nástěnka - Pracovna diskuze

Doporučujeme si prohlédnout aktuální Möbelix leták.

nástěnka (Pracovna)

bez názvu

8.2.2015 15:08 | autor:  Renatova

používáte doma v pracovně nebo v kanceláři nástěnku? já si právě zařizuju (konečně) home office a kromě diáře s poznámkami potřebuji mít místo, na které když hodím pohled, tak přesně budu vědět, na co nesmím zapomenout. máte nástěnky nebo třeba stojany? co se hodí do bytu?

Re:

8.2.2015 17:55 | autor:  Andrejjka

já jsem začínala na takových těch barevných lepících lístcích, pak jsem měla klasickou korkovou nástěnku a teď jsem si pořídila nalepovací tabuli, na kteoru si prostě něco napíšu a kdykoliv to můžu smazat, a když chci prokrastinovat, nebo se uklidnit, tak si kreslím

Re: Re:

14.3.2015 20:31 | autor:  Marketka

Máš namysli něco na tento styl? www.nalepovacitabule.cz/nalepovaci-tabule/8-bila-nalepovaci-tabule-a-fix-zdarma-1198663838342.html Na to jsme se už dívali s manželem, že bychom si to pořídili taky, ale teda do kuchyně, ale zatím jsme k tomu nedostali odvahu, protože se bojíme, že se to bude odlepovat a bude to kničemu :-/

18.3.2015 19:47 | autor:  FrantaM

No hele, my to teda nemáme kdovíjak dlouho v práci, ale nemáme s tím nejmenší problém. Máme teda taky na fixy, ne na křídy jak někde mají, ale je to dobré, zvláště když potřebujeme nějaké nové myšlenky a zapisujeme je všechny, ať jsou na očích.

25.3.2015 19:57 | autor:  Květka - 88.150.187.xxx

My jsme ji dali na chodbu k dětskému pokoji, kde píšeme dětem, jaké mají povinnosti a oni nám tam píšou, co by třeba chtěli koupit v obchodě atd. ať se na nic nezapomíná )

Re: Re: Re:

22.4.2015 14:06 | autor:  Marketka

Přesně tohle nás právě taky napadlo, že bychom to využívali na takové ty poznámky kdo co má udělat a na co se nesmí zapomenout a neodlepuje se Vám to teda? Jakože když to pak čistíte :-/

Re: Re: Re: Re:

24.4.2015 10:01 | autor:  FrantaM

Vůbec ne, umíváme to hadřičkou a nemáme s tím vůbec žádné problémy.

Re:

8.2.2015 18:02 | autor:  obyvatel

Máme v práci takovou tu magnetickou, kde se dá psát běžně fixem.

27.2.2015 11:24 | autor:  Michal - 128.39.142.xxx

Kdes tu chytrou zeď viděla? Já jsem byl v air bank a tam jsem tu chytrou zeď viděla! Docela mě to zaujalo, šel jsem tam žádat o práci a oni tam vyrukují s tímhle, docela jsem koukal, novinka pro mě!

Re:

5.9.2016 20:01 | autor:  nian - 85.135.88.xxx

CO se týče nástěnky, pomohl mi web http://jaknakoupit.cz/tabule, skvěle poradí, jaká kritéria při výběru zohledňovat nebo na co si dát pozor.

Re:

27.6.2017 10:53 | autor:  anyka - 46.227.13.xxx

Nástěnka musí být. V práci mám tu obrovskou korkovou a stejně je celá plná. Mám tam různé poznámky s tím, co kdy fakturovat, osobní fotky, seznamy pracovníků nebo třeba obrázky od neteře. Máme tu několik kanceláří, jednu jsme vyladili tak, že místo nástěnek jsme koupili magnetickou barvu a nad stoly nakreslily větší bubliny. Jenže stoly se dost často přemisťují, barva je drahá a je potřeba to vícekrát natřít, aby na ní magnety držely. Takže když se předělávaly ostatní kanceláře, tak jsem objednala tuhle fólii https://www.obalove-materialy.cz/magneticka-folie-samolepici-60cm-1mm a vyšlo to mnohem levněji. Navíc de fólie mnohem lépe dolů než takové barva. A magnety na ní drží mnohem líp. Každý si řekl, jak velkou nástěnku potřebuje. Jen jsem nakoupila různě velké a barevné magnety a bylo to.

Re:

18.2.2015 19:17 | autor:  Petra - 109.163.234.xxx

Myslíte si, že zrovna nástěnky už nevyšly z módy? Přeci jen barevné štítky nejsou podle mne úplně přehledné Osobně jsem se setkala s chytrou zdí a ta mi příjde praktičtější.

28.2.2015 16:17 | autor:  Evka - 5.79.78.xxx

Ty popravdě jsem taky poprvé zírala ale co na to říkáš ty? třeba mi to opravdu příjde praktičtější :o

19.3.2015 12:55 | autor:  Trvalinka - 77.109.141.xxx

Vy máte na mysli tuhle společnost? smartwallpaint.cz? Pokud ano, tak si myslím, že je super, že někdo takový konečně pronikl na český trh, třeba v zahraničí mi příjde, že je to rozhodně více rozšířené nebo spíše bylo i dříve už rozšířené než tady, což je ale škoda.

Re: Re: Re:

23.3.2015 8:37 | autor:  Mirek - 94.242.246.xxx

A jak to jako funguje? To něco natřete jen na zeď? Jako nápad je to rozhodně skvělý, ale nevím zda tohle jako může opravdu fungovat a zatím jsem se s tím nikde nesetkal…

29.3.2015 13:09 | autor:  Adriana - 62.210.74.xxx

Ty jsi to ještě nikde neviděl? A to v dnešní době má hodně firem už. A opravdu to funguje, já jsem to už taky zkoušela!

Re:

7.7.2015 15:44 | autor:  morcatko88

Zdravím Na pracovní stůl můžu doporučit tuhletu stolní lampičku http://www.svitidlo-levne.cz/home/5170-stolni-lampa-oceania-modra-5908231391537.html

Re: nástěnka na míru z pěny

15.3.2016 12:24 | autor:  _mickey

My si do kanclu nechali vyrobit nástěnku na míru ve tvaru ČR, kam si pícháme realizace. (aby byla trocha motivace )

Je samolepící, Z pěnového materiálu VYLEN, takže se nedrolí a instalace byla taky raz dva..
Zatím spokojenost...

Odkazy

Zahradní párty stanyNazeleno.cz - magazín o úsporách energií a ekologii