Nejlepší kuchyně čtenářů o bydlení - 1. část! - Kuchyně diskuze

Doporučujeme si prohlédnout aktuální letáky Jysk.

Nejlepší kuchyně čtenářů o bydlení - 1. část! (Kuchyně)

Toto téma se vztahuje k článku Nejlepší kuchyně čtenářů o bydlení - 1. část!.

super

28.6.2007 9:33 | autor:   -

moc pěkné

Re: super

28.6.2007 10:09 | autor:  Hanka -

Ta kombinace barev je taková trochu zvláštní, ale za originalitu dávám také plus

Re: Re: super

28.6.2007 10:22 | autor:  Kathy -

Zvláštní barevná kombinace? Co je podle tebe "normální" barevná kombinace? Mě se to líbí

Re:

28.6.2007 10:23 | autor:   -

Celkem to jde... zadnej luxus ale vypada to dobre

Re:

28.6.2007 11:23 | autor:   -

je to fajn, mě se to celkem líbí, jen ty kachličky sou takový nějaký divný

mikrovlnka

29.6.2007 10:45 | autor:  lena -

kuchyň je pěkná, zajímalo by mě od koho jsou ty spotřebiče, hlavně ta mikrovlnka? je moc hezká, jak je to z údržbou leštěného nerezu?

Re: mikrovlnka

10.7.2007 7:32 | autor:  www.ritzy.cz -

Dobrý den,
mikrovlnka je od výrobce Whirlpool, jedná se o typ AMW 469.
Pro údržbu nerezu existují speciální prostředky, kterými je nutné spotřebiče s touto povrchovou úpravou občas otřít.

Whirlpool nabízí v nové kolekci nerezové spotřebiče s bezotiskovou úpravou. Měla jsem příležitost je vidět a otestovat si je. Dle mého názoru je tento povrch velmi progresivní, avšak není pravda, že by na něm vůbec žádné otisky prstů nezůstávaly (např. zpocené ruce). Rozhodně je však mnohem lépe udržovatelný.
Mikrovlnná trouba na obrázku tuto povrchovou úpravu však nemá.

Jitka L.

Re:

6.7.2007 14:17 | autor:  Blánž

Je docela dobrá,až na tu lednici.Víc by se sem hodila vestavěná.Ale jinak OK.

Re:

26.6.2008 16:26 | autor:  Alena -

Líbí se mi jemné barevné ladění. Působí harmonicky. Je vidět, že jste si s ní vyhráli. Má nějaký důvod nevestavěná lednice? Vím, že vestavěné jsou o něco menší, ale to asi nebyl Váš důvod...ne?

rozložení prvků

23.2.2015 21:04 | autor:  MartinS

Prohodil bych sporák s myčkou, aby vzniklo více místa mezi dřezem a sporákem, případně bych umístil dřez až vedle ledničky, aby vznikla ještě větší pracovní plocha. A nebo i opačně - dřez místo myčky, myčku místo sporáku, sporák téměř vedle ledničky - záleží, zda je uživatel levák nebo pravák.

Re:

24.2.2015 16:00 | autor:  Milous2

Milacek kuchyne gorenje .) nejlepsi kuchyn jakou jsem kdy mel i manzelka je velice spokojena

Odkazy

Zahradní párty stanySvět bydlení - magazín o bydlení a životním stylu