Stromy v domě - Diskuzní fórum

Stromy v domě (Tipy a rady)

Toto téma se vztahuje k článku Stromy v domě.

12>

nejlepší kytka

25.1.2007 4:42 | autor:  Karel -

je umělá :-)

Re: nejlepší kytka

25.1.2007 12:56 | autor:  zenadoma -

...je živá! Právě proto, že se o ní musím starat aby nezvadla. Dělá mi radost, když mi začne kvést a vidím, že se o ní dobře starám. Umělou kytku bych v bytě nechtěla, přijde mi to neosobní a hodí se dle mého možná do kanceláří či jiných podobných prostor. Jednoduše by mě ta kytka netěšila.

Re(2): nejlepší kytka

25.1.2007 21:24 | autor:  pepe -

já nevim co na těch kytkách furt máte, dyk to nic nedělá

Umělá kytka

25.1.2007 11:11 | autor:  PavlínaS. -

Já bych si tedy nikdy umělý kytky domů nekoupila, je to nevkus

Re: Umělá kytka

25.1.2007 11:35 | autor:  Karel -

to je věc vkusu, umělá kytka má mnoho výhod, nemusí se zalévat, nežloutne, nehnije, neschne ... atd :-)

Re(2): Umělá kytka

25.1.2007 11:41 | autor:  PavlínaS -

No ale je mrtvá, je to jen trapná napodobenina. Chtěl by jsi mít radši doma opravdovou ženskou, nebo nafukovací pannu?:-)

Re(3): Umělá kytka

25.1.2007 12:11 | autor:  Karel -

jak kdy :-P

souhlas!

26.1.2007 15:19 | autor:  Anonymous -

TAk s tymhle nazorem je treba se ztotoznit:-)

Re: Re(3): Umělá kytka

12.10.2007 12:59 | autor:  naja -

Nafukovací Ti nevypere, neuvaří ......

to je debata:-)

26.1.2007 9:38 | autor:  Andre -

Teda koukám že kytky dokážou rozproudit debatu! Podle mě jsou zbytečný, ale nechci to zase rozvášňovat:-))

Re: to je debata:-)

26.1.2007 15:08 | autor:  pepe -

Andre, seš můj člověk! Ženský to maj ale rády, příští anketa by mohla být, čím vám muž udělá větší radost, kytkou, řetízkem, básničkou nebo norkovým kožichem? :-)

Re(2): to je debata:-)

26.1.2007 15:27 | autor:  Andre -

To by ani nemělo smysl, jasně by vyhrál norkovej kožich před výletem na Seychely a diamantovým náhrdelníkem...

Re(3): to je debata:-)

26.1.2007 15:30 | autor:  kathy -

teda za mě, romantická procházka, večeře, svíčky, bublinky, kytka a kdyby k tomu ještě recitoval básně ...

Re(4): to je debata:-)

26.1.2007 15:33 | autor:  Andre -

Ale pak na procházce uprostřed recitace básničky projde kolem jinej pár - ženská v norkovým kožichu...a bude voheň na střeše!:-)))

bez názvu

30.1.2007 15:51 | autor:   -

ten poslední obrázek je dracena?

Re:

24.4.2007 22:16 | autor:  m.andel

Tak já mám ve svém bytě kytek hned několik desítek a neznám nic hezčího než kvekoucí kytka na okně. Takovej bakon hned ožije pokud na něj dáme truhlíky třeba plný můškátů. Jo a k tématu ženskej a norkovým kožichu..........................bez urážky, ale kožich bych nechtěla, ale tu kytku bych dokázala odcenit...........hlavně v noci.

Re:

29.5.2007 14:52 | autor:  Blánž -

Teda jak to tak sleduji,tak jsou všichni chlapi stejní bubáci.Jen si to doma vyzkoušejte dát všechny pokojovky a nejen ty živé,třeba jen na pár minut někam pryč z dohledu.Např. do koupelny a hned uvidíte,že v tom bytě prostě něco chybí.Dokonce se nebojím říct,že někdo!! Pro mě jsou květiny něco jako členové rodiny.A věřte,že pokud se k nim budete chovat tak jako k lidem,budete na ně mluvit a budete o ně pečovat s láskou,tak vám to oplatí stonásobně.A pokud si někdo myslí,že nemám všech pět pohromadě,tak ať si to doma vyzkouší.Ale chce to kytku živou ne umělou!!! A mezi námi děvčaty-----chlapům by uvadla i ta umělá.

Re: Re:

6.6.2007 10:21 | autor:  alibaba47 -

Lépe než Blánž bych to nevyjádřila. Naprostý souhlas. Všem milovníkům živýchytiček hurá! A vy umělotiny se nad sebu zamyslete- Nic ve zlém - proti gustu žádný dišputát!

Re: Re: Re:

6.6.2007 10:23 | autor:  alibaba47 -

V tom svatém nadšení jsem napsala špatně slova, takže - milovníkům živých KYTIČEK.

Re: Re: Re: Re:

6.6.2007 11:00 | autor:  Jessica007

Taky souhlasím s Blánž .

12>

Odkazy

Zahradní párty stanySvět bydlení - magazín o bydlení a životním stylu