estavebniny - zkušenost - Ostatní diskuze

Doporučujeme si prohlédnout aktuální letáky Globus.

estavebniny - zkušenost (Ostatní)

estavebniny - zkušenost

16.10.2006 9:03 | autor:  PS -

Zajímá mě, zda někdo má konkrétní zkušenosti a jaké s nákupem stavebního materiálu u internetových estavebnin. Jejich ceny jsou velmi slušné.

Re: estavebniny - zkušenost

24.10.2006 16:07 | autor:   -

Moje švagrová přes internet nakoupila materiál na celou hrubou stavbu a vyšel jí na poliviční cenu (cihla cca za 30,- Kč místo 60,-), takže i když to dopravce vezl přes celou republiku, pořád se to vyplatilo.Chce to ale od někoho doporučení na konkrétní firmu.

Re: estavebniny - zkušenost

30.10.2006 16:29 | autor:  Monika -

Dobrý den, výhodnější než přes internet je nákup stavebního materiálu přes alianci stavebnin, jako je např. www.spona.cz, je to združení stavebnin po celé republice, které zaručuje nejlepší ceny na trhu ať stavíte kdekoli.

Re: Re: estavebniny - zkušenost

8.12.2010 13:12 | autor:  stavebniny-trg

Dobrý deň.

Žiaľ pod vamy udanými www stránkamy som žiadnú spoločnosť ktorá by združovala stavebné firmy alebo stavebniny, aelbo predávala stavebný materiál nenašiel. Možte mi prosím zaslať ešte raz tie stránky kde sa také niečo nachádza. Inač nákup cez internet je v dnešnej dobe asi to najjednoduchšie čo može byť. Je to pohodlné z domova a materiál Vám zavezieme až na stavbu, dokonca pri ucelených kamionoch je doprava úplne ZDARMA a u niektorých dalších materiáloch ako sú izolanty je závoz ZDARMA už od cca 20m3.

Ďakujem za zaslanie tých www stránok.
za tým Stavebniny-trg Peter Tragal
www.stavebniny-trg.cz

Odkazy

Zahradní párty stanySvět bydlení - magazín o bydlení a životním stylu