Nejlepší koupelny čtenářů oBydleni.cz - 8. část - Koupelny a toalety diskuze

Doporučujeme si prohlédnout aktuální letáky kika.

Nejlepší koupelny čtenářů oBydleni.cz - 8. část (Koupelny a toalety)

Toto téma se vztahuje k článku Nejlepší koupelny čtenářů oBydleni.cz - 8. část.

je to...

6.4.2007 10:04 | autor:  Fanda -

je to takove... bile...

je to

6.4.2007 10:48 | autor:  Kathy -

je to snad nejmenší koupelna co jsem kdy viděla :-)

Re: je to

26.11.2007 21:30 | autor:  MarciZ

Já myslím, že tak malé koupelny se nacházejí v panelácích běžně Bydlela jsem v takové přes 20 let (u rodičů). Akorát že dveře byli v místě umyvadla a umyvadlo v místě žebříku (otočné nad vanou). A ještě se tam vejde i pračka

Re:

6.4.2007 18:05 | autor:   -

No čekal sem od toho víc než jen obyčejné koupelny. Všechny co jsem zatím viděl vypadají jako koupelny 10 let staré, čekal jsem něco modernějšího.

Re: Re:

10.4.2007 9:08 | autor:  Heinz -

Taky bych čekal něco modernějšího a originálnějšího, ale ruku na srdce...kolik "modernějších" koupelen jsme u svých známých, "obyčejných" lidí, viděli

Re: Re:

10.4.2007 9:36 | autor:  Petr -

Tohle je sice super moderní a hezké, ale spíš to vypadá jako fotka z nějaké výstavy (viz podlaha)... Samozřejmě málokdo má dostatečně velkou koupelnu a tlustou peněženku na podobné zařízení koupelny. Já ten seriál beru jako náměty, co se dá udělat s rekonstrukcí koupelny, a někdo má to štěstí, že se nemusí limitovat místem a někdo (jako v tomto případě) ano...

Re: Re: Re:

17.4.2007 21:25 | autor:   -

jj, je to z výstavy, mám v plánu něco podobného ale zatím chybějí finance takže to eště musí nějakou chvíli počkat, jsem hold náročnej.

Odkazy

Zahradní párty stanySvět bydlení - magazín o bydlení a životním stylu