v pohodě s postelí..?

Re:

22.8.2015 19:54 | autor:  Dia - 62.210.37.xxx

jo Čenský je jejich tvář :-)

Re:

18.9.2015 21:40 | autor:  síma - 46.166.179.xxx

chystáme se pořídit novou postel, nevím jestli spíš dřevěnou nebo čalouněnou co myslíte co spíš vydrží?

Re: Re:

2.10.2015 11:16 | autor:  matrachellocz - 178.41.198.xxx

Dobrý den,
myslím, že kvalitní postel ať už masivní, nebo čalouněná vydrží dlouho, pokud je udělána kvalitně. Záleží pak jen od vkusu, co se Vám líbí víc, jestli mít doma pořdný kus dřeva a přírody, nebo vsadíte na dizajn, jako je to třeba u čalouněných postelí, kde se dá doslova kouzlit a pro náročné se dá skloubit i obojí, jako třeba u našich MAZZIVO postelí. My dokážeme postel vyrobit na míru, dle přání zákazníka a o kvalitě svědčí naši zákázníci a téměř žádné reklamace. Zkuste se podívat na naše stránky, za to nic nedáte a když se něco zalíbí, kontaktuje nás klidně s dalšími otázkami. pro ilustraci přikládám nějaké foto.

Re:

6.10.2015 22:49 | autor:  Pešík - 94.242.228.xxx

My máme čalouněnou postel a máme ji odhadem asi tak 8 let a pořád je uplně v pohodě, ale záleží to určitě na tom kde jí vyberete no..

Re:

9.10.2015 15:27 | autor:  síma - 178.20.55.xxx

a odkud ji máte vy jestli se můžu zeptat? měli jsme totiž starší čalouněnou postel ale ta byla z nějakého velkoobchodu který se na postele nezaměřoval a moc nevydržela. přesto se mi čalouněné postele moc líbí a chtěla bych nějakou kvalitní

Odkazy

Zahradní párty stanySvět bydlení - magazín o bydlení a životním stylu