rámeček - Dekorace diskuze

Doporučujeme si prohlédnout aktuální Möbelix leták.

rámeček (Dekorace)

rámeček na foto

18.10.2016 7:20 | autor:  SladkaM

Zdravím, renovovali jsme teď nějakou dobu náš krásný byteček. Teď už konečně jdeme do finále a už jen ladím doplňky Potřebovala bych, jak doladit obyvák, chtěla bych něco nadčasového a hlavně moderní kousky

Re: rámeček na foto

20.10.2016 15:30 | autor:  Milan - 199.249.223.xxx

Ahoj, já kupoval rámečky na fotky v obchodě pro kutili jako je Bauhause. A nechal jsem udělat fotku naší rodiny na plátno ve velkém formátu a vypadá to úžasně. Jinak manželka si potrpí na svícínky tak jsme koupili dva moderní. A obrovskou vázu na zem.

Re: Re: rámeček na foto

23.10.2016 6:53 | autor:  SladkaM

No já upřednostňuji hlavně nákup na internetu, kde vlastně nakupuji skoro vše. Když už se dostanu někam do obchodu, tak jen pro jídlo a nebo je to rychlé s dítětem už je to těžké I vánoční dárky tak budu letos řešit.

25.10.2016 6:58 | autor:   - 185.38.14.xxx

Určitě minimalizovat. Ještě, že už je pryč ta doby, kdy byl obyvací pokoj plný různých skleniček a skleněných postaviček Je hezké mít postavenou na zemi velkou vázu s nějakou i sušenou květinovou vazbou. Pár rodinných fotek na poličkách i na zdech, nějaký svícen a malé osvětlení. Je hezké i led podsvícení části stěny v obyváku a nebo já mám ve velké váze svítící balonkový řetěz a vypadá to krásně.

28.10.2016 8:52 | autor:  Zdenka - 212.117.180.xxx

Ahoj, zkus mrknout třeba na www.designoutlet.cz Mají tam hezké věci, různé svícny, rámečky na fotky, vázy a tak. Dají se tu nakoupit i nějaké dárky k vánocům Já se nedávno přestěhovala, takže nás ještě čeká spousta úprav včetně obyváku. Ještě mám nějaké věci v krabicích ale určitě jsem pro, že nic se nemá přeplácat. Mám ráda květiny, takže mám vždy po bytě designové vázičky s kytkama do obyváku budeme dávat na jednu stěnu tapetu.

Re: Re: rámeček na foto

28.10.2016 9:14 | autor:  SladkaM - 5.196.1.xxx

Díky za rady, zkusím ještě zapátrat a něco už konečně vybrat, protože už bych chtěla začít řešit i vánoční nákupy ale určitě chci do obyváku pár našich fotek a přemýšlím, že nechám jednu udělat i na větší plátno. Alespoň se taky potěším a miluji světla, takže určitě nějaké designové vyberu taky. Nějakou vázičku a svícen a bude hotovo

Odkazy

Zahradní párty stanyNazeleno.cz - magazín o úsporách energií a ekologii