Disuze a zkušenosti s firmou Bemett - Ostatní diskuze

Doporučujeme si prohlédnout aktuální letáky Globus.

Disuze a zkušenosti s firmou Bemett (Ostatní)

Disuze a zkušenosti s firmou Bemett

21.12.2006 12:00 | autor:  opv -

Klient2klient Bemett, Brno - Chrlice

Diskuze "klientů" k výstavbě bytových domů od firmy Bemett, Brno - Chrlice

http://www.emproject.cz/bemett/

Re: Disuze a zkušenosti s firmou Bemett

28.2.2012 15:27 | autor:   - 88.100.82.xxx

Moje zkušenost s Bemettem je velice dobrá, koupili jsme od nich byt tady http://www.vasebyty.cz/byty/jesenice-u-prahy/lokalita-v-rohaci
a trochu jsme se na počátku báli té nízké ceny. Ale chovali se korektně a je to moc pěkné bydlení, ve srovnání s panelákem na Jižňáku, kde jsme bydleli doteď, je to v všem lepší. Navíc parkování bez problému, to je taky příjemná změna k lepšímu. Takže za mě Bemett ano.

Re: Re: Disuze a zkušenosti s firmou Bemett

1.3.2012 21:31 | autor:  Jiřina - 90.180.231.xxx

My jsme si letos objednali u Bemettu byt v Jinočanech, který se teprve bude stavět, tak doufám, že všechno proběhne v pořádku...výhodou je, že to mužeme splácet postupně, jak bude pokračovat stavba.

Re: Re: Re: Disuze a zkušenosti s firmou Bemett

5.3.2012 12:48 | autor:  Alexej - 193.85.159.xxx

Až budete mít s byty v Jinočanech nějakou zkušenost, tak jí sem prosím napiště. My o tom uvažujeme taky, protože ta cena je hodně výhodná a lokalita se nám celkem líbí taky. Navíc kolega bydlí od Bemettu v Jesenici a byl s nimi docela spokojený. My ale potřebujeme Prahu 5 takže sháníme o Jinočanech víc informací. Díky.

Re: Re: Re: Re: Disuze a zkušenosti s firmou Bemett

6.3.2012 20:27 | autor:   - 78.45.104.xxx

Dobrý den,
právě se rozhoduji o koupi bytu v Jesenici od společnosti Bemett. Jelikož všude v TV vidím, jak se stavební společnosti snaží okrást obyčejné lidi, mám z toho docela strach. Mohu se zeptat jak jste byli spokojeni s Bemettem? Kupní smlouva mi připadá docela tvrdá ke klientovi (penále) a nejsem si jistý s převodem peněz a přepisu bytu. Nepřipadá mi jako jistota, že zaplatím byt po dání návrhu na vklad na katastru a pak čekám než se stanu majitelem a druhá strana má již peníze.
Předem děkuji

Re: Re: Re: Re: Re: Disuze a zkušenosti s firmou Bemett

8.3.2012 14:12 | autor:   - 90.180.83.xxx

Myslím že nemusíte mít strach, my máme s firmou Bemett velice dobré zkušenosti, loní jsme od nich kupovali byt v Jesenici na Roháči a všechno probíhalo hladce. Ostatně Bemett na trhu působí už nejmíň 10 let a zatím nevím o žádném případu, že by někoho podvedli

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Disuze a zkušenosti s firmou Bemett

15.3.2012 13:49 | autor:  Alice - 90.178.11.xxx

My máme s firmou Bemett zkušenosti velice dobré. Koupili jsme u nich byt v Uhříněvsi, kolegyně má od Bemettu byt v Jesenici, a obě jsme se shodli že s námi jednali slušně a na rovinu.
Ty byty jsou navíc docela kvalitní, nějaké drobnosti nám opravili na požádání. A hlavně ta cena - Bemet byl vždycky nejlevnější v Praze a myslím že to platí pořád

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Disuze a zkušenosti s firmou Bemett

23.3.2012 12:10 | autor:  Tondaj

My máme od firmy Bemett byt v Jesenici na Roháči a jsme velice spokojení, oproti paneláku je to velká změna k lepšímu, a bydlí tady hodně mladých lidí, takže si naše děti hned našly kamarády. A jednání s Bemettem bylo bez problémů, pomohli nám se zajištěním hypotéky a nebránili se ani našim požadavkům na změnu podlah. Takže moje zkušenost s touhle developerskou firmou je velice dobrá. :-)

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Disuze a zkušenosti s firmou Bemett

24.3.2012 9:30 | autor:  Tomáš Jav.

Já bych potvrdil, že Bemet je neobvykle vstřícný k požadavkům na změny půdorysů, jiné materiály a podobně. Co mají moji kamarádi vlastní zkušenosti s developery, tak jiné stavební firmy si za individiuální úpravy bytů účtují hrozný ranec, zatímoc u Bemettu je to poměrně levné. My jsme chtěli v bytě v Jesenici jinak příčky i jiné obklady v koupelně i podlahy z pravého dřeva a v pohodě nám to všechno udělali.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Disuze a zkušenosti s firmou Bemett

26.3.2012 17:26 | autor:  Oli

Nám Bemett pomohl s hypotékou na jejich byt v Jinočanech, nakonec jsme složili jen 10 % z ceny a zbytek můžeme splácet 30 let, takže je to velice únosné. A měli vstřícné jednání, takže za nás můžeme Bemett doporučit jako solidní developerskou firmu.

Bemett Brno-Slatina

29.3.2012 18:43 | autor:  Baras

My teď jednáme s Bemettem o koupi bytu v Brně-Slatině, http://www.bydlenibrno.cz/byty/brno-slatina/bytove-domy-II-etapa.

Jsou to nejlevnější nové byty v Brně a kvalita vypadá neošizená, klidně by to mohlo stát o 20 % víc, i když na to bychom pak už asi neměli

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Disuze a zkušenosti s firmou Bemett

1.4.2012 14:59 | autor:  Danielka

Bemett teď dává u bytů v Praze-Jinočanech slevu 5 %, takže ty byty se dají sehnat pod 30 tisíc Kč, a to je za novostavbu v Praze ojediněle nízká cena, ale mají to časově omezená snad jen na 8 prvních bytů.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Disuze a zkušenosti s firmou Bemett

3.4.2012 13:28 | autor:  Makro

Můžete mi někdo poradit? Já se teď budu stěhovat do Prahy a uvažuji, zda si koupit byt od Bemettu v Jesenici (na Roháči) nebo v Jinočanech. Máte s tím prosím s tímhle bydlením někdo osobní zkušenosti?

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Disuze a zkušenosti s firmou Bemett

11.4.2012 12:36 | autor:   - 88.100.180.xxx

My už taky bydlíme v Jesenici od Bemettu a koupě bytu i i veškeré další zkušenosti s Bemett a.s. byly korektní a bez jakýchkoliv úskoků a potíží z jejich strany. A bydlení Na Roháči je moc hezké, opravdu nesrovnatelné s obyčejným panelákem.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Disuze a zkušenosti s firmou Bemett

14.4.2012 1:16 | autor:   - 217.69.97.xxx

Já mám od téhle firmy úplně nový byt v brněnské čtvrti Slatina. Zkušenosti s Bemettem máme taky dobré, v ničem nám nedělali problémy
A potvrzuji, že mají nejlevnější ceny bytů v celém Brně. Tedy pokud chcete novostavbu a ne panelák

mají nejlevnější byty

20.4.2012 13:44 | autor:  Jiří - 83.208.170.xxx

Můžu potvrdit, že Bemett má nejlevější byty v Brně, tedy pokud jde o novou výstavbu. Oslovili jsme všechny brněnské developery a Bemett je skutečně nejlevnější, přitom kvalitou myslím srovnatelný. Takže my od nich teď kupujeme byt 3kk ve Slatině. A vzhledem k tomu že přes týden pracujeme v Praze, uvažujeme i o tom jejich bytovém projektu v Jesenici, protože to je 5 minut od brněnské dálnice

Re: mají nejlevnější byty

29.4.2012 22:59 | autor:   - 62.204.236.xxx

My jsme si teď rezervovali byt od Bemettu v Jesenici na Praze-západ.
Můžete sem někdo prosím napsat své zkušenosti, jak se vám v Jesenici bydlí?

Re: Re: mají nejlevnější byty

30.5.2012 16:33 | autor:   - 95.80.208.xxx

Jesenice je dobrá, Jinočany taky, Bemett si vybírá docela příjemné lokality, kde jezdí příměstká doprava, ale je tam klid a hlavně už nejsi omezený vyhláškami Hlavního města Prahy o parkování, chovu psů apod.
My bychom teda už do centra města bydlet nešli...

Re: Re: Re: mají nejlevnější byty

30.5.2012 16:36 | autor:   - 95.80.208.xxx

A k Jesenici bych ještě poznamenal, že odtamtud jezdí přímý autobus až na Smíchov, a díky novému dálničnímu okruhu je to velice rychlé

Re: Re: Re: Re: mají nejlevnější byty

20.1.2013 12:58 | autor:  Poulík - 95.82.185.xxx

Bemett je o.k.

Odkazy

Zahradní párty stanySvět bydlení - magazín o bydlení a životním stylu