Kde koupit kvalitní nábytek? - Koupelny a toalety diskuze

Doporučujeme si prohlédnout aktuální letáky kika.

Kde koupit kvalitní nábytek? (Koupelny a toalety)

Přestavba bytu

23.2.2014 18:25 | autor:  Marie - 37.221.245.xxx

Dobrý den, plánujeme přestavbu komplet celého bytového jádra a chtěli bychom si náš byt i nově vybavit,jelikož tu je už velice starý nábytek, který se už tak na půl rozpadá, sem tam nám něco zůstane v ruce, když něco otevíráme, už dlouho na tuto rekonstrukci šetříme, chtěli bychom dobré rady na to, kde si nakoupit nábytek, nechceme nic levného, ale aby to bylo za přijatelnou cenu a něco to vydrželo!

Re: Přestavba bytu

24.2.2014 6:38 | autor:  Marika - 37.221.245.xxx

Ahoj tomu rozumím my jsme měli něco podobného s nábytkem v ložnici-obývacím pokoji, spali jsme na rozkládacím gauči a všechen nábytek toho měl dost za sebou, ale nakonec jsme našli skvělé stránky, kde je originální a kvalitní nábytek a dá se tu nakoupit za dobré peníze, když chytne člověk akci, tak i ušetří a ještě lepší je tu být členem.

22.4.2014 19:47 | autor:  Yvette - 213.250.252.xxx

Řešíme podobný problém. Přestavujeme baráček (a někdy mě tedy připadá že je to horší jak stavět nový) a hledali jsme nějakou vhodnou firmu především kvůli koupelně a toaletám. A vzhledem k tomu, že nemáme čas furt někam jezdit, tak jsme se obrátili na firmu Kerabel. Mají nově i ehop a objednávku ti dodají maxoš do pěti dní. A jejich vybavení? No wau

Re: Re: Přestavba domku

9.3.2017 10:59 | autor:  Dominika M. -

ahojky, no ono předělávat starý barák je opravdu horší než stavět nový..s tím s vámi opravdu souhlasím. My bydlíme už dva roky v domku, není nový, je starý a před rokem jsme začali rekonstruovat. Začali jsme kuchyní, ta byla jako první na řadě..pak vernda, to jsme dělali i strop nový ze sádrokartonů..to jsme si smlsly, tu kousavou vatu cítím ještě teď když si na to vzpomenu jak jsme to do stropu cpali :-D. ale veranda je komplet hotová, dlažba strop a vymalovaná. Teď jsme se rozhodli konečně předělat koupelnu nově obklady i koupit celý nový sprchový kout s bateriemi, ty jsou teda v dezolátním stavu. Takže jsme koukly na stránky eko-domov.cz a našli jsme tam kompletní vybavení koupeny, což je super nemuseli jsme jezdit a vybírat z milionu sprscháčů a bateriií..tohle nesnáším. Tohle mi stačilo u výběru dlažby a obkladů do koupelny, tam jsme se zasekly..já chtěla tu a manžel tamtu..,ale nakonec jsme vzali uplně jinou. To jsme si dali teda, ještě , že to přítel udělal sám..to byl bordel a prach všude..tyhle předělávky jsou nejhorší..ale když chcete nový nedá se nic dělat.

22.12.2014 17:31 | autor:  Marketka

My jsme si nechávali dělat do koupelny nábytek na míru od Rakouské firmy, je to asi to nejlepší, než pak něco koupit a s hrůzou zjistit, že chybí 2 cm…..

Re: Re: Přestavba bytu

28.12.2014 18:59 | autor:  Šarlota - 94.242.206.xxx

a u koho jste to zařizovali? já moc už nevěřím těm českým firmám, doteď kde můžou, tak to odrbou

Re: Re: Re: Přestavba bytu

19.1.2015 19:16 | autor:  Marketka

Šarloto, my jsme to nechávali dělat u firmy Nábytek-max (nabytek-max.cz), dělají opravdu kvalitní nábytek, zkus se tam mrknout a uvidíš sama….

25.1.2015 19:12 | autor:  FrantaM

Souhlasím s Marketou, je to pravda, že je to lepší, když je to dělané na míru, ať už od truhláře nebo od jakékoliv firmy, takže palec hore ;)

29.1.2015 12:07 | autor:  sissinka

Oni dělají i koupelnový nábytek? Je pravda, že já jsem si do koupelny kupovala nábytek z obchodu, ted nevím zda to byl bauhaus nebo tak nějak a už ho můžu vyhazovat..

28.3.2015 15:02 | autor:  Zdenka - 86.49.119.xxx

Dobrý den,byla jsem ve stejné situaci.firma bjdreko mi provedla kompletní přestavbu bytového jádra a doporučila mi nábytek do koupelny odpovídající normám pro vlhké prostředí.Vřele doporučuji.

24.8.2015 13:11 | autor:  Johanuska - 77.95.45.xxx

Podívej se tady - http://www.nabytek-helcel.cz/ - zní to jako přesně to, co hledáš (nic předraženýho, ale zároveň ne nekvalitního).

16.10.2015 13:39 | autor:  mončatonča

Nedávno jsme taky rekonstruovali celý dům, můžu doporučit nábytek http://www.zlutahala.cz/ kde mají cenově přijatelné věci, my jsme kupovali pohovku do obýváku, už dosloužila a měli jsme štěstí, že zrovna jsme natrefili na jednu slevněnou co se nám i hodila velikostí do obýváku, chce to proklikat se a třeba na něco narazíš

27.4.2016 15:13 | autor:  Kamča - 213.226.227.xxx

My jsme dokončili rekonstrukci bytu minulý rok, nemůžu říct, že bychom vše koupili na jednom místě. Klasicky jsme něco pořídili v Ikeii (ale to asi slyšet nechcete), ale jelikož jsme chtěli retro sedačku a v různých designových eshopech se nám zdály hrozně drahý, tak jsme za hodně prijatelnou cenu našli na www.nabytekpolodna.cz, ale kvalita opravdu dobrá, sedačka drží a vypadá opravdu stylově.

18.1.2017 12:57 | autor:  Martina -

Dobrý den, my nedávno rekonstruovali celou koupelnu a i záchod. Nové obklady, vymalovat a pak nakoupit všechny skříňky, poličky, vybavení do sprchového koutu i samotný sprcháč plus záchod a doplňky to byl oříšek, ale vše jsme vyřešili tady eko-domov.cz. nebylo to zrovna levné,ale kvalita je u nás na prvním místě. Naštěstí jsme ušetřili na řemeslnících..všechno nám pomohl udělat manželův tatínek, je moc šikovný a se vším si poradil. takže pokud hledáte kvalitní doplňky do vašeho domu , velký výběr najdete tady. dodání bylo vpořádku a dle dohodnutého termínu.

Rekonstrukce koupelny

9.2.2017 15:23 | autor:  Brigita -

Ahojky Marti, včera jsem koukala na vámi doporučené stránky Eko-domov.cz a opravdu tam mají spoustu věcí do domu, to bude zase manžel rád:-D našla jsem tam nádherný sprchový kout skleněný s vlnovkovým motivem..je z bezpečnostního tvrzeného skla a ten teda je..Jak manžel přijede z práce, musím mu to své nadšení sdělit a doufám, že se mu také bude zamlouvat. U nás je vana totiž k ničemu, děti už odrostly a nebydlí doma a my s manželem využíváme jen sprchu. Na jaře budeme rekonstruovat koupelnu a vana půjde pryč a místo zastoupí prostorný sprchový kout. I ty sprchové sety vypadají skvěle..tak uvidím jak uspěji doma:-)

3.4.2017 22:13 | autor:  Martina - 78.45.142.xxx

Já bych chtěla levný nábytek, který mi přivezou až domů, a zvladnu si ho sestavit sama, nevíte někdo?

4.4.2017 12:41 | autor:  Robert - 62.212.73.xxx

Já si nechal poslat nábytek z aldo-nábytek.cz, dokázal jsem si ho postavit sám :-)

Re: Re: Re: Přestavba bytu

5.4.2017 15:35 | autor:  Martina - 78.45.142.xxx

Díky za tip, mají opravdu krásný nábytek a za dobré ceny

Re:

27.3.2014 14:16 | autor:  saša - 213.151.84.xxx

ahojky my jsme nedávno měli podobný problém, ale nakonec na doporučení jednoho známého jsme si vybrali nábytek na stránkách DesignOutletu a opravdu jsme spokojeni, kvalitní nábytek a i cena byla slušná, nejlepší je když zrovna chytnete nějakou akci na jejich stránkách, třeba jsem dneska koukala, že do konce měsíce mají akce na určíté kousky nábytku.

Re:

10.4.2014 20:32 | autor:  Andrea - 213.151.84.xxx

ahoj hledám pár skříněk do koupelny v bílé barvě a také bílou koženou sedačku. Kde by jste mi doporučovali si tyto věci objednat? Za rozumnou cenu, ale hlavně originální a kvalitní.

Odkazy

Zahradní párty stanyNazeleno.cz - magazín o úsporách energií a ekologii