Krutá pravda o robotických vysavačích (aneb VY HO POTŘEBUJETE) - Elektronika diskuze

Doporučujeme si prohlédnout aktuální letáky Electro World.

Krutá pravda o robotických vysavačích (aneb VY HO POTŘEBUJETE) (Elektronika)

Toto téma se vztahuje k článku Krutá pravda o robotických vysavačích (aneb VY HO POTŘEBUJETE).

bez názvu

24.1.2014 16:12 | autor:  pet.krat@email.cz

Už pár dní procházím net a koukám po robotickcýh vysavačích. Tahle hračka se mi líbí, ale zrovna na iRobot lidi celkem hodně na netu nadávaj? Máte někdo nějaké zkkušenosti s iRobotem nebo i jiným vysavačem - robotem?

Re:

26.1.2014 12:17 | autor:  Vašek - 82.142.100.xxx

K tomu mám jen jedno - NEJDE O VYSAVAČE !!! Ale pouze o předražená elektomechanická košťata. Přdstava, že tento disk naradí vysavač je zcela zcestná a ukazuje na nízkou úroveň obecných znalostí zdejší populace.
Toto zařízení může jakš-takš služit jako kště na hladkých tvrdých podlahách, jakékoliv jiné využití - neřkuli náhrada klasického nebo centrálního vysávání je naivní přestava vyplývyjící z naprostého nepochopení principu funkce vysávaní kombinované s masáží firem, ktré tyto zázraky prodávají.

Re: Re:

26.1.2014 14:08 | autor:  Míla Urban

ano, jde o zametače, ale pokud jsem tyto hračky studoval,tak vesměs výrobci udávali, že jsou na povchy typu litá podlaha, lino, parkety. Já třeba mám Robzone a ten zvládá i koberece, ale určitě není na koberce s dlouhým vláknem - to není snad žádný a ani vzhledem k technologickému rešení to ani nejde - přijde mi, že jste nějaký koupil a teď jste naštavný soudím, dle naštvanosti příspěvku

Re: Re: Re:

27.1.2014 11:37 | autor:  Vašek - 82.142.100.xxx

Ne :-) opravdu ho nemám, připadal bych si jako i***t........:-), al pohybuji se v oboru dom.spotřebičů, taže vím, co ten zázrak dovede nebo ne. prostě Vysavač je velmi zavádějící označení a kdo si jej jako vysavač koupí je těžce zklamán, vzhledem k síle "sání", kapacitě sběrné nádoby a síle rotačních kartáčů, daných bateiovým provozem a rozměry výrobku prostě nelze očekávat, že to bude náhrada za vysavač, to je naprosto patrné z výše uvedeného už při prvním pohledu na tento zázrak, nechápu, jak se mohou lidé nechat zmanipulovat prodejci ke koupi tohoto předraženého bateriového pojezdu se štětinkami :-).

Re:

26.1.2014 14:10 | autor:  Míla Urban

s iRobotem ne, máme Robzone. Nejde o klasický vysavač - nevysává ale zametá a vyčesává nepořádek. jsem spokojen

Re:

4.2.2014 11:55 | autor:  jana.strakousova

Dobrý den, já bych řekla, že je to právě naopak. iRobot je v podstatě jediný robotický vysavač, který lidi v diskuzích chválí. Já mam již druhý robotický vysavač od společnosti iRobot a za nic na světě bych neměnila. Vysává, když nejsem doma a myslím, že to co vysypávám ze sběrného koše po úklidu, mě naprosto usvědčilo v tom, že je to výborný pomocník, který dobře uklízí. Pře koupí jsem si udělala na internetu průzkum, jelikož se nejedná o nejlevnější věc a jednoznačně zvítězil iRobot. Mimochodem teď nedávno byly roboti i v Černých ovcích na ČT a zvítězil iRobot Roomba

Re:

4.2.2014 11:56 | autor:  jana.strakousova

Dobrý den, já bych řekla, že je to právě naopak. iRobot je v podstatě jediný robotický vysavač, který lidi v diskuzích chválí. Já mam již druhý robotický vysavač od společnosti iRobot a za nic na světě bych neměnila. Vysává, když nejsem doma a myslím, že to co vysypávám ze sběrného koše po úklidu, mě naprosto usvědčilo v tom, že je to výborný pomocník, který dobře uklízí. Pře koupí jsem si udělala na internetu průzkum, jelikož se nejedná o nejlevnější věc a jednoznačně zvítězil iRobot. Mimochodem teď nedávno byly roboti i v Černých ovcích na ČT a zvítězil iRobot Roomba

17.4.2014 16:31 | autor:  pet.krat@email.cz

No já jsem právě narazil no hodně diskuzí, kde Rumbu a iRobota lidi zrovna nechvalili.

25.4.2014 15:42 | autor:  pet.krat@email.cz

nedalo mi to a našel jsem si ty Černé ovce. Nezlobte se na mě, ale v jedné epizodě je testovat dTest a u něho jsem si všiml, že často je test spíše podezdřelý než objektivní. Navíc testovali asi jen 5 vysavačů, které nepokryli vůbec celou nabídku na trhu. A mezi testovanými roboty byl iRobot hned několikrát, tak aby nevyhrál

25.4.2014 15:49 | autor:  pet.krat@email.cz

V druhé reportáži už je vysavačů více, ale nepodařilo se mi nikde dohledat kompletní výsledky. Nicméně máte pravdu, že v tomto testu vyhrál iRobot. Bohužel zmínili dva poslední a dva první. Já jsem ale stejně pořídil nakonec Robzone a slouží mi dobře.

Re:můj typ na vysavač

23.1.2015 19:32 | autor:  Lucka S 99 - 195.113.155.xxx

Ahojky, osobně doporučuji článek co vyšel v D-testu (https://www.dtest.cz/clanek-1845/test-robotickych-vysavacu-2011?gclid=CjwKEAjw-8ihBRD2t9qT3NaW7igSJAD3_sNV20w0tw5oDCCU1LPWDjaNb35mjouD-ye5NGsFMb1qPBoCEj3w_wc
určitě tam člověk najde pár dobrých rad a typů na co se zaměřit, na co si dát pozor.
Co se týká samotného výběru vysavače, taky jsem špekulovala a pak jsem náhodou narazila na stránky proprofiky.cz za půjčovné si u nich vysavač můžete půjčit a doma v klidu vyzkoušet, přijde mi to jako úžasný nápad, žádné zkušenosti z druhé ruky, ale osobní vyzkoušení v prostředí vlastního domu.... tomu se nic nevyrovná :-) a za ten peníz, to myslím stojí :-)

Re:

24.1.2015 13:42 | autor:  obyvatel

Já mám doma klasický výkonný vysavač na plovoučky i na na koberec a plně mi vyhovuje. Jsem trochu pedant na čistotu a pochybuji, že tenhle ten jezdící moták pod nohama by splnil mé představy o čistotě, ať už by stál jakýkoli peníz

Re:

28.6.2016 9:27 | autor:  Laura Malá - 109.69.211.xxx

Robotický vysavač je super! Ušetří mi čas, nemůžu si stěžovat, pro inspiraci posílám odkaz na náš, jsem s ním velice spokojená
http://www.repasovnik.cz/vysavace/3485-vysavac-roboticky-vileda-cleaning-robot.html

Odkazy

Zahradní párty stanyNazeleno.cz - magazín o úsporách energií a ekologii