Z lůna divoké přírody do zahrady - Zahrada diskuze

Doporučujeme si prohlédnout aktuální letáky baumax.

Z lůna divoké přírody do zahrady (Zahrada)

Toto téma se vztahuje k článku Z lůna divoké přírody do zahrady.

bez názvu

13.2.2007 14:38 | autor:   -

co si o nás pomyslí archeolog, který v budoucnu vykope umělou žábu na břehu umělhmotného jezírka? asi to co by si pomyslel kdyby vykopal dřevěnou žábu na břehu dřevěného jezírka :-)))

Re:

13.2.2007 16:11 | autor:   -

Ta poznámka s archeologem mi v článku taky přijde ujetá, co by si asi pomyslel ten samej archeolog, kdyby vykopal celou tuhle zahradu ze dřeva? Nic..... a hádejte proč:-)))

Re(2):

13.2.2007 16:12 | autor:   -

proč?

Re(3):

13.2.2007 16:16 | autor:  Hanka -

něco mi říká, že nemusí ani uběhnout 500 let, aby ty krásné chodníčky, altánky a zábradlíčka, které poskytují tak: "příjemný dotek dřeva", už příjemně dávno zetlely.

Re(4):

13.2.2007 16:16 | autor:  Andre -

MOJE ŘEČ, PLAST FOREVER!

Re:

9.11.2007 16:01 | autor:  Jonáš -

Rád bych si zařídil na zahradě včelí úly, nevíte, jak mam začít, co všechno je pro to potřeba? teda kromě včel

Re: Re:

11.11.2007 15:17 | autor:  emil -

no hlavně si pořiď nějakej opravdu kvalitní úl, to je asi nejdůležitější, aby ti ty včely neulítly

Re: Re:

18.11.2007 16:31 | autor:  Otakárek -

Ahoj, zrovna prodávám včelí úly, loni mě včely uletěly tak ted nevím co s nimi Úlová sestava se skládá řevěné oddělitelné dno přístupné zezadu (čistění léčení).Tři polystyrenové nástavky (na 11 rámků možnosti teplé a studené stavby) a sololitová (do včelína) nebo hliníková polystyrenem zateplená střecha cena 1. sestavy je 900 kč. Pokud budeš mít zájem kontaktuj mě na emailovou adresu otakarek.ota@seznam.cz

Odkazy

Zahradní párty stanySvět bydlení - magazín o bydlení a životním stylu