Výsledky soutěže o nejhezčí kuchyně čtenářů oBydleni.cz! - Diskuzní fórum

Výsledky soutěže o nejhezčí kuchyně čtenářů oBydleni.cz! (Soutěže)

Toto téma se vztahuje k článku Výsledky soutěže o nejhezčí kuchyně čtenářů oBydleni.cz!.

12>

kuchyně

20.6.2007 7:56 | autor:  pretty -

Mě se po pravdě řečeno nějak výrazně nelíbí ani jedna

Re: kuchyně

20.6.2007 8:38 | autor:   -

mě také ne, všechny jsou nové, bez tak nebyly laciné, ale chybí jim DUŠE.

Re: Re: kuchyně

20.6.2007 9:03 | autor:   -

nešlo přece o nejlevnější kuchyň a mě se líbí

Re:

20.6.2007 9:56 | autor:  Petra -

Nelíbí se mi ani jedna. Poslala jsem do soutěže naši kuchyň a ta je daleko lepšíší. Kdo to proboha vybíral?! Vždyť je to vše na jedno kopyto.

Re: Re:

20.6.2007 10:02 | autor:   -

Me se ta vitezna docela libi. Neni to tu tedy zadny prehled modernich kuchyni, ale tak hrozny to taky neni Soutezila jsi? Tak ji sem vloz do diskuze a srovname

Re:

20.6.2007 13:11 | autor:  Michal -

Tak mě se nejvíc líbí ta s tou "obezdívkou", taková kuchyně po anglicku

Re:

20.6.2007 15:12 | autor:   -

Kritizovat opravdu umíme. Mě se vybrané kuchyně celkem líbí. Zajímalo by mě jaké kuchyně mají doma ti, kterým se výběr nelíbil. Kritici připojte ke svému příspěvku i fotky, ať můžeme ohodnotit váš vkus.

Re:

20.6.2007 15:33 | autor:   -

Právě jsme dokončili celkovou rekonstrukci bytu a tudíž i kuchyně.Na začátku jsem si říkala,že nebudu mít kuchyň jako ostatní,ale...Po několika týdnech obíhání kuchyňských studií a hledání na netu jsem zjistila,že výběr není moc velký.Všichni jedou prakticky jeden styl a jediné co se výrazně mění je cena.Takže to dopadlo tak,že jsme kuchyň nakonec koupili v obchodním domě Ikea.Snadná montáž,velká variabilita,vše rovnou na skladě a příjemná cena.Jediná nevýhoda je,že teď jsme jak z nováckého seriálu.Ale to taky přežiji.
Proto po mých zkušenostech nebudu kritizovat kuchyně někoho jiného a hlavně, každému se naštěstí líbí něco jiného.

Výběr je velký

25.6.2007 16:10 | autor:  Jitka L., RITZY

Dobrý den, reaguji na Vaši zkušenost s kuchyňskými studii.
Protože shodou okolností v jednom pracuji - a mám svou práci velmi ráda - mrzí mne, že máte tak smutnou zkušenost.
Jedna věc je aktuální trend, ale nabídka je opravdu velice široká, od rustikálních kuchyní, dřevěných, rovných, hladkých, lakovaných, s profilovanými dvířky, nespočet barev a materiálů... asi záleží na tom, na jak pružného člověka kde narazíte, ale opravdu bych studia paušálně nezavrhovala.
Prohlédněte si naši fotogalerii na www.ritzy.cz, včetně odkazu na kuchyně z masivu a snad se mi podaří zlepšit Váš náhled na kuchyňská studia - i když samozřejmě kuchyňku už máte...

Re:

20.6.2007 16:13 | autor:  thomas -

Je to vsechno na jedno brdo... Chybi tam nejaka modernejsi, se zajimavymi barvami, treba vinova nebo modra...

21.6.2007 9:25 | autor:   -

mě se ty kuchyně líbí, že sou si podobné, no a když to majitelům takhle vyhovuje. Dizajnových kuchyní jsou plné časopisy, tady vidíme co máme doma :-)

Re: Re: Re:

21.6.2007 9:27 | autor:   -

mě se líbí ta "venkovská" čtvrtá nebo pátá od konce, ta je jak od babičky :-P

Re:

21.6.2007 10:49 | autor:  Monika -

Já jsem poslala soutěžní kuchyń a vybrali ji mezi 10. Nepřipadají mi kuchyně podobné, ale jediné co je faktem jsou barvy - odstíny hnědeé (třešeň, atd) a krémové (vanilka). Ale to prostě teď frčí. Jak tu už někdo psal, každý má jiný vkus, svůj nikomu nevnucuji. Vítězná kuchyň se mi opravdu líbí, vybrali dobře.

Re:Panelák

30.6.2007 10:58 | autor:  Dandark -

Nejvíce se mi líbí vítězná kuchyň. Mám ráda hodně světla a prostoru. Kuchyň svým řešením vyhovuje mým požadavkům.Vše je tam při ruce je hezky řešena. Myslím si ale, že pořád spousta lidí je odkázaná na bydlení v paneláku. /já také/ proto bych uvítala, kdyby tam byla kuchyň splňující tyto požadavky kterou bych se mohla nechat inspirovat. Když je prostor tak není umění vykouzlit krásnou a praktickou kuchyň.

Re: Re:Panelák

30.6.2007 11:04 | autor:   -

Ano, přesně tak s Vámi souhlasím. Já poslala naši novou kuchyn v bytovce a ta nebyla vybrána a mrzí mě to. Protože jsou tam kuchyně ve velkém prostoru a to dokáže vykouzlit každý.

2.7.2007 19:24 | autor:  Martina -

to není pravda, taky jsem udělali super kuchyň v 10 m2. Dnes už bydlíme naštěstí ve velkém domě, kam jsme si tu naši přesunuli (stála skoro půl mega -) a dodělali a vypadá ještě lépe. Jde o to, najít dobré studio, kde to nesekají jak Baťa cvičky

1.12.2007 17:52 | autor:   -

Re:

2.7.2007 19:22 | autor:  Martina -

S tou poslední (dole) si dělají legraci, ne? Podobnou (ne-li stejnou) jsme koupili za 5 tis. v Asko do bytu, který pronajímáme.... Jinak naše kuchyň je hodně podobná té, co vyhrála, ale řekla bych, že máme podstatně lepší baterii, dřez a doplňky.

3.7.2007 15:20 | autor:  Lenka -

A nepronajimate mi nahodou byt myslim ze do bytu ktery ma do 60m2 je fajn neslo predci o nejdrahsi kuchyn ale o nejhezci - zaslouzile 10 misto

no nevim

6.12.2007 16:48 | autor:  krysarr -

Taky se mi ani jedna vyrazne nelibi, ale jak mohou odbornici vybrat kuchyni, ktera je uplne nahore, pripadne ve sloupcich vlevo treti odshora, mimo jine, to fakt nechapu. Sporak vedle drezu, i kdyz maji po stranach misto, je vylozene prakticky

12>

Odkazy

Zahradní párty stanySvět bydlení - magazín o bydlení a životním stylu