Designoutlet? - Pohovky a křesla diskuze

Doporučujeme si prohlédnout aktuální asko leták.

Designoutlet? (Pohovky a křesla)

12>

bez názvu

28.5.2014 20:06 | autor:  Alice - 213.151.84.xxx

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat jestli tu někdo má zkušenosti s firmou DesignOutlet? Mají tu opravdu parádní slevy a akce a já bych moc ráda nakoupila a konečně si předělala podle mého gusta obývací pokoj.

Re:

14.11.2016 13:51 | autor:  Lena - 89.102.182.xxx

Určitě tady nákup můžu doporučit !! :-) mají tam spousta zajímavých a neokoukaných věcí, kvalitních. Už jsem u nich dostala 30% slevu na nákup ke svátku a pravidelně mě i emailem chodí upozornění na různé akční nabídky ..

Re:

7.6.2014 11:48 | autor:  alena8 - 37.221.245.xxx

Nazdárek já jsem objevila skvělé stránky,které jsou opravdu kreativní a originální, co se týká nábytku i doplňků. Chtěla bych synovi koupit hodiny a to http://www.designoutlet.cz/nastenne-hodiny-atlas-30-cm má všude po pokoji mapy, je blázen do zeměpisu a cestování! Tak se nemůže dočkat až si je rozbalí! Doufám, že se mu budou líbit! Už jsem párkrát z těchto stránek objednávala a vše mi přišlo domů a v pořádku!

Re:

22.6.2014 14:28 | autor:  Dagmar - 37.221.245.xxx

Ahojky narazila jsem na skvělou stránku s úžasnými stolky, moc by se mi hodili do obývacího pokoje a to http://www.designoutlet.cz/ovalne-stolky-stelly-2-ks máte někdo tyto stránky ozkoušeného?

Re:

24.6.2014 6:49 | autor:  Radka - 213.151.84.xxx

Dobrý den chtěla bych koupit nové doplňky do našeho rozkošného bytečku, konečně jsme dodělali přestavbu.A teď už jenom chybí dokoupit nějaký kousek nábytku a doplňků, chtěla bych, ještě bílou sedačku a taky do obývacího pokoje dekoraci. Kde čerpáte inspiraci?

Re:

28.6.2014 11:26 | autor:  Ana - 37.221.245.xxx

Ahojky už nějaký čas sháním postel, chtěla bych kvalitní a luxusní postel, co něco vydrží. Kde kupujete vy postele? Prosím rovnou o internetové stránky.

Re:

30.6.2014 18:47 | autor:  Marie - 213.151.84.xxx

ahojky my jsme nedávno problém se sehnáním nábytku, ale nakonec na doporučení sestřenky jsme si vybrali nábytek na stránkách DesignOutletu a jsme moc spokojeni. Nábytek je kvalitní a hlavně luxusní nábytek za skvělou cenu. Dneska jsem koukala na stránky a zase bych jenom utrácela a utrácela. Už se těším, až přijede manžel a zase něco objednáme, jelikož sama už to mám zakázané.

Re:

30.9.2014 11:19 | autor:  alexi

Ahojte, osobně s firmou zkušenost nemám, ale když jsme hledali designový nábytek do nového bytu, vybrali jsme si na http://www.purohome.cz/sedaci-soupravy a spokojení jsme byli jak s dobou dodání, tak s kvalitou sedaček

Re:

21.10.2014 10:31 | autor:  Paulová - 85.135.91.xxx

ahoj já jsem dlouho pátrala po sedačce, co by nám hezky seděla do našeho obývacího pokoje a pak jsem narazila na http://www.designoutlet.cz/pohovka-se-sklopnym-operadlem-mandy-kuze-3 a hned jsem se na první pohled zamilovala. Za jak dlouho Vám chodí objednané zboží domů? Ještě jsem si z této stránky nic neobjednávala

Re:

25.10.2014 16:59 | autor:  Hanulka - 37.48.37.xxx

Ahoj jé to je moc krásný kousek, doufám, že jste si ho už objednala.Též tu moc ráda nakupuji no nejčastěji 2-3 týdny, maximálně do 4 týdnů to mám vždy dom už pěkně na místečku, mohu Vám doporučit, aby jste tyto stránky pozorovla, jelikož tu jsou neustále akce a už se mi párkrát stalo, že mi nějaké skvostné kousky bytečně unikly.

Re:

27.10.2014 9:35 | autor:  johana - 37.221.245.xxx

Ahoj jsem překvapena, že jsem tuto stránku ještě neobjevila, zatím se mi tu snad líbí všechny věci a hlavně jsem nikde stejný nábytek neviděla!

Re:

6.11.2014 16:07 | autor:  alenka - 85.135.91.xxx

ahoj všimli jste si tu všeci novinky http://www.designoutlet.cz/nabytek-dekorace-podle-ceny není to skvělé jak je to rozdělené podle ceny? Já jsem vždycky zmateně hledala dárky podle ceny a teď to budu mít vše u sebe a jen si kliknu na to, co mi moje peněženka povolí.

Re:

15.11.2014 16:49 | autor:  verka - 37.221.245.xxx

ahoj já s ním už dlouhodobější zkušenosti a nemohla jsem si vybrat lépe, mají tu krásný nábytek, hlavně kvalitní a za rozumnou cenu, nábytek je originální, dokonce mi ho každý závidí!Mají skvělé akce každý měsíc.

Re:

17.11.2014 11:50 | autor:   - 37.221.245.xxx

Dobrý den, jak dlouho objednáváte od DesignOutletu? Koukala jsem na stránky a mají tu oprvdu luxusní výběr zboží a též by mě zajímalo, jak to dlouho trvá, než k Vám dojde zásilka?

Re:

8.12.2014 15:42 | autor:  dvorka6

Dobrý den, jak se těšíte na Vánoce? Už máte všechny dárečky? Já jsem před víkendem doobjednávla poslední kousky a jak jinak než z www.designoutlet.cz jsou tu opravdu parádní ceny a ten výběr, těch dekorativních věcí a hlavně tu mají originální kousky, které jsem zatím, nikde jinde neviděla, což preferuji nejvíce, jako velice.

Re:

15.12.2014 11:18 | autor:  marta - 37.221.245.xxx

ahojky my jsme nedávno měli problém se sehnáním nábytku, ale nakonec na doporučení sestřenky jsme si vybrali nábytek na stránkách DesignOutletu, nikdy před tím jsem o této stránce neslyšela, ale byla jsem moc spokojena. Nábytek je kvalitní a hlavně luxusní nábytek za skvělou cenu, který nikdo z mého okolí nemá. Dneska jsem koukala na stránky a zase bych jenom utrácela a utrácela, jak jsou tady skvělé akce a slevy!!!!. Už se těším, až přijede manžel a zase něco objednáme.

Re:

16.12.2014 12:31 | autor:  blanka890

Ahojky už máme skoro dodělanou rekonstrukci našeho nového bytu a teď ho už jenom vybavit nábydkem, ale kde mám v této době pořídit originální nábytek?

Re:

11.1.2015 10:24 | autor:  vendulkova - 37.221.245.xxx

Ahojky víte, jak jste mě zachránili! Jsem strašně ráda, že jsem na Vaší diskuzi narzila na jejich stránkách jsem objednala tolik dárků a to jsem ještě měsíc před tím nevěděla co, ale zachánili jste mě!!! Moc děkuji, dárky se líbili, tak že paráda!

Re: Re:

26.11.2016 19:58 | autor:  Anežk - 78.45.226.xxx

Taky sem na té stránce nakupovala vánoční dárky a měli obrovský úspěch

Re:

15.1.2015 10:44 | autor:  dvorka6

Ahoj koukala jsem na uvedených stránkách, že tu mají bezvadný výběr, co se týká nábytku, ale i bytových doplňků, třeba i úžsné hodiny, které jsem kolikrát sháněla a nemohla jsem na ně narazit, má známá otevřela retro kavárničku a taky hledala spoustu oroginálního nábytku, co by se jí tam hodilo a právě objednávala z těchto stránek, jak hodiny, tak i nějký nábytek, co se jí tam hodil a říkala, že je naprosto spokojená!

12>

Odkazy

Zahradní párty stanyNazeleno.cz - magazín o úsporách energií a ekologii • Kožené sedací soupravy, které vydrží navěky!