Kuchyně Hanák - Ostatní diskuze

Doporučujeme si prohlédnout aktuální letáky Globus.

Kuchyně Hanák (Ostatní)

12>

Kuchyně Hanák

7.2.2007 14:33 | autor:  Jitka -

Prosím, máte někdo zkušenosti s kuchyněmi Hanák? Vybíráme kuchyni a tak bych byla ráda za jakoukoliv radu nebo typy kuchyňských studií v Praze a okolí...
Moc děkuju!!!

Re: Kuchyně Hanák

9.2.2007 11:03 | autor:  mar -

11.2.2007 23:09 | autor:  Jana -

www.sedlakinterier.cz - dražší, ale velmi dobrá kvalita, www.giotto-kuchyne.cz - italské, hezký design , www.mobalpa.cz - francouzské kuchyně - pěkné , www.kuchyne-cap.cz - EWE , www.lipka-kuchyne.cz - ROTPUNKT, www.stopka.cz - a nejlepší na konec :-) , dobrou ruku při výběru

Re: Re: Kuchyně Hanák

16.6.2007 0:50 | autor:  sirra -

neznáš aspoń přibližné ceny(rozmezí)??

1.8.2014 23:54 | autor:  Jiř - 217.64.1.xxx

Stopku nedoporučuji. Zkušenost s touto firmou mě donutila psát na internet, i když s počítačem nejsem moc velká kamarádka. Materiál i provedení dobré, cena by mohla být trochu nižší, ale vcelku odpovídá kvalitě. Ale ta jejich montážní firma-katastrofa. Jejich vedoucí kouří jednu cigaretu za druhou i vevnitř, přestože jsem si to výslovně nepřála. Nepřivezli vše napoprvé, takže se pro část věcí vraceli. Prodloužený čas, který to montovali a já si kvůli tomu brala dovolenou. Ale to nejhorší jsme zjistili, až když byli pryč a my dávno vše zaplatili. Vedoucí té jejich montážní party slovně obtěžoval naši nezletilou dceru. Prý "že už to stejně určitě dělala", pořád ji prý lákal "nabrat zkušenosti" někam do Cheznovic (co jsem si našla na mapě, tak kus od Rokycan). Holka je z toho chudák dodnes špatná. Navíc takový zubatý vypelíchaný kocour, žádný Delon. Manžel chtěl hned letět na firmu udělat zle, ale jak se říká, ráno moudřejší večera. Druhý den jsem ho přemluvila, že by to v závěru stejně nejvíc odnesla naše dcera, kdyby se v tom rýpalo. Tak se alespoň takto anonymě vybrečím na internetu. JR

Re: Re: Re: Kuchyně Hanák

16.9.2014 22:15 | autor:  M. Stopka - 77.87.241.xxx

Dobrý den, jednání, které ve svém anonymním příspěvku popisujete, je u našich zaměstnanců vyloučené. Mimo jiné proto, že s naprostou většinou zákazníků jsem v osobním kontaktu přímo já. O jednání, které popisujete, bych se dozvěděl. Váš příspěvek považujeme za vymyšlený a dál na něj nebudeme reagovat. Za STOPKA, Miroslav Stopka

Re: Re: Re: Re: Kuchyně Hanák

27.3.2015 12:43 | autor:  Hufnágelová - 94.112.191.xxx

Pane Stopko,
já bych si po příspěvku o Vaší firmě od Vás nic nekoupila. A Vám bych vřele doporučovala to, co paní popisoval, nepodcenovat. Vy jste to z marketingového důvodu zahrál tak suverénně do autu, že se mi z toho až zvedá žaludek

27.3.2015 18:42 | autor:  MartinaK

Ještě bych s dovolením přidala http://www.mbkeramika.cz/, rychlé a příjemné jednání a poměr kvalita/cena na jedničku

22.5.2008 10:06 | autor:  Alena -

Já doporučuji kuchyně Schüller - kvalita je opravdu vysoká a jsou krásné - www.schuellerpraha.cz

13.2.2007 14:26 | autor:  nos -

Jestli od kuchyní Hanák očekáváte kvalitu vzhledem k ceně, tak se rozhodně poohlédněte po jiných výrobcích kuchyní, kterých je na našem trhu určitě spousta. S kuchyní Hanák mám bohaté zkušenosti a jsem ráda, že kuchyň jakž takž stojí pohromadě Nevycházeli jsme s manželem z údivu, jestli se jednalo o komunikaci se zákazníkem nebo o montáž samotné kuchyňské linky

22.6.2007 9:28 | autor:  lubor -

ahoj, můžeš být prosím konkrétní, proč jste nevycházeli z údivu, co bylo špatně, plánuji pořízení kuchyně a kuchyně od hanáka se mi líbí?!
díky

26.6.2007 0:36 | autor:  Eva -

Myslím, že záleží na tom konkrétním studiu, my máme kuchyň od Hanáka z Nymburka a naprostá spokojenost i s montáží super. Určitě záleží, s kým má kuchyňské studio smlouvu na montáže. Moji kamarádce jsme doporučila to samé studio a taky spokojená.Kdybyste někdo chtěl, dám kontakt a doporučím Vás...

2.7.2007 20:12 | autor:  ma -

Souhlasím. Od Hanáka máme kuchyň a mohu říci, že příště bych zvolila jiné studio!!!!!!!!! Postupem času jsem přišla na spoustu nedostatků a to jak nepraktických tak nekvalitních.

10.9.2008 13:07 | autor:  cr - 81.92.147.xxx

Naprostý souhlas, co jediné se mi zatím líbilo, byl návrh, jinak už minulý týden nám měli přijet namontovat kuchyň a když jsem tam volal, tak prý přijednou až příští týden, ale co je na tom šokující, že se minulý týden neozvali a včera měla paní obratem zavolat - co si myslíte - no samozřejmě se neozvala. Kdybych to měl zhodnotit, tak jsem velice zklamaný z jejich stylu komunikace a příště půjdu do jiného centra - HANÁK už nikdy více.

29.10.2009 16:52 | autor:   - 80.188.234.xxx

Právě jsem udělala velmi špatnou zkušenost s kuchyní Hanák v Praze Strašnicáích. Služby jak za komunistů.

21.12.2009 16:01 | autor:   - 90.176.62.xxx

Souhlas, souhlas, nebyla to čirou náhodou paní Hájková??? U nás anabáze s Hanákem na 3 měsíce a středně velká kuchyň udělaná ne takovým stylem (a to draze), jak bychom si my původně představovali, rozhodně tuto firmu NEDOPORUČUJI, jednání velmi špatné!

Re: Re: Re: Re: Kuchyně Hanák

29.4.2011 11:55 | autor:  VenPraha - 93.90.162.xxx

Musím čerstvě potvrdit špatnou zkušenost s tímto konkrétním studiem. Komunikace nulová, dvakrát zrušená instalace kuchyně večer "před", v tuto chvíli už třítýdenní zpoždění v dodání. Studio Matom ve Strašnicích rozhodně dělá firmě Hanák jen ostudu - pokud si vyberete Hanáka, pak určitě jiné studio...

Re: Re: Re: Re: Re: Kuchyně Hanák

10.6.2013 10:01 | autor:  Zdenka - 212.67.88.xxx

já byla taky u Hanáka ve Strašnicích a byla sem ráda, že si mě vůbec všimli.
Kamarádka byla u Hanáka na Hradčaský a říkala, že je spokojená. Asdi opravdu záleží na konrétním studiu

22.2.2007 13:57 | autor:  Svatava -

SYKORA,po 3 letech co ji užívám,mohu říct,že jsem nad míru spokojená.I celkově se studiem.Od návrhu k realizaci,všechno na jedničku.A montáž taky na výbornou! Pro kluky nic nebyl problém,ani vyřezat díry na vestavěné spotřebiče,které jsme měli už zakoupeny.

4.5.2011 19:27 | autor:  Lucka - 46.135.105.xxx

Dobrý večer,

taky jsem zjistila, jak moc (ne)záleží, jestli jste ve firemním studiu nebo v jedné z franšíz. Rozdíl mezi podnikovým studiem a franšízou může být v ceně či ve slevě (nám se stalo, že výrobce nabízel na typovou řadu slevu 7 procent, franšíza dávala 15); o rozdílu v kvalitě a montáži nejsem schopna z vlastní zkušenosti hovořit, ale hodně napoví už první dojem – v okamžiku, kdy nám chlapík naplánoval sporák hned vedle lednice, jsme pochopily, že tam si teda linku pořizovat nebudeme. Rozhodně když už jsme se zamilovali do konkrétní kuchyně a značky, se oplatí navštívit více studií jedné značky – co člověk, to jiný návrh.
Mimochodem, jak tak sleduji různé diskuse, nechápu, proč se lidi vrací k prodavači, který se jim už na první pohled nezdá?

12>

Odkazy

Zahradní párty stanySvět bydlení - magazín o bydlení a životním stylu