Nejlepší koupelny čtenářů oBydleni.cz - vítězná koupelna! - Koupelny a toalety diskuze

Doporučujeme si prohlédnout aktuální letáky kika.

Nejlepší koupelny čtenářů oBydleni.cz - vítězná koupelna! (Koupelny a toalety)

Toto téma se vztahuje k článku Nejlepší koupelny čtenářů oBydleni.cz - vítězná koupelna!.

Přehnané

7.5.2007 19:53 | autor:  ramaja

Celkem nevím, jak mohla tato koupelna vyhrát. Je podle mě naprosto přeplácaná tou mozaikou. Mozaika jako taková se mi líbí, i když mi u manžela neprošla. Ale čeho je moc, toho je příliš.

Re:

8.5.2007 10:07 | autor:   -

Mozaiky je opravdu příliš,taky umístění toalety je jako pěst na oko.

Re: Re:

8.5.2007 11:01 | autor:   -

Koukám na vaše reakce jako blázen, fak to myslíte vážně? Vždyť kdyby vám takovou koupelnu někdo nabídnul, hned byste po ní skočili

Re: Re: Re:

8.5.2007 19:42 | autor:  ramaja

Mozaika jako taková je tak výrazný prvek, že by se s ní mělo zacházet opatrně. Na tak velké ploše, jako je u této koupelny se tak úplně znehodnotí celkový dojem, jaký by mohla dělat. Kdyby když už je jí tam tolik, nebyla aspoň na té podlaze - ta by měla být jednobarevná. Takovouhle koupelnu bych nechtěla.

Re:

18.5.2007 16:14 | autor:  GaV -

...tak kdyby mě tuhle koupelnu opravdu někdo nabídl, a třeba i zadarmo, tak opravdu řeknu NE! Těch výrazných prvků je tam ažaž, navíc celé uspořádání si nemyslím že by bylo nějak praktické. O vkusu mluvit nebudu, to je každého věc, a co člověk to rozhodně jiný. Takže vážně nejhezčí??Zajímalo by mě kdo posuzoval

Re:

4.6.2007 13:35 | autor:  Olga -

A co ty odpadové hadice od umyvadla? A pokud mají v domě ještě jednu relaxační koupelnu, nebylo by tam místo pro prádelnu? Luxusní vítěznou koupelnu s těmito rozměry si nepředstavuji s pračkou. Jo, pokud by to bylo v bytě 1+kk nic bych proti pračce neměla

Re:

4.9.2007 11:56 | autor:  Lena -

Koupelna se mi velice líbí,chybí mi zde pouze nerez sifon pod umyvadlem,ale ten se dá dodat kdykoliv.Je opravdu super.

Odkazy

Zahradní párty stanySvět bydlení - magazín o bydlení a životním stylu