Xenergie zkušenosti - Ostatní diskuze

Doporučujeme si prohlédnout aktuální letáky Globus.

Xenergie zkušenosti (Ostatní)

1234>

bez názvu

19.8.2015 21:48 | autor:   - 89.105.194.xxx

Dnes přítelkyně dostala nabídku levnějšího odběru energie, kterou sice odmítla, ale zdá se to být výhodné, máte s nimi někdo nějaké zkušenosti?

Re: Xenergie

20.8.2015 23:19 | autor:  Dan - 178.63.97.xxx

My od xenergií odebíráme plyn i elektřinu a přešli jsme k nim kvůli nižší ceně, kterou mají a v pohodě.

Re: Re: Xenergie

25.8.2015 22:42 | autor:  Aleš - 35.0.127.xxx

X energie má brácha, chlubil se úsporou a přesvědčoval mě, ať je zkusím...

Re: Re: Re: Xenergie

26.1.2016 13:10 | autor:  Honza - 37.130.229.xxx

Jestli jste tak ještě neučinil, tak se mohu přidat ke kladným referentům. Společnost je solidní a s klienty bezproblémově komunikuje. Ceny jsou v rámci mezí únosné, znám i horší, které mírně připomínají drahotu.

Re: Re: Re: Re: Xenergie

16.1.2017 16:37 | autor:  Láďa - 191.96.249.xxx

Drahotu mi posledních pár let připomínal můj původní tradiční dodavatel, takže potom když mi volali od X energie, tak jsem nad změnou moc dlouho nepřemýšlel, slíbili mi, že budu platit méně než jsem platil a toho já chtěl samozřejmě docílit. Tak nějak mi to ulehčilo i rozhodování, že jsem nad tím nemusel trávit tolik času. Změna dodavatele mi teďka dělá ročně rozdíl skoro 2300korun. A to ujde.

24.6.2016 16:45 | autor:  Karin - 206.190.158.xxx

Já mám Xenergie napsaný se ségrou, obchoďák si nás odchytl na zahradě, klučina to byl celkem fešný tak se s námi dal do řeči ohledně čeho tu je a nabídka na levnější energie nás zaujala, jelikož na vesnici by jsme se po tom sami asi ani nepídily, takže až tenhle ten klučina nás na tuhle myšlenku přivedl. Převedly jsme obě domácnosti a dobře jsme udělaly. Rozdíl přechodu od velké firmy k alternativci byl znatelný hlavně v tom co platíme, což se nám samozřejmě hodí a my je doporučili s dobrými zkušenostmi i sousedům.

11.11.2016 15:08 | autor:  Věrka - 159.253.145.xxx

U nás doma pořád někdo zvoní, i když je pravda, že teďka je poslední dobou nějaký klid. Nevím čím to bude, jestli už se nabažili? ..taky jsme doma rádi, že nám to jejich pracovník zařídil, plyn je fakt šílená položka, a tím tarifem co nám nechal nastavit se to jakž takž zmírnilo, ale stejnak pro mě nepochopitelný, že něco může být tak drahý, když to využívají všichni. No to je jedno. Každopádně nám pán ušetřil čas s vyhledáváním se dodavatele, X energie nám nám výdaje snížila a máme od nich i nějakou slevovou kartičku, ale tu jsme ještě nevyužili.

Re: Re: Re: Re: Re: Xenergie

16.10.2017 16:07 | autor:  Alča - 185.114.157.xxx

Mně přijde že ti prodejcí se moc démonizují. Já mám smlouvu pro plyn i elektřinu celou vyřízenou do posledního podpisu od něj vše klape jako hodinky. Je teda fakt, že asi jde o to na koho se zrovna narazí, ale já jsem s celým vyřízením, že jsem pro to v podstatě nemusela udělat skoro nic ,spokojená. :-)

4.5.2017 15:11 | autor:  Jitka - 178.217.187.xxx

Ty joo já k tim obchoďkákům prostě nemám důvěru, jsem v tomhle posera. Ale o X energii teda nemůžu říct ani hrstku špatnýho slova. Mám u nich na bytě elektřinu a z jejich strany super :-) cena, komunikace i celkově servís..

15.9.2017 11:13 | autor:  Andula - 188.116.11.xxx

Já si to taky myslela, ale měli jsme u nás v pohodě kluka, pusa mu teda jela že by ukecal i mrtvýho, ale mělo to hlavu a patu. Takže asi jde o to na koho natrefíš :-) u nás byla s ním spolupráce v pořádku a X energie jako dodavatel také ok.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Xenergie

19.12.2017 13:30 | autor:  Sára Lišková - 95.85.6.xxx

Ty jo prý u nás byl taky kluk, říkala sousedka, ale to jsem nebyla zrovna doma. Tak nevím od koho byl, tich firem je hafo co využívá tento způsob kontaktování. X Energii znám jen z doslechu od našich, táta mi říkal, že si nechali udělat asi před rokem nové smlouvy na energie a letos se jim prý vrátila celkem slušná suma, že si z toho nechali vydlaždičkovat konečně kotelnu. Něco na nich bude, asi..

4.12.2017 12:53 | autor:  Aleš Kubů -

U nás je X Energie už jako třetí alternativní dodavatel, kterýho zkoušíme, nechci to zakřiknout, ale musím uznat, že servisní linka pro zákazníky funguje výborně a komunikace byla zatím vždy vedena příjemně. Domů jsme dostali ještě o trochu nižší cenu než jsme měli, mysleli jsme, že víc už dolů neklesneme, ale X Energie nám ukázala že to ještě stále lze posunout jinam. No zatím funguje vše jak má, tak jen doufám, že jim to vydrží..

16.2.2018 13:34 | autor:  Petr - 207.154.202.xxx

U nás je to první zkouškový alternativec, když se nám to nebude líbit, tak po vypršení smlouvy se vrátíme a budeme se držet hlavního dodavatele. Ceny zatím přislíbili nižší než jsme právě v porovnání měli ,tak na to spoléhám, že se nám při letošní faktuře bude vracet. Nerad bych se sekl. Mám je na doporučení a kamarád je s nimi spokojený, tak jsem zvědav.

26.3.2018 14:56 | autor:  MIRI -

Joo to oni chodí vyfešákovaní aby zaujali

Re: Re: Xenergie

16.5.2016 13:44 | autor:  Leoš - 163.172.129.xxx

Od roku 2012 u nich máme sloučené energie a musím říct, že nám to u nich velice pozitivně vyvíjí. Za celou dobu jsme s nimi nemuseli řešit žádné závažné problémy, kontaktovali jsme jen jedenkráte a to když jsme potřebovali převést energie z mojí manželky na mne. Dokumenty mají ke stažení na netu, takže vše proběhlo snadně.

30.1.2017 13:12 | autor:  Zlo.Sir - 91.121.153.xxx

Já nevím joo, ale já ve sloučení energií k jednomu dodavateli moc výhod nevidím. U X energie mám sice plyn, ale elektřinu mám už jindá, jelikož jsem dostal ještě o pár peněz lepší nabídku. Ale je to individuální hold jak kdo chce. Ale cenu plynu maj zas hodně dobrou, takže kdo s ním vytápí třeba rodinný dům, tak můžu doporučit.

5.2.2018 12:52 | autor:  Rosťa D. - 193.201.225.xxx

Souhlas, taky mám u nich spravovaný plyn, dodávku mu mám u nich přihlášenou od září 2016 a od té doby jsem ušetřil už pěkných pár tisíc, a jsem si zcela jistý, že to co tady jsem byl schopný ušetřit, tak původnímu dodavateli bych akorát tak vrazil do kapsy.

11.7.2017 15:28 | autor:  Magdaléna - 78.109.23.xxx

S X Energií jsme dlouhodobě spokojení, loni jsme konečně poprvé využili i bonusovou kartu se slevami, pořídili jsme díky ní dovolenou, sleva tam byla mám pocit sice jen nějakých 5procent, ale furt lepší než polenem po palici.

Re:

27.8.2015 10:27 | autor:  Sarka - 83.240.67.xxx

Mam spatne zkusenosti s jejich obchodakem. Vydaval se za clena RWE, lhal jak mi jde zajistit levnou elektrinu a ve skutecnosti byl od konkurence. Neverim spolecnosti, ktera pouziva takove praktiky.

Re: Re:

1.9.2015 21:34 | autor:  Jakub - 176.31.191.xxx

U nás taky byl jejich prodejce a normálně se představil odkud jde a vystupoval slušně. Smlouvu jsem nepodepsal i když to znělo lákavě, řekl jsem, že si to chci rozmyslet, tak asi jak kdo.

1234>

Odkazy

Zahradní párty stanyNazeleno.cz - magazín o úsporách energií a ekologii