Nejlepší koupelny čtenářů oBydleni.cz - 2.část - Koupelny a toalety diskuze

Doporučujeme si prohlédnout aktuální letáky kika.

Nejlepší koupelny čtenářů oBydleni.cz - 2.část (Koupelny a toalety)

Toto téma se vztahuje k článku Nejlepší koupelny čtenářů oBydleni.cz - 2.část.

Tak to je maso!

9.3.2007 15:46 | autor:  Bobca

Teda tak tohle je opravdu dílo, v tak mikroskopickém prostoru všechno tak natěsnat Zajímalo by mě, jak dlouho majitelům zabralo vyměřování

Re: Tak to je maso!

9.3.2007 16:06 | autor:  Luckaaa

No taky si říkám kdyby ta pračka "tancovala" tak jako ta naše tak vana by byla brzy vybouraná

Re: Re: Tak to je maso!

13.3.2007 7:55 | autor:  klara

Pračka nám taky občas "zatancuje" , ale není to nijak závažný. Vany se ani při praní, ani při ždímání nedotýká. Takhle se to zdá úplně natěsno, ale ve skutečnosti tam má místo na tu nechtěnou vibraci

Re: Tak to je maso!

13.3.2007 7:54 | autor:  klara

No, vyměřování bylo fakt náročný. Ale vzhledem k tomu, že mě to neskutečně bavilo, byla to spíš zábava. To víš, všechno muselo sednout tak akorát . Ale naštěstí jsme měli na rekonstrukci skvělou firmu Skála, ktrá se specializuje na přestavbu bytových jader v panelácích. Vyšli nám maximálně vstříc, snažili se, aby koupelna vypadala přesně podle našich náčrtků a představ.Tímto bych jim chtěla ještě jednou poděkovat.

Re:

13.3.2007 12:04 | autor:  Thomas

Chválím, pěkné! Taky se mi povedlo narvat velkou vanu do malé koupelny, ale musel jsem kvůli tomu zmenšovat záchod... Oranžovobílou kombinace mám rád a ten roh je hóóóóódně povedený

Odkazy

Zahradní párty stanySvět bydlení - magazín o bydlení a životním stylu