Ekonomické stavby - Ostatní diskuze

Doporučujeme si prohlédnout aktuální letáky Globus.

Ekonomické stavby (Ostatní)

Ekonomické stavby

31.1.2007 12:55 | autor:  Martin -

Já si spíš myslím, že do těchto diskuzních fór (Living) přispívají hlavně lidé nespokojení a lidé, kteří si někde nějaký článek o ES přečetli a pak ho publikují jako vlastní zkušenost nebo zkušenost typu jedna paní povídala a že ten, kdo je se stavbou spokojený, nemá ani moc chuť do těchto diskuzí přispívat, protože jak tak koukám, když někdo napíše něco pozitivního, tak ho hned dalších 10 "nespokojených" lidí napadne za to, že je nasazený od ES, že si příspěvky vymýšlí. A to mi přijde docela nefér .Je to přesně o tom, jak se tady píše, že každý člověk, který staví si musí hlídat a pořádně číst smlouvu, kterou podepisuje, k tomu samozřejmě všechny přílohy, dodatky, technické podmínky, atd., na všechno se musí pořádně zeptat a tu stavbu si kontrolovat a pokud se mu něco nezdá, tak se ozvat a snažit se to s firmou vyřešit. Já osobně mám s ES dobré zkušenosti, dům jsme postavili, drobné nedostatky zreklamovali a nechali opravit, žádné sankce neplatili. Podle mého názoru byla spolupráce dobrá. Určitě záleží taky hodně na tom, jak ten který klient k problémům přistupuje, někdo je řeší v klidu, někdo s horkou hlavou. Ale to už je na každém z nás.

Re: Ekonomické stavby

1.4.2014 17:37 | autor:  Jana - 78.80.157.xxx

Martine, jako máte pravdu v jednom směru. Někdo něco řekne a další to zveličí a ten poslední dostane uplně zkreslenou informaci. Když to ale vezmu z druhý strany, tak na každym šprochu… My sme teda nechtěli vyloženě dům na klíč, protože jsme od známých věděli, kolik je s tim práce, a tak sme si vybrali rovnou hotovej byt. Dělá ho firma JRD.cz a na netu má v pohodě reference. Ty pokoje tam jsou velký, byli jsme omrknout vzorovej byt. Záleží, kolik lidí vás tam bude bydlet.

Odkazy

Zahradní párty stanySvět bydlení - magazín o bydlení a životním stylu