Ostatní diskuze

Doporučujeme si prohlédnout aktuální letáky Globus.

bez názvu (Ostatní)

bez názvu

16.11.2006 21:57 | autor:  Šs -

Před týdnem jsem s Ekonomickými stavbami podepsala smlouvu o smlouvě budoucí na stavbu RD. Po přečtení celé diskuze z toho nemám moc dobrý pocit. Mohli by jste mi prosím poradit na co všechno si u nich mám dát pozor? Děkuji moc.

Re: Bez názvu

24.11.2006 21:44 | autor:  Z.J. -

My jsme před podpisem a smlouvu mám před očima .Pozor jste si měli asi dát hlavně na tu smlouvu,myslím,že pro klienta je dost nevýhodná a my než ji podepíšeme budeme trvat na jejím upravení.Pokud jdete do úvěru,prý to trvá hrozně dlouho a termíny se nedodržují právě kvůli potížím s financováním.Takové mám alespoň info od jedné klientky ES,která už má první patro hotové,ale trvá to již od února 2005.Asi sml.o dílo také podepíšeme,ale neg.ohlasy na internetu klidu moc nepřidají...Hodně štěstí a ozvěte se.

Re(2):

26.11.2006 16:53 | autor:  D.B. -

Ted jste mne docela vyděsili, my také slyšeli různé negativní ohlasy týkající se financování, ale smlouvu o smlouvě budoucí máme podepsanou, můžete mi poradit co upravit ve smlouvě o dílo,tak aby vše klaplo?

Re(3):

26.11.2006 22:24 | autor:   -

Máme sml o dílo u právníka(známý mé kamarádky)a čekáme,co nám poradí.Tak sem v týdnu napíšu vzkaz.Myslím,že různé diskuse na netu v člověku vyvolávají paniku a pak se není schopen akorát s***tředit opravdu na to důležité,já to dělám taky,nedá mi to,ale o to víc musíme být pak pozornější než něco podepíšeme.Zatím se mějte,dám vědět,AŽ BUDU VĚDĚT...Z.

Re(4):

29.11.2006 22:26 | autor:  Šs -

Tak tento týden u nás byli manažer projektu a s ním ještě nějaký projektant, byli moc příjemní a měla jsem z nich hodně dobrý pocit. Ale zato na dnešek jsem byla pozvána do Zruče podepsat "schválenou" půjčku na těch 170.000Kč. Po příjezdu mi dali k podepsání směnku. Oněch 170.000Kč mi měl půjčit pan Mencl jako fyzická osoba. Bohužel na směnce byla uvedena částka 257.650Kč - v které jsou navíc úroky na 1/2 roku 19.650Kč (což je úrok 16%!) a při prodlení i jediného dne s platbou či opozděné hypotéce smluvní pokuta 68.000Kč.
Mimosměnečné ujednání jsem si nepodepsané odvezla domů a raději zkusím hotovost "sehnat" někde jinde... Zítra se objednám k nějakému právníkovi abych s ním mohla probrat již podepsanou Smlouvu o smlouvě budoucí.
Až budu mít další zprávy, tak dám vědět.
Zatím se mějte...

Re(5):

4.12.2006 11:54 | autor:  vašek -

Chci se prosím zeptat, těch 170 000,-Kč je jen záloha ES, nebo už je to odečet (jakoby aknotace na půjčku) a pak následují ty jejich slibované splátky ?
Podle různých příspěvků jsem zmaten.

Uvažujeme o stavění s nimi, ale když slyším o nabízení různých nevýhodných směnek, přijdou mi jako podvodníci......

Re(5):

4.12.2006 21:35 | autor:   -

My máme poskytnutých 170000,-od Modré pyramidy a je to i se založením stav.spoření.Museli jsme si ale smlouvu o sml.budoucí upravit.Myslím,že kdo je opatrný,ten SNAD může klidně spát...

Odkazy

Zahradní párty stanySvět bydlení - magazín o bydlení a životním stylu