Zděná kuchyňská linka - Ostatní diskuze

Doporučujeme si prohlédnout aktuální letáky Globus.

Zděná kuchyňská linka (Ostatní)

Zděná kuchyňská linka

22.2.2007 8:36 | autor:  šárka -

nemáte někdo zkušenosti s výstavbou zděné kuchyňské linky, jak na to?

Re: Zděná kuchyňská linka

22.2.2007 23:46 | autor:   -

moc ne

Re(2): Zděná kuchyňská linka

23.2.2007 7:32 | autor:   šárka -

no to moc děkuji

26.2.2007 10:50 | autor:   m -

zatím ne, ale chci si ji nechat udělat v chalupě, kterou začínám rekonstruovat. Známý ji má, je s ní spokojen, tomu to dělal nějaký dobrý zedník. O víkendu jsem mluvila s jedním člověkem, který ji dělal sám - není to vyučený zedník, ani nedělá v oboru, ale zlaté české ručičky, vypadá pěkně. Pouze upozornil, že by do toho už nikdy nešel. Byla jsem upozorněna, že si musím přesně do detailů rozmyslet, kam co chci umístit, jelikož pak to už nepůjde předělat...

Re: Re: Zděná kuchyňská linka

27.2.2007 11:35 | autor:  Andre

No předělat už to nepůjde, to logika věci napovídá

1.3.2007 9:38 | autor:  kathy

Zděná kuchyňská linka? O tom jsem snad nikdy neslyšela, jaké jsou výhody?

27.3.2010 10:33 | autor:   - 89.203.158.xxx

žádné,jde jen o design a životní styl-podle mého názoru
Mě se to celkem líbí,když se to dobře navrhne a udělá.
Do paneláku se to ale nehodí;)))
Je to tak trochu francouzký styl(někdo říká jižanský) a tudíž i exteriér(dům a okolí) by měly tomu odpovídat.

4.9.2009 19:28 | autor:   - 80.188.41.xxx

Momentálně jsme zděnou linku dodělali i s barem je to nádhera a za pár korun stavěli jsme to z heblu7,5 tlouštka s vestavěnýma spotřebyčema musí se hodně měřit a výsledek je super.

28.10.2009 12:07 | autor:  Petr - 89.24.7.xxx

Nemáte nafocen postup stavby? Jakousi přestavu mám, ale některé podrobnosti zůstávají "na vodě". Prosím, pokud máte, dejte vědět na petr.jindra@seznam.cz. Díky moc. Petr

24.3.2010 17:14 | autor:  Bjeba - 89.103.90.xxx

Dobrý den,
mohli byste mám prosím poslat pár fotek pro představu?
děkuji
Jašová
148@centrum.cz

Re: Re: Re: Zděná kuchyňská linka

20.2.2011 20:06 | autor:  Jirka - 79.98.72.xxx

Tady máte taky pár foteček a popsaný i výhody http://klempirstvi.name/forum/6-d%C5%AFm-okol%C3%AD-domu-zahrada/56-zd%C4%9Bn%C3%A1-kuchyn%C4%9B#57

8.1.2010 0:27 | autor:  didav - 88.101.20.xxx

Zkuste www.zdenekuchyne.cz

Re:

27.2.2007 11:10 | autor:  Gombik

Nas taky v brzke dobe asi ceka uprava kuchyne, takze jakoukoli inspiraci vitam

Re: kuchyn

3.10.2007 15:32 | autor:  marse -

ahojte chtěla bych se zeptat jestli někdo nepotkal dobré www stránky kde je moc nafocenych zděnych kuchyní.dekuji moc za odepsání na ...marselinkax@seznam.cz

Re: Re: kuchyn

30.10.2007 16:54 | autor:  bod -

Není nad změnu! Kdyby se Vám nepovedla zděná kuchyňská linka, zkuste aspoň motor do auta předělat. Trojtakt s dubovými písty a lojovými svíčkami, to je ono! A když ani to ne, tak zpátky na stromy, do větví, juchů!

Re: Re: Re: kuchyn

12.3.2008 8:54 | autor:  Fido

Dobrý den. Na váš názor tedy musím reagovat, páč mě fakt zvedl až ze židle. Vy si vážně myslíte, že kuchyně které jsou u nás v Českých domácnostech bohužel v převaze, kuchyně komerční, dřevotřískové, podýhované, plné lepidla a chemikálií, že jsou lepší ? A nebože snad vás a další takové uživale těchto kuchyní řadí ve společenském žebříčku víš, nad nás lidoopi, co máme fortelné z přírodních materiálů a hlavně nápadité a v každé takové domácnosti originální. Mimochodem ve všech středomořských zemích jsou zcela běžné, mají velkou tradici a jsou velice rozšířené. Až pojedete na dovolenou, nemusí to být daleko, stačí Chorvatsko, tak nakoukněte do kuchyní. Jen pokud se vám to nebude líbit, nenaznačujte jim, že jsou zaostalí. Oni totiž jsou prudší povahy a myslím že by otom nediskutovali.......

30.10.2007 16:54 | autor:  bod -

Není nad změnu! Kdyby se Vám nepovedla zděná kuchyňská linka, zkuste aspoň motor do auta předělat. Trojtakt s dubovými písty a lojovými svíčkami, to je ono! A když ani to ne, tak zpátky na stromy, do větví, juchů!

4.11.2007 17:02 | autor:  Elena -

Zajímalo by mě, jaký má taková zděná kuchyň výhody? Zdá se mi to takový strohý a chladný....

8.11.2007 15:32 | autor:   -

dam ti webove stranky na hezky kuchyne www.zdene-kuchyne.cz

20.11.2007 23:10 | autor:   -

Odkazy

Zahradní párty stanySvět bydlení - magazín o bydlení a životním stylu