Xenergie zkušenosti - Ostatní diskuze

Doporučujeme si prohlédnout aktuální letáky Globus.

Xenergie zkušenosti (Ostatní)

123>

bez názvu

19.8.2015 21:48 | autor:   - 89.105.194.xxx

Dnes přítelkyně dostala nabídku levnějšího odběru energie, kterou sice odmítla, ale zdá se to být výhodné, máte s nimi někdo nějaké zkušenosti?

Re: Xenergie

20.8.2015 23:19 | autor:  Dan - 178.63.97.xxx

My od xenergií odebíráme plyn i elektřinu a přešli jsme k nim kvůli nižší ceně, kterou mají a v pohodě.

Re: Re: Xenergie

25.8.2015 22:42 | autor:  Aleš - 35.0.127.xxx

X energie má brácha, chlubil se úsporou a přesvědčoval mě, ať je zkusím...

Re: Re: Re: Xenergie

26.1.2016 13:10 | autor:  Honza - 37.130.229.xxx

Jestli jste tak ještě neučinil, tak se mohu přidat ke kladným referentům. Společnost je solidní a s klienty bezproblémově komunikuje. Ceny jsou v rámci mezí únosné, znám i horší, které mírně připomínají drahotu.

Re: Re: Re: Re: Xenergie

16.1.2017 16:37 | autor:  Láďa - 191.96.249.xxx

Drahotu mi posledních pár let připomínal můj původní tradiční dodavatel, takže potom když mi volali od X energie, tak jsem nad změnou moc dlouho nepřemýšlel, slíbili mi, že budu platit méně než jsem platil a toho já chtěl samozřejmě docílit. Tak nějak mi to ulehčilo i rozhodování, že jsem nad tím nemusel trávit tolik času. Změna dodavatele mi teďka dělá ročně rozdíl skoro 2300korun. A to ujde.

24.6.2016 16:45 | autor:  Karin - 206.190.158.xxx

Já mám Xenergie napsaný se ségrou, obchoďák si nás odchytl na zahradě, klučina to byl celkem fešný tak se s námi dal do řeči ohledně čeho tu je a nabídka na levnější energie nás zaujala, jelikož na vesnici by jsme se po tom sami asi ani nepídily, takže až tenhle ten klučina nás na tuhle myšlenku přivedl. Převedly jsme obě domácnosti a dobře jsme udělaly. Rozdíl přechodu od velké firmy k alternativci byl znatelný hlavně v tom co platíme, což se nám samozřejmě hodí a my je doporučili s dobrými zkušenostmi i sousedům.

11.11.2016 15:08 | autor:  Věrka - 159.253.145.xxx

U nás doma pořád někdo zvoní, i když je pravda, že teďka je poslední dobou nějaký klid. Nevím čím to bude, jestli už se nabažili? ..taky jsme doma rádi, že nám to jejich pracovník zařídil, plyn je fakt šílená položka, a tím tarifem co nám nechal nastavit se to jakž takž zmírnilo, ale stejnak pro mě nepochopitelný, že něco může být tak drahý, když to využívají všichni. No to je jedno. Každopádně nám pán ušetřil čas s vyhledáváním se dodavatele, X energie nám nám výdaje snížila a máme od nich i nějakou slevovou kartičku, ale tu jsme ještě nevyužili.

4.5.2017 15:11 | autor:  Jitka - 178.217.187.xxx

Ty joo já k tim obchoďkákům prostě nemám důvěru, jsem v tomhle posera. Ale o X energii teda nemůžu říct ani hrstku špatnýho slova. Mám u nich na bytě elektřinu a z jejich strany super :-) cena, komunikace i celkově servís..

Re: Re: Xenergie

16.5.2016 13:44 | autor:  Leoš - 163.172.129.xxx

Od roku 2012 u nich máme sloučené energie a musím říct, že nám to u nich velice pozitivně vyvíjí. Za celou dobu jsme s nimi nemuseli řešit žádné závažné problémy, kontaktovali jsme jen jedenkráte a to když jsme potřebovali převést energie z mojí manželky na mne. Dokumenty mají ke stažení na netu, takže vše proběhlo snadně.

30.1.2017 13:12 | autor:  Zlo.Sir - 91.121.153.xxx

Já nevím joo, ale já ve sloučení energií k jednomu dodavateli moc výhod nevidím. U X energie mám sice plyn, ale elektřinu mám už jindá, jelikož jsem dostal ještě o pár peněz lepší nabídku. Ale je to individuální hold jak kdo chce. Ale cenu plynu maj zas hodně dobrou, takže kdo s ním vytápí třeba rodinný dům, tak můžu doporučit.

11.7.2017 15:28 | autor:  Magdaléna - 78.109.23.xxx

S X Energií jsme dlouhodobě spokojení, loni jsme konečně poprvé využili i bonusovou kartu se slevami, pořídili jsme díky ní dovolenou, sleva tam byla mám pocit sice jen nějakých 5procent, ale furt lepší než polenem po palici.

Re:

27.8.2015 10:27 | autor:  Sarka - 83.240.67.xxx

Mam spatne zkusenosti s jejich obchodakem. Vydaval se za clena RWE, lhal jak mi jde zajistit levnou elektrinu a ve skutecnosti byl od konkurence. Neverim spolecnosti, ktera pouziva takove praktiky.

Re: Re:

1.9.2015 21:34 | autor:  Jakub - 176.31.191.xxx

U nás taky byl jejich prodejce a normálně se představil odkud jde a vystupoval slušně. Smlouvu jsem nepodepsal i když to znělo lákavě, řekl jsem, že si to chci rozmyslet, tak asi jak kdo.

xenergie

5.10.2015 21:24 | autor:  Martin - 5.79.68.xxx

já jem též přecházel za pomoci obchodního zástupce a snažil se být nápomocný, vysvětlil mi, že dokáží prodávat energii za nižší ceny a tak jsem k nim přešel a v pohodě

Re: xenergie

5.1.2017 14:16 | autor:  Štěpán -

Já tomu co říkal začal věřit až když mi přišel 14dní před zahájením dodávky rozpis záloh. Byly zkrouhnutý o 230Czk, tak jsem si říkal, dobrý ten týpek mi nekecal. Po ročním vyúčtování jsem měl minimální přeplatek, tuším, že to bylo nějakých 98Czk, který si nechali a převedli mi ho do dalšího roku, ještě abych kvůli těm pár korunám musel na poštu

Re: Re: Re:

13.4.2016 12:50 | autor:  Oliver M. - 72.52.75.xxx

Já tedy nejsem zastáncem tohodle prodeje a veškeré záležitosti si vyřizuji sám. Firmu jsem si našel na internetu a vše si s nimi vyřídil po telefonu, když nevedou pobočky po republice, což pro mě bylo jediné zklamání. Jednání s nim však po telefonu na úrovni.

Re: Re: Re: Re:

25.11.2016 12:48 | autor:  Adam - 146.185.28.xxx

Já jsem si pomohl přes porovnávač dodavatelů, neměl jsem dopředu nikoho vybraného, takže mi to celkem dost pomohlo. Asi z pěti nabídek jsem vybral X energii, na internetu jsem se k ní dočetl, že mají pevné zastoupení a lidi s nimi jsou převážně spokojeni, takže to mi hodně pomohlo. Nějakých zásadních jsem si nevšiml, jen ty ceny jsou o něco lepší.

Re: Re: Re: Re: Re:

28.4.2017 14:45 | autor:  Martin Sovák - 46.105.100.xxx

Znáte porovnávač enfocus? Přes ten jsem se k nim dostal já, byl to v podstatě balíček elektřina a plyn za zvýhodněnou cenu, jestli to má x energie ještě teď to nevím, ale já to mám tak tři roky nazpět u nich a s dodavatelem jsem spokojený.

Re: Re:

4.8.2016 14:36 | autor:  Dana - 94.100.6.xxx

Njn, a firma pak akorát na takovýhle trubce zbytečně doplácí. Hold blbá náhoda zrovna. Kdyby jste pominuli jejich obchodníky a přistoupili na smlouvu, tak by jste možná jako my přišli na to, že cenově na tomu pak ve výsledku budete líp než u toho dominanta.

Re: Re: Re:

10.2.2017 12:49 | autor:  Vostárek - 65.19.167.xxx

My jsme od dominanta taky odešli, měli jsme ho věčnost a cenově už to nebylo úplně nejvýhodnější. Takže jsme podepsali smlouvu s prodejcem co tu od nich byl. Jako joo, chvíli jsem nad tím polemizoval, jestli jsem u dělal dobře, ale vyúčtování mě pak ukázalo, že je Xenergie levnější dodavatel a je stále.

123>

Odkazy

Zahradní párty stanyNazeleno.cz - magazín o úsporách energií a ekologii