Manželská postel - Postele a matrace diskuze

Doporučujeme si prohlédnout aktuální baumax leták.

Manželská postel (Postele a matrace)

Toto téma se vztahuje k fotografii Manželská postel.

123>

bez názvu

19.2.2014 12:30 | autor:  veru18 - 85.71.199.xxx

Tak ta je hodně pěkná....

Re:

3.11.2015 15:16 | autor:  pstruh84

Tak na mě je tedy už moc starodávná ). Já koupil u Extra nábytku, nějak jsou personálně navázání přímo na výrokce, takže nejsou jen přeprodejce - poradí, vědí. Takže kdo chce manželské postele http://www.extra-nabytek.cz/manzelske-postele/
tak sem. Jiná věc je, že někdo net obchodům nevěří, i když třeba mně moření dopadlo fakt super.

Re:

7.5.2014 22:50 | autor:  anastazia

nádherna postel tak vnej sa musi teda uzasne spat, ta je urcite drevena a ma aj ulozny priestor pekny aj ked mali asi a tie nočne stolčeky su uzasne ked budeme menit ložnicu viem ze budem chciet niečo taketo ale hlavne celu postej aj nabytok z dreva.

Re:

21.9.2014 12:35 | autor:  Magdaleas

Tak ta se mi hodně líbí! Úplně lituji, že máme vše ve dřevě. Chtěla bych pořídit také nějakou sestavu, ale budu to muset ladit do borovice. Nemáte někdo nějaký tip na borovicovou sestavu - manželská postel, noční stolky a další nábytek, třeba komoda? Zatím jsem našla sestavu Elen na Maxi-postele.cz, ale není to úplně ono. Ptala jsem se truhláře, co by taková sestava stála, kdybych si ji zadala na míru a málem mě to položilo...

Re:

18.11.2014 22:37 | autor:  Zuza2

My jsme do ložnice kupovali postel z masivu s úložným prostorem, protože máme menší byt, konkrétně z dubu, s matrací pro pár, takže vcelku, abychom neměli díru uprostřed, kupovali jsme jí v obchodě Prospánek ale dá se u nich nakupovat i online přes eshop http://www.prospanek.cz/.

Re:

20.11.2014 21:22 | autor:  Luciee

Mně se taky postel z masivu moc líbí, bohužel si to teď nemůžeme dovolit ale je to takový můj sen postel ze dřeva a k tomu noční stolky a skříně a dřevěné parkety, nejen že je to kvalitní když je to z masivu ale je to prostě krásné a útulné, takže šetříme tak snad to výjde na příští Vánoce.

Re:

21.11.2014 16:53 | autor:  nanna

Na těch stránkách prospánku se mi moc líbí ty čalouněné postele, Vždycky když se řeklo čalouněná postel tak sem si představila takovou klasiku s tím vzorem a vyklápěcím úložným prostorem, prostě jenom obdélník. Tyhle jsou moc hezký, originální a moderní, to bych si i vybrala.

Re:

24.11.2014 8:11 | autor:  Karca79

Trochu jiný styl, ale líbí se mi to

Re: Re:

3.12.2014 13:13 | autor:  Annaweb5

My máme také postel z masivu a jsme s ní naprosto spokojení. Také k tomu máme matrace na celé dvoulůžko, rošty... no prostě všechno...Dovezli nám ji, odvezli si starou a se vším nám poradili. Mají dost prodejen, tak jsme si šli postel proválet abychom zjistili jak nám bude vyhovovat. Tak až budete někdy něco shánět z masivu, tak zkuste toto. www.p-masiv.cz ... nemají jen postele, dělají také komody, noční stolky... kukněte a uvidíte

Re:

15.12.2014 19:34 | autor:  Miladka - 89.176.42.xxx

Zdárec. Minulý týždeň som si konečne kúpila nový matrac, lebo ten starý bol už fakt starý Tak som si kúpila nový matrac a k tomu som si ešte kúpila aj nové farebné povlečení v červenej farbe , pretože podľa tohto článku http://www.svobodapovleceni.cz/magazin/inspirace/barvy-ve-vasi-loznici-vite-co-vam-rikaji znamená červená oheň a vášen.

Re:

25.1.2015 18:12 | autor:  Luciee

Postele od hästens jsou velmi dobre a kvalitne se na nich vyspite, mam ji a jsem z ni nadsena

Re:

25.2.2015 22:41 | autor:  Hela - 104.232.3.xxx

Můžu doporučit obchod ProSpánek (www.prospanek.cz). Mají velký výběr všech typů moderních postelí a moc dobré ceny (často i slevy). My od nich máme postel už několik let a pořád je jako nová, báli jsme se aby po čase nezačala vrzat ale ani nevrzne, navíc dřevo je moc kvalitní, stejně tak i matrace kterou od nich máme. Mají nejlepší výběr ze všech obchodů, které jsme prošli.

Re:

26.2.2015 15:46 | autor:  Zuza2

Manzelskou postel by si mel kazdy vybirat podle sebe jak, kazdy ma jiny vkus nekdo kchce mekkou nekdo tvrdou ale to uz musi kazdy vedet sam my mame tvrdsi a jsme velice spokoje

Re:

3.3.2015 20:13 | autor:  dani - 185.36.100.xxx

mně se moc nelíbí postele starodávného typu jako je ta fotka ve mně to vyvolává takové strašidelné představy:-Dmně se více líbí takové ty strohé moderní postele,jednoduché a vkusné,podle mě je to věčné a dá k tomu najít spousta doplňků

Re:

17.3.2015 22:05 | autor:  janča - 95.130.15.xxx

každý má jinou představou o ideální manželské posteli.já jsem si vždycky přála běžovou čalouněnou vyšší postel jako bývá v luxusních hotelích a k tomu nějaké podobné povlečení a spoustu polštářů… máme tuhle http://www.prospanek.cz/postel-fibra ve světle béžově takže jsem si to nakonec splnila

Re:

18.3.2015 14:35 | autor:  Marta88

Kazdy ma jiny vkus a vyber, nekdo chce kovovou nekdo z masivu ja si vybrala z masivu a manzel mi ji koupil k vanocum a vetsi radost jsem v zivote nemela

Re:

22.3.2015 20:42 | autor:  Šárka9 - 96.47.226.xxx

já jsem zastánce masivu stejně jako můj manžel, podle mě prostě nemůže být kvalitnější nábytek než ten z masivu, je jasné že cenově to bude náročnější ale vyplatí se to protože takový nábytek už vydrží navždy, zvlášť kdy mluvíme o posteli, jestli člověk nechce aby se mu po letech rozpadla nebo začala vrzat tak podle mně není lepší volba než postel z masivu, samozřejmě dobře vyrobená.

Re:

22.3.2015 22:08 | autor:   - 81.200.55.xxx

Tahle postel je krásná, podobnou jsme si pořizovali, dočetli jsme se totiž, že bílá barva se do interiéru hodí a navíc je teď čím dál modernější. Tady je zajímavý článek na toto téma http://www.seart.cz/bily-nabytek-jak-moc-je-prakticky-a-50.html. Ani bych neřekla jak moc barva může ovlivnit náladu člověka.

Re:

2.4.2015 19:16 | autor:  Marika - 77.247.181.xxx

S tou barvou to záleží na člověku, mně třeba bílá přijde chladná, takže já mám raději tmavší dřevo, obzvlášť v ložnici, ale jak říkám je to na vkusu, sestra má doma taky bílou postel a vypadá to dobře, ale na mně je to moc studená barva.

Re:

9.4.2015 21:13 | autor:  TamaraTami - 89.234.157.xxx

V Prospánku mají hezké postele,takové moderní a za slušné ceny,musím říct že i když raději preferuji dřevo moc se mi tam líbily čalouněné postele takže jsem byla skoro na vážkách jestil nakonec dřevěnou nebo čalouněnou a to už je u mě co říct,sice jsme nakonec vybrali dřevěnou jak jsme plánovali ale výběr mají opravdu dobrý.

123>

Odkazy

Zahradní párty stanyNazeleno.cz - magazín o úsporách energií a ekologii