Vodní svět na vaší zahradě - Zahrada diskuze

Doporučujeme si prohlédnout aktuální letáky baumax.

Vodní svět na vaší zahradě (Zahrada)

Toto téma se vztahuje k článku Vodní svět na vaší zahradě.

Reference na firmu

6.9.2013 12:19 | autor:  GinaH - 217.64.8.xxx

Dobrý den, děkuji moc za článek. Líbí se mi, že je v něm tzv "vše v jednom" - zavlažování, jezírko, potůček, no prostě všechny možnosti jak dostat do zahrady vodu Zdědili jsme před nedávnem chalupu a pustili jsme se do úprav, na stáří se tam snad přestěhujeme Přemýšlíme taky nad zútulněním zahrady nějakým jezírkem, ale netroufáme se do toho pouštět sami. Takoví kutilové nejsme Našli jsme si několik specializovaných firem, máme favorita www.toro-zavlahy.cz.. nemáte s nimi nějakou zkušenost? Nešlápneme vedle? Děkuji moc

Re: Reference na firmu

10.10.2013 22:35 | autor:  martin - 84.246.167.xxx

Dobrý den
jestli můžu doporučit tak firmu Garstoni s.r.o.,jejich zahrady a jezírka jsou perfektní, solidní přístup a profesionalita,mají největší zkušenosti s folií EPDM firestone,biologické filtrace evolution aqua.
www.garstoni.cz nebo www.vodnikralovstvi.cz

Re: Re: Reference na firmu

23.6.2014 7:17 | autor:  dolej - 212.80.76.xxx

My máme jezírko od www.baobab.cz a naprostá spokojenost, jen tam chceme ještě doladit potek kvůli bezpečnosti máme malé děti. Jinak voda téměř průhledná a nezanáší se žádnými řasami

11.7.2017 20:55 | autor:  Zik1 - 185.75.139.xxx

Firmu Garstoni rozhodne nemuzu doporucit. Slibuji, neplni sliby, prace prumerna, cena nadprumerna. Mozna drive to bylo jinak.

11.7.2017 20:55 | autor:   - 185.75.139.xxx

Firmu Garstoni rozhodne nemuzu doporucit. Slibuji, neplni sliby, prace prumerna, cena nadprumerna. Mozna drive to bylo jinak.

Re: Reference na firmu

29.8.2014 14:10 | autor:  Kuba88

Dobrý den,

firmu Profigrass, kterou jsem kontaktoval na webu toro-zavlahy.cz, mohu jen doporučit. Nechal jsem si u nich zrealizovat kompletní projekt menšího jezírka (7x3,5m v nejširších částech) a jsme velmi spokojený. Můžu jen doporučit.

Odkazy

Zahradní párty stanyNazeleno.cz - magazín o úsporách energií a ekologii