Disuze a zkušenosti s firmou Bemett - Ostatní diskuze

Doporučujeme si prohlédnout aktuální letáky Globus.

Disuze a zkušenosti s firmou Bemett (Ostatní)

Re: Re: Re: mají nejlevnější byty

31.5.2012 15:12 | autor:   - 88.103.15.xxx

My jsme se před týdenm nastěhovali do Jesenice a je to oproti paneláku velká změna k lepšímu. Už jsme ale objevili pár drobností, které budeme reklamovat, už jsme do Bemettu volali a přijedou to nafotit a snad hned potom i opravit. Tvářili se ochotně -a jedná se spíš o prkotiny...tak později napíšu jak jsme byli spokojení.

Re: Re: Re: Re: mají nejlevnější byty

31.5.2012 15:18 | autor:   - 88.103.15.xxx

A ještě jedna rada - Bemett nám zařídil velice výhodnou hypotéku s fixací na 5 let, mají totiž nějaké množstevní slevy u brokera Hypoasistent, a vychází to přes ně lépe než když si hypotéku scháníte na vlastnjí pěst.

Re: Re: Re: Re: Re: mají nejlevnější byty

1.6.2012 19:46 | autor:   - 88.101.155.xxx

My jsme taky přišli do Bemettu s předjednanou hypotékou "od Komerčky", ale taky nám tam nabídli ještě lepší podmínky, u hypotéky se prostě vyplatí porovnat víc nabídek.

Re: Re: Re: mají nejlevnější byty

10.3.2013 18:50 | autor:   - 90.179.240.xxx

Ahoj, tak my už máme za sebou první měsíc v Jesenici, bydlení taky od Bemettu, a zatím celkem spokojenost. Báli jsme se, že to bude díky nízké ceně ošizené, a není, je to pěkné bydlení a snadné parkování. Dlouhu jsme uvažovali i o těch levných řadovkách v Drahelčicích taky od Bemettu, ale i byty v Jesencii jsou ok.

Re: mají nejlevnější byty

31.5.2012 17:40 | autor:  Cerny

Můžu potvrdit, že Bemett je v Brně fakt nejlevnější, dneska jsem u netu proseděl půl pracovní doby a nic levnějšího než byty Slatina jsem nenašel...ale není to zrovna v centru, takže kdo má rád rušný noční život, ten musí jinam - a pořádně si za to připlatí, byty blíž centra jsou hodně dražší!

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Disuze a zkušenosti s firmou Bemett

12.2.2013 20:37 | autor:   - 89.102.24.xxx

Stavba vypadá sice levně,ale nenechte se zmást,kouknětě na topení,topit se tam bude elektrickými přímotopy a i vše ostatní je na elektriku ,tak pozor at vas ten pocatecní elan brzy neprejde a neprotopíte vše co máte.I nam se projekt ve slatiněmoc líbil,ale jen do doby než jsme zjistily háček kolem topení.

elektrické topení

12.3.2013 13:28 | autor:  Jozka - 89.24.22.xxx

Elektrické topení dnes vychází levněji než plynové, u bytů 2kk od Bemettu jsou faktury za elektřinu 1500 až 2000 Kč včetně vytápění, svícení, praní, televize a dalších spotřebičů. Ty domy jsou dobře zateplené a servis u elektrických kotlů je navíc jednodušší.

elektrické topení

12.3.2013 13:30 | autor:   - 89.24.22.xxx

Elektrické topení dnes vychází levněji než plynové, u bytů 2kk od Bemettu jsou faktury za elektřinu 1500 až 2000 Kč včetně vytápění, svícení, praní, televize a dalších spotřebičů. Ty domy jsou dobře zateplené. A bonus navíc - servis u elektrických kotlů je levnější.

Re: Re: Disuze a zkušenosti s firmou Bemett

1.6.2012 19:42 | autor:  Miloš Pavelec - 88.101.155.xxx

My jsme se do Jesenice přestěhovali tepre před 14 dny, ale zatím jsme docela nadšení, s naším původním bytem v paneláku v Modřanech je to velký krok dopředu. Souhlasím, že poměr cena/kvalita je u Bemettu velice dobrý, alespoň tedy na pražské poměry :-)

Re: Re: Re: Disuze a zkušenosti s firmou Bemett

27.11.2012 9:35 | autor:   - 90.177.100.xxx

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat,jakou zkušenost máte s elektrickými přímotopnými konvektory - vytápěním - v bytech od Bemettu?
Měla bych zájem o byt v Jinočanech,ale tam jsou byty čerstvě obydlené,tak nevím,koho se zeptat přímo tam,proto se obracím na lidi,kteří jsou už zabydlení třeba v bytech v Jesenici a mají za sebou už nějaké to vyúčtování nebo dejte vědět,kolik platíte zálohy na elektřinu (jednás se mi konkretně o byt 2+kk - poplatky za 2os. ) Trochu mě totiž děsí ta elektřina - bojler,el.trouba..všechno..

Moc děkuji za příspěvky.
Pavlína

Re: Re: Re: Disuze a zkušenosti s firmou Bemett

27.11.2012 9:45 | autor:  Pavlína35

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat,jakou zkušenost máte s elektrickými přímotopnými konvektory - vytápěním - v bytech od Bemettu?
Měla bych zájem o byt v Jinočanech,ale tam jsou byty čerstvě obydlené,tak nevím,koho se zeptat přímo tam,proto se obracím na lidi,kteří jsou už zabydlení třeba v bytech v Jesenici a mají za sebou už nějaké to vyúčtování nebo dejte vědět,kolik platíte zálohy na elektřinu (jednás se mi konkretně o byt 2+kk - poplatky za 2os. ) Trochu mě totiž děsí ta elektřina - bojler,el.trouba..všechno..

Moc děkuji za příspěvky.
Pavlína

Kolovraty

10.2.2015 14:34 | autor:  Vix - 185.47.220.xxx

Bemett začíná v roce 2015 stavět byty v Kolovratech a taky v Chyni u Prahy, za super ceny, nový byt pod 1 milion Kč včetně DPH. Pokud někdo máte s oběma lokalitami zkušenosti, napište je sem, pomůžete mi s výběrem. Díky, Jenda Vix

Re: Disuze a zkušenosti s firmou Bemett

12.3.2013 13:21 | autor:  Jozka - 89.24.22.xxx

Podrobnosti o současné výstavbě bytů od firmy Bemett v Brně se dají najít na www.bydlenibrno.cz.

14.10.2014 16:16 | autor:   - 88.131.62.xxx

Nejnovější projekt od Bemettu - rok 2014
www.vasebyty.cz/byty/praha-10-kolovraty/k-ricanum

14.10.2014 16:19 | autor:   - 88.131.62.xxx

Nejnovější projekt od Bemettu - podzim 2014

www.vasebyty.cz/byty/praha-10-kolovraty/k-ricanum

Re:

8.4.2008 12:46 | autor:   -

Re:

2.6.2012 8:48 | autor:  Andy - 62.24.77.xxx

Nás také velmi nadchla nabídka bydlení v Jesenicích "V Roháči". Domluvili jsme si schůzku na prohlídku bytů, které se nám líbily, ale po třech dnech jsme se chtěli podívat ještě na zařízený vzorový byt, abychom měli lepší představu a máme problém, že na naše volání, sms a maily nikdo neodpovídá, tak jsem z toho rozčarovaná, když tady čtu samé pozitiva. Asi budeme muset si jít osobně stěžovat přímo do centrály, protože na webu jsem na ředitelství nenašla žádný kontakt. Každopádně nás takový přístup dost odrazuje, nemluvě o tom, že jsme chtěli vychytat 5% slevu na prodej bytů a takhle jsme kvůli jejich pasivitě o tuto možnost přišli.

Re: Re:

18.6.2012 13:55 | autor:  Borda - 90.181.137.xxx

Zkus zavolat přímio do centrály, pokud vím, tak vzorový byt mají v Jesenici v provozu, a navíc téď dávají slevu ne 5 % ale 10 %, snad až do konce června.

Re:

3.6.2012 9:16 | autor:  Dandy

Zdravím všechny, především ty, kteří žijí v Jesenici. Uvažujeme o koupi bytu "V Roháči", ale slyšela jsem, že v Jesenici nejsou místa, kam by si mohli chodit děti hrát. Můžete mi prosím říct, jak to je? Děkuju za odpověď.

Re: Re:

18.6.2012 14:00 | autor:  Borda - 90.181.137.xxx

Nějaká dětská hřiště tam v okolí jsou, my už ale máme odrostlejší děti tak s nimi spíš jezdíme směrem k Jílovému, k Sázavě dojedeme v klidu za hoďku a je to paráda, i když zpátky docela dost do kopce :-)

Odkazy

Zahradní párty stanyNazeleno.cz - magazín o úsporách energií a ekologii