Nejlepší koupelny čtenářů oBydleni.cz - 1.část - Koupelny a toalety diskuze

Doporučujeme si prohlédnout aktuální letáky kika.

Nejlepší koupelny čtenářů oBydleni.cz - 1.část (Koupelny a toalety)

Toto téma se vztahuje k článku Nejlepší koupelny čtenářů oBydleni.cz - 1.část.

vesele :-)

6.3.2007 10:54 | autor:  Andreas

Je to opravdu vesele - az na tu tmave ruzovou se mi ty barvy i jejich kombinace libi. Ty ceske pidikoupelny je vzdycky tezke vyresit nejak zajimave - vetsinou pri klasicke kombinaci vana, umyvadlo a pracka zbyde maly kousek na otoceni se... Tady se ale povedlo nacpat (skoro)rohovou vanu a ozvlastnit to praktickou nikou

Re: vesele :-)

6.3.2007 11:26 | autor:  kathy

koupelnička je to malinká, ale útulná, zajímavá barevná kombinace, jen k tomu umyvadlu mi připadá, že se snad ani nedá dostat, ale asi to zkresluje ta fotka, jinak moc povedené, chválím, a spoustu romantických chvil při relaxaci ve dvou

Re:

6.3.2007 11:33 | autor:  Marta

ježiš to je fakt moc pěkný! a odkud jsou ty dlaždičky? Zajimalo by mě jesltli jste si dělali návrh sami nebo vám to celé navrhli u toho dodavatele?

Re:

7.3.2007 12:13 | autor:  martinka.f

Na můj vkus moc barevnéa malé,celkově na mě tahle koupelna působí jako dětský pokojtěma barvami a moc stísněný prostor,volila bych jiné barvy.

Re: Re:

7.3.2007 13:48 | autor:  belucie

barevná je schválně, my zase nemusíme ty strohé nic neříkající koupelny, které působí nudně...a že je malá? nám stačí, v koupelně se přece myjete a to ta naše splňuje, na to jak je malá, tak do vany se vejdeme oba s manželem a v budoucnu doufám i s naším dítětem, které v srpnu čekáme :-) Jinak v paneláku jsem zatím větší koupelnu neviděla...Děkuji za názor

Re:

7.3.2007 13:53 | autor:  belucie

Děkuji také za pozitivní reakce. Dlaždičky jsme kupovali v běžném obchodním řetězci, je to typ MARGARETA a ani nebyli drahé (tuším tak do 300,- za metr čvereč). Na fotkách opravdu vypadá přístup k umyvadlu stísněný, ale ve skutečnosti to tak není. Pračka je přímo za dveřmi, takže tam nijak zvlášť nepřekáží. Ale dva najednou se k němu samozřejmě nevejdeme

Re: Re:

7.3.2007 14:52 | autor:  Andre

No nevím, mě ty barvy přijdou ok. Taky nemám zrovna moc rád koupelny typu "modrá a bílá", kde je člověku zima ještě než do ní vleze. "Teplejší" barvy jsou lepší

Re: Re: Re:

7.3.2007 16:21 | autor:  kathy

modrá a bílá je klasika klasická, každému podle gusta, já teda modrobílou mám a rozhodně chladně nepůsobí ... ale jak řikam někdo holky jiný zase vdolky :-)

Re: Re: Re: Re:

30.4.2007 8:37 | autor:  Marti -

Tak mne to prijde, jako kdyz se majitele nemohli rozhodnout, ktery obklad, tak to tam nacpali vsechno.
Mam rada barevnou koupelnu, ale tohle je prilis.
Velikostne v pohode, souhlas, ze v panelaku s pidiprostorem moc nevymyslis.
Jinak je to resene moc pekne, mozna i ta barvy by ve skutecnosti nebyly tak hrozne.
Urcite je to jedna z tech hezcich koupelen v tomto "serialu".

pěkné

7.5.2007 15:27 | autor:  lauretka -

Místo růžové bych spíš dala červenou nebo nějakou cihlovou. Ale jinak není co vytknout. Obdivuji lidi, co se dokaží vypořádat s malým prostorem, aby se tam vešlo vše co má, přes vanu, umyvadlo a pračku. Opravdu pěkné.

Re: pěkné

7.5.2007 15:39 | autor:  Jitka -

Souhlasím s tou jinak zvolenou barvou, ale obecně bych asi měla problémy s menším prostorem v koupelně. Ale jak se říká, když to nejde jinak...

Re:

4.9.2007 12:34 | autor:  Lena -

Koupelna je super,ty barvy jsou dokonalé.Taky nemám ráda ty strohé koupelny.Ta se Vám moc povedla,gratuliji

Odkazy

Zahradní párty stanySvět bydlení - magazín o bydlení a životním stylu