Nízkonákladové stavby - Stavba diskuze

Doporučujeme si prohlédnout aktuální letáky hornbach.

Nízkonákladové stavby (Stavba)

12>

bez názvu

22.3.2015 17:15 | autor:  Fanda - 167.114.71.xxx

myslíte si, že je to vážně takový rozdíl od normálních bytů nebo domů? Jak je to s cenou?

Re:

23.3.2015 12:56 | autor:  Marketka

Moje kolegyně si pořídila jeden pěkný byteček v Malešicích a pozvala nás na kolaudačku Ten byt byl překrásný, plný sluníčka a strašně čistý, říkala, že tam nemusí ani uklízet, prach se tam nedrží a stejně to vypadá nádherně, že ta čistota není na úkor designu Hned za terasou mají malou zahrádku, kolem překrásný park a plno dětí a pejskařů

Re:

26.3.2015 19:59 | autor:  Monika - 197.231.221.xxx

Nám kousek od baráčku postavili takovýto komplex a a ta cena je sice vyšší, ale ono se to pak vrátí na těch energiích a třeba pro rodinu s nemocným dítětem (astma apod.) to bude mít asi docela fajn …

Re:

2.4.2015 7:28 | autor:  fera

Pokud je k dispozici pozemek,pak rozhodně domek.Cenově to taky není špatný obvzláště pokud jsou hypotéky u dna.U nás staví domky fa Ground speed domky do milionu a je to skoro pasivní dům,takže náklady na otop minimální.Nedávno jsem viděl fotky z jejich stavby a patro postavili za dopoledne.Dřív dělali montovačky z panelů Ecotherm panel ale teď maj nějakou novou technologii z německa,která se nemusí dodatečně zateplovat.Takže pokud je domek postavenej za měsíc a náklady minimální,určitě domek a hlavně ten božskej klid.

Re:

29.6.2015 18:39 | autor:  FrantaM

Jo, tak do toho jdeme, už jsme si jeden byt rezervovali, tak snad toho jednou nebudeme litovat Díky za reakce, všem :-o

Re: Re:

14.1.2016 11:01 | autor:  Bulirova

Jo, tak do toho jdeme, už jsme si jeden byt rezervovali

Re:

27.3.2015 15:14 | autor:  FrantaM

Ale to je docela daleko od města ne? Takové komplexy budov přece nepostaví v centru :-o

29.3.2015 13:12 | autor:  Marketka

Není, všechno je to dostupné MHD, však se podívej třeba na jrd.cz, staví pasivní domy a když se podíváš, kde to leží, tak vidíš, že všechno co potřebuješ máš všude kolem a toto je u všech

20.4.2015 23:13 | autor:  Kristýna - 79.136.42.xxx

Mně se líbí to, že vypadají tak překrásně, i s tou zelení kolem a u každého bytu je buď předzahrádka nebo terasa, když jsme my sháněli bydlení, tak toto byl nadstandard …

Re: Re: Re:

24.4.2015 13:42 | autor:  Marketka

JJ, ty terasy jsou strašně fajn, my jsme zvyklí trávit víkendy na zahrádce, zrovna toto bychom i my ocenili

28.4.2015 13:40 | autor:  FrantaM

My jsme se právě dívali na tento komplex www.jrd.cz/ecocity-ii a líbí se nám i ten balkón, zahrádku máme totiž zvlášť, tak tu nepožadujeme :-o

Re: Re: Re: Re:

14.1.2016 11:05 | autor:  Bulirova

My jsme se právě dívali na tento komplex

Re:

21.5.2015 22:51 | autor:  Alexandra - 188.138.17.xxx

Ty komplexy od toho jrd.cz jsou opravdu velice úchvatné, jela jsem za kamarádkou do Prahy a jen jsme šly okolo a obě dvě jsme si říkaly, proč tady nebydlíme, že jsme si asi našly špatné přítele, když nemají na to takový byt koupit a musíme bydlet v podnájmu

25.5.2015 16:23 | autor:  Dudu - 5.79.68.xxx

Ty eko domy jsou docela zajímavé…jako myslím si, že doba se opravdu posunula dopředu

27.5.2015 10:07 | autor:  Olga - 204.8.156.xxx

To rozhodně posunula! Ale né každý na to má finance, jako my třeba bydlíme taky v podnájmu…

29.5.2015 8:47 | autor:  Mirek - 188.138.17.xxx

Ale hele, vem si to tak, co dáváš do pronájmu, tak kdyby jste to dali do hypotéky a koupili si třeba ten byt, tak rozhodně uděláte líp než měsíčně dávat třeba deset tisíc za něco co nikdy nebude tvoje? Já si opravdu myslím, že ty domy jsou hodně dobré a koupit si v něm byt, není špatný nápad

18.6.2015 22:22 | autor:  Marketka

Zrovna nedávno jsme se s mamkou o tom bavily, že to co mi dávali během studií na nájem, tak klidně mohli dávat na hypotéku… Potom, co jsem dostudovala a našla si práci, tak je to vlastně ten stejný problém… Jen je blbé, že když nemáš jistotu práce a příjmu, tak je to s tou hypotékou těžké...

Re: Re: Re: Re:

24.6.2015 23:21 | autor:  FrantaM

My už teda naštěstí jistotu práce jakž takž máme a jelikož to u nás není tak jak říkáš a hypotéku mi dají, tak do toho asi investujeme, pasivní byty se nám dost líbí no :-o

Re: Re: Re: Re: Re:

27.6.2015 10:39 | autor:  Marketka

Já bych do toho být tebou šla, to je můj názor …

Re:

10.7.2015 10:41 | autor:  Nikola - 213.19.51.xxx

Zdravím, je tomu par dni kdy jsem na tohle tema nekde narazila na netu a docela me to zaujalo, je to nekdo kdo s timto ma primo zkusenosti a bydli v takovemhle domecku? :-)

12>

Odkazy

Zahradní párty stanyNazeleno.cz - magazín o úsporách energií a ekologii