dřevostavba - Stavba diskuze

Doporučujeme si prohlédnout aktuální letáky hornbach.

dřevostavba (Stavba)

uzavření

24.9.2017 12:34 | autor:  Milli

Ahoj máme dřevostavbu, která stojí na ,,betonovych sloupkách'' takže nám pod celým domem vznikl prostor který by jsme chtěli uzavřít a toho se týká má otázka. čím tento prostor zakryt?

Re:

24.9.2017 22:53 | autor:  kacul

Rádi bychom si chtěli nechat postavit dřevostavbu a sháníme kvalitní firmu. Doporučí nám ji někdo?

Re: Re:

25.9.2017 20:12 | autor:  ancica

Slyšela jsem o thermohome, že staví kvalitní dřevostavby.

Re: Re: Re:

26.12.2017 13:41 | autor:  nanna

pokud stavíte nový domeček, za sebe mužu doporučit předokenn žauzie, nebo rolety. Je to super věc za každého počasí.

Re: Re: Re: Re:

28.12.2017 0:28 | autor:  dvorka6

předokenní žaluzie se mi líbí, ale bojím se toho, aby to nebyla zbytečnost. Máme klasické žaluzie. V čem jsou dobré?

Re: Re: Re: Re:

28.12.2017 0:29 | autor:  dvorka6

předokenní žaluzie se mi líbí, ale bojím se toho, aby to nebyla zbytečnost. Máme klasické žaluzie. V čem jsou dobré?

Re: Re: Re: Re: Re:

24.1.2018 17:27 | autor:  Richmond

Vidíte a mě se zase předokenní žaluzie nikdy nelíbily. Zdálo se mi, že kazí vzhled domu. Zvítězily ale jiné vlastnosti a dokonce ani vzhled domu v závěru neutrpěl. Máme je odsud: http://www.mm-zaluzie.com/produktova-rada/venkovni-rolety-a-zaluzie-climax/venkovni-rolety-climax Z těch výhod za mě perfektní světelná i tepelná izolace v létě i v zimě. Jelikož s rodinou často cestujeme, na spodních oknech je máme uzamykatelné. Za druhé úspora energií, za třetí absolutní soukromí a v neposlední řadě snížení hluku. Kdo si myslí, že na vesnici je klid šeredně se mýlí.

Odkazy

Zahradní párty stanyNazeleno.cz - magazín o úsporách energií a ekologii