Na Vinici - Brandýs n/L - Ostatní diskuze

Doporučujeme si prohlédnout aktuální letáky Globus.

Na Vinici - Brandýs n/L (Ostatní)

bez názvu

24.4.2014 13:38 | autor:  RMik

Dobrý den, založil jsme topic na těchto stránkách, abychom zbytečně všem nespamovali poštu.
Bude asi lepší psát sem, než neustále posílat maily.

Takže, jak jste na tom s bydlením Na Vinici v Brandýse nad Labem? Znáte třeba někoho, komu se podařilo tam získat pronájem?

Re:

24.4.2014 14:03 | autor:  Pavel Jokl - 81.30.227.xxx

doufám, že budeme mezi prvními
měly by se zrevidovat ty rezervace

Re: Re:

24.4.2014 14:09 | autor:  Petra Hořejší - 194.228.232.xxx

já jen doufám, že když budeme jako štěnice, tak se nás budou chtít zbavit co nejdříve. ale na to spoléhat nemůžeme.

Re: Re: Re:

24.4.2014 15:09 | autor:  RMik

Já na to moc už nespoléhám a pro jistotu hledám i něco jiného. Asi nejlepší je, že když to řešila ještě paní Gorylová, říkala, že stěhování bude probíhat nejpozději na přelomu března a dubna. Také měla připravené pro zájemce kuchyně a nasmlouvanou jejich montáž. S paní Vyšínovou se kuchyně odvolaly a nikdo je neřeší, protože priorita je stěhování, ale to koneckonců evidentně asi taky až zas taková prirota není. Byty tam jsou prázdné už několik měsíců a lidé se stresují, kdy a jestli vůbec nějaké stěhování proběhne. Opravdu nemám slov

Re:

24.4.2014 15:29 | autor:  Pavel Jokl - 81.30.227.xxx

napsal mi před chvílí(jenom mě):

Tibca.Ry@seznam.cz

děkuji,ale již nemám zájem o pronájem ...

s přáním hezkého dne
Rybár

---------------

takových bude asi víc

24.4.2014 15:30 | autor:  Petra Hořejší - 194.228.232.xxx

proč ale Vám????? tohle nechápu

24.4.2014 15:45 | autor:  Pavel S - 37.188.237.xxx

Asi si pan myslel, že se mají rušit rezervace u p. Joukla, který to o rušení začal.
Já tu rezervaci zrušil když jsme dostali první návrh smlouvy a paní Gorylová nebyla schopna odpovědět, co je vůbec ta firma GNT servis zač, kdo je jednatel a proč sepisují smlouvy, když tato nemá IČO a sídlo mají na adrese, kde je dalších 80 firem se společnou schránkou. Potom to převzala paní Výšinová a to byla poslední kapka. Báli jsme se, jestli to není jen podvod, kde vyberou peníze a firma se ztratí. :-\
A jak koukám, udělali jsme dobře. Radši jsme našli něco jiného a teď už bydlíme.

Re: Re: Re: Re:

24.4.2014 15:50 | autor:  Pavel S - 37.188.237.xxx

Omlouvám se panu Joklovi za zkomoleni jména.

Re: Re: Re: Re: Re:

24.4.2014 16:18 | autor:  Pavel Jokl - 89.176.34.xxx

ok

24.4.2014 15:34 | autor:  RMik

Se pak nemůže divit, že to polovina nájemníků nemohla odsouhlasit.Ale na druhou stranu, zvednout telefon a zavolat a ověřit si něco snad pí. Vyšínová umí. A jestli už někoho čekání, až se konečně bude něco dít, otrávilo, není se čemu divit.

24.4.2014 15:35 | autor:  Pavel Jokl - 81.30.227.xxx

protože jsem psal všem aby se vyjádřili, a on odpověděl jenom mě

24.4.2014 15:52 | autor:   - 194.228.232.xxx

tak vidím, že aktivně to řešíme snad jenom my tři. a my jsme se v podstatě dohodli :-), takže teď jen, aby se tato informace dostala k pí. Vyšínové. souhlasím s tím, že vzít seznam a každého jednotlivě obvolat, je to nejmenší co mohou v rámci nápravy udělat.

Re: Re: Re: Re: Re:

24.4.2014 15:56 | autor:  RMik

Pokud u mne vše dopadne dobře, tak svou rezervaci zítra také zruším. Pořád se paní doprošovat, aby řekla aspoň něco, čekat, jestli se milostivě uráčí přijmout hovor a stále nemít jistotu, na to nemám moc nervy.

24.4.2014 16:16 | autor:  Pavel Jokl - 89.176.34.xxx

zase jenom mě:

Andynka
15:46 (před 26 minutami)

komu: mně
Dobrý den, máte pravdu, že bez zrušení registrace se nepohnete.Ale obávám se, že není chyba na zájemcích. O odhlášení z registrace jsem požádala už na konci února a dodnes mi stále chodí e-maily a to jsem to řešila i telefonicky. Řekla bych. že v tom mají pořádný bordel. Až si udělají pořádek pak to možná pokročí i se smlouvami.
Každopádně doufám, že se pro vás problémy brzy vyřeší.

Mrázková Andrea

24.4.2014 16:59 | autor:  RMik

a nechcete tedy zastoupit paní Vyšínovou? Evidentně jste úspěšnější, než ona :-)

24.4.2014 17:00 | autor:  Petra Hořejší - 194.228.232.xxx

a pak se máme pohnout

24.4.2014 17:14 | autor:   - 194.228.232.xxx

tak jsem to psychicky nevydržela a napsala pí. Vyšínové SMS, neb mi opět nezvedla telefon, s tím, že doufám, že její seznam zájmců o byt je opravdu aktuální a nečekáme na někoho, kdo nemá zájem, jelikož vím, že někteří ho již nemají. nevím zda to pomůže, ale zoufalí lidé, zoufalé činy.

Re:

25.4.2014 9:10 | autor:  Mirinka

Tak paní Vyšínová opět nezvedá telefon!!!!

Re:

14.8.2014 20:29 | autor:   - 109.233.71.xxx

Zdravím všechny nájemníky,

všem nájemníkům chci říci pár vět... Radím Vám jukněte se do smluv s kým máte nájemní smlouvu - ano všichni máte nájemní smlouvu S GNT service (vede to nějaká Vyšínová se Sedláčkem) otázka na ty chytřejší... Kdo vlastní byt ve kterém jste v nájmu? No GNT service to neni! Viděl jsem jednu nájemní smlouvu - a všem nájemníkům se může stát, že jednoho krásného příjde opravdový majitel (Grinner, Sun Jub, Sidia) a může se vám stát že ze dne na den Vás budou chtí vystěhovat. Pro ty chytřejší nájemníky - podívejte se do katastru kdo to vlastní, podívejte se do rejstříku kdo vlastní všechny vchody mimo 1 a 2 - co tam je? ty samá jména? Ano - bingo...

Pro ty chytřejší nájemníky - obstarejte si svůj elektroměr ! nebo jednou příjdete domu a nebude svítit! co výtah ? zeptejte se paní výšínový ! urgujte ji za co platíte? za to že máte cvičení zdarma když chodíte pěšky?
Pro ty chytřejší nájemníky tady u nás v první sekci nejsou udělaný hydroizolace pod vanama - nejsou udělaný v žádném bytě (ve všech sekcí) bohužel obklady + silikon je udělán tak je udělán (a pod vaname neni hydroizolace), pomalu ale jistě to stejká pod vanu zajistětě si dodělání hydroizolace u vyšínový ! jinak se vám může stát že pomalinku budete vytápět sousedy pod váma - pokud vytopíte opravdového majitele budete platit! toť vše

3.2.2016 19:40 | autor:   - 109.233.71.xxx

Je to tak,ba ještě horší....nějaké novinky?

Odkazy

Zahradní párty stanyNazeleno.cz - magazín o úsporách energií a ekologii