Zahrady čtenářů oBydleni.cz - 3. část! - Bydlení čtenářů diskuze

Doporučujeme si prohlédnout aktuální Möbelix leták.


Zahrady čtenářů oBydleni.cz - 3. část! (Bydlení čtenářů)

Toto téma se vztahuje k článku Zahrady čtenářů oBydleni.cz - 3. část!.

Hezké

5.6.2007 16:57 | autor:  Radka -

Mě se líbí to poslední jezírko, taky bych si takové udělala na zahradě, mít na to prostor.

Re: Hezké jezírko

6.6.2007 10:28 | autor:  Jessica007

Taky se mi líbí to jezírko . Nevím, zda bych chtěla mít na zahrádce jezírko, ale nemusím to řešit, protože je malá a nevešlo by se. A pokud by se vešlo, tak spíš nějaké menší, ale toto se mi líbí, je hezké.

Re:

12.6.2007 19:42 | autor:  Blánž

Všechny fotografie jsou úžasné.Já si svoji zahrádku zařizuji zatím jen v hlavě,protože jsme se rozhodli postavit si menší domeček,ale zatím jen vyřizujeme nezbytné formality!! Je to hrůza,co je všechno potřeba k tomu,aby člověk mohl stavět.Jezírko tam ale určitě nebude.Mám 2 malé neposedné děti,tak prozatím z bezpečnostního důvodu ne.Dám přednost menším jehličnanům a nějakým krásně kvetoucím keřům.Taky se mi moc líbí bambus a kroucená vrba.

Re: Re:

18.6.2007 13:47 | autor:  Jessica007

Já mám teď zahrádku tak nějak ve stádiu zrodu. Teď je na ní po rekonstrukci domečku stavební suť a tak... Tedy aspoň šeřík se drží a krásně vždy kvete a pivoňka. Taky rozhodně plánuji nějaké menší jehličnany (zatím tu mám tedy jeden cypřišek - rozhodně doporučuji a kvetoucí keře, samozřejmě plánuji i hezký trávník. Zatím mám na oknech kytky v truhlících i v květináčích a taky v korytě u vchodu. Určitě plánuji vysadit na zahrádce afrikány, jsou nenáročné a pokud se po odkvětu nestříhají, tak se zase vysemení a příští rok vyrostou opět.

Re:

25.2.2008 21:57 | autor:  Hana -

Hezké jezírko, škoda, že je tak blízko plotu.

rajčataVilma-dotaz

29.3.2008 8:56 | autor:  PEPČA -

Dobrý den,chtěla bych se zeptat p.Blažkové z Brna kolik sazenic dávala do jednotlivých květináčů.Letos poprvé chci zkusit pěstovat rajčata na balkóně a právě jsem koupila odrůdu Vilma.A ještě na balkón mi svítí slunce dopoledne.Předem děkuji za odpověď.

 

Odkazy

Zahradní párty stanyNazeleno.cz - magazín o úsporách energií a ekologii