Porouchaná pračka, nefungující lednička - situace, ve kterých vás zachrání rychlá půjčka - Finance diskuze

Porouchaná pračka, nefungující lednička - situace, ve kterých vás zachrání rychlá půjčka (Finance)

Toto téma se vztahuje k článku Porouchaná pračka, nefungující lednička - situace, ve kterých vás zachrání rychlá půjčka.

Houby zachrání,

5.10.2016 7:55 | autor:  Jarda - 194.228.20.xxx

dostane Vás do maléru, dnes skoro každý prodejce dává spotřebiče na splátky, často bez navýšení, takže není nutno panikařit s nějakou krátkou půjčkou.

Re: Houby zachrání,

27.10.2016 22:15 | autor:  Filip - 162.247.72.xxx

Krátkodobé půjčky jso fajn a na místě když potřebujete peníze a nemůžete jinak.Ale já momentálně sháním kde si vyřídit hypotéku,máte někdo např.zkušenost s vyřízením hypotéky u Coloseumreality?

Re: Re: Houby zachrání,

7.11.2016 22:34 | autor:  Michael - 106.186.28.xxx

Nebral jsem si hypotéku u reality Coloseum,ale mám snimi zkušenost jelikož jsem se na ně obrátil při prodeji nemovitosti a já byl velmi spokojen s jejich prací. Skoro o nic jsem se nestaral, a o všem mne makléřka informovala

Re: Re: Houby zachrání,

14.11.2016 13:43 | autor:  Josef - 185.38.14.xxx

Bral jsem si u Coloseum hypotéku, na pobočce mi udělali nejdříve srovnání hypoték zadarmo, a pak mi i vyřídili hypotéku a pomohli najít bydlení.

Re: Re: Re: Houby zachrání,

24.11.2016 12:58 | autor:  Míša - 185.11.180.xxx

Taky jsem si u nich brala hypotéku a s tím jak to u Coloseum propočítali jsem byla moc spokojená.

Odkazy

Zahradní párty stanyNazeleno.cz - magazín o úsporách energií a ekologii